Home Credit zákaznická linka

Jestliže se zajímáte o produkty Home Credit nebo jste již jejich klientem, můžete využít Home Credit zákaznickou linku, na které se vám budou věnovat zaměstnanci této nebankovní společnosti. Jak tato linka funguje, co nabízí a které informace zde získáte popisuje náš článek a nezapomněli jsme ani na další alternativy, jak s Home Credit komunikovat.

Jak funguje Home Credit zákaznická linka

  • volat je možné v pracovní dny od 8,00 do 18,00 hodin
  • dotazy a problémy řeší zkušení a proškolení operátoři Home Credit
  • telefonní hovor je zpoplatněn podle standardního tarifu vašeho operátora
  • pro jednotlivé záležitosti jsou určené konkrétní telefonní čísla, ale pokud zavoláte na jiné číslo Home Credit, budete přepojeni
  • rychla pujcka

Všeobecné dotazy

Na telefonním čísle 840 155 155 můžete také pokládat jakékoliv všeobecné dotazy týkající se Home Credit, jedná se v podstatě o klientskou linku sloužící jako hlavní kontakt s klienty a také jako poradna.

nejrychlejší půjčka bez registru

Sjednání půjčky

Pokud máte zájem o telefonické sjednání půjčky, je vhodné zavolat na telefonní číslo 800 700 762, kde se vám budou telefonní operátoři věnovat. Dozvíte se informace o nabízených půjčkách, za jakých podmínek jsou poskytovány a co musíte udělat, abyste půjčku získali. Pro sjednání půjčky je možné využít i telefon 840 155 155.

Stávající půjčky, nákupy na splátky a starší druhy karty

Pro současné klienty je zřízena telefonní linka 840 155 155, na které je možné řešit veškeré dotazy, změny a požadavky, jenž v průběhu splácení nastanou.

Co všechno je možné v tomto případě telefonicky řešit a získat:

  • informace o splátkách (termíny splatnosti, jejich výše, možnosti jejich změny apod.)
  • potvrzení přijaté platby/splátky (kdy byla částka připsána na účet Home Credit, zda se jedná o správnou výši)
  • změna limitů u karet
  • blokace karet v případě ztráty nebo krádeže
  • pujcka credit

Před vytočením daného čísla byste si měli připravit číslo vaší smlouvy se společností Home Credit nebo variabilní symbol, neboť tyto údaje slouží buď k automatickému přístupu k informacím po telefonu nebo pro vaše ověření během hovoru s operátorem.

Klientská linka na auto

V případě, že jste si za pomoci půjčky od Home Credit pořídili auto, můžete k získání informací a dalším změnám využít telefonní linku 841 113 322, přičemž si nezapomeňte připravit variabilní symbol nebo číslo smlouvy o půjčce. Nejčastěji klienti volají kvůli termínům splatnosti, výši splátek a potvrzení plateb, nezřídka se řeší i odklady splátek nebo změna jejich výše.

Novější kreditní karty

V případě novějších kreditních karet je nejjednodušší zavolat na telefon 848 300 300, kde se dozvíte vše potřebné, můžete řešit změnu limitu kreditní karty a hlavně její rychlou blokaci, pokud jste ji ztratili nebo vám byla ukradena.

pujcka bez registru

Jaké jsou další možné kontakty na Home Credit

Pokud vám nevyhovuje telefonní kontakt, máte několik dalších možností, jak společnost Home Credit kontaktovat, přičemž jestliže jste již jejich klienti, je vhodné uvést číslo vaší smlouvy.

Emailem

Všeobecný email: homecredit@homecredit.cz

Email pro auto na splátky: autoklient@homecredit.cz

Internetový formulář https://www.homecredit.cz/kontakt/

Poštou

Home Credit a.s.

Nové sady 966/25

602 00 Brno

Pomocí Správce financí Home Credit

Internetová aplikace umožňující přehled a správu produktů od Home Credit, včetně některých žádostí nebo potvrzení, která je připravena pro každého klienta, jenž uzavře s Home Credit smlouvu a využívá některý jejich produkt.

půjčky bez registru

Home Credit zákaznická linka závěr

Jak jste si mohli přečíst, Home Credit zákaznická linka nabízí všem zákazníkům širokou telefonickou podporu a je jenom na vás, jestli ji využijete nebo se rozhodnete pro další formy komunikace. Každopádně je evidentní, že společnost Home Credit má velmi propracovaný systém, který umožňuje řešit všechny otázky a problémy rychle a kvalitně.

Chci získat půjčku