Nejvýhodnější konsolidace půjček

Konsolidace půjček je poslední záchrana pro ty, kteří neodhadli svůj finanční rozpočet a život nešťastně uzavřeli mnoha půjčkami do kolotoče splátek. Půjčky obecně člověka vystavují značnému stresu především neustálou starostí, jak získat peníze na splacení. V případě mnoha různých půjček se tak snadno může stát, že na nějaký termín zapomenete nebo špatně zadáte bankovní spojení. Řád a jistotu zajistí sloučení všech půjček v jednu. Jaká je ale nejvýhodnější konsolidace půjček?

Konsolidace půjček přináší všestrannou úlevu

Konsolidace jednoduše spojí všechny vaše bankovní i nebankovní půjčky v jednu. Má to hned několik výhod. Získáte přehled a nemusíte myslet na několik termínů najednou. Prodlouží se doba splácení a díky tomu se zároveň sníží i jednotlivé splátky. Pozor, do konsolidace nespadají firemní půjčky, hypotéky nebo leasingy. Naopak zahrnují také dluhy vzniklé z plateb kreditními kartami nebo využíváním kontokorentu.

Jaká je v současnosti nejvýhodnější konsolidace půjček?

půjčka bez papírů

Konsolidaci půjček dnes již nabízí téměř všechny nejznámější bankovní ústavy, nově se k nim přidala také populární Air bank. V rámci nastavené filozofie, převracení strohého finančního světa plného nepopulárních pravidel v přátelské prostředí, pojali i konsolidaci půjček velmi flexibilně. Hlavním lákadlem je motivace k dodržení všech podmínek nastavením výhodné úrokové sazby. Klient získá až 13 splátek zdarma. Navíc neplatí žádné poplatky. Nejvýhodnější konsolidace půjček však platí pouze při přesném dodržování všech stanovených smluvních podmínek. Proto ani u Air bank nepodceňujte čas na pročtení smlouvy a vše si důkladně projděte. Nejasnosti konzultujte s asistentem prostřednictvím internetu nebo osobně na pobočce. Opravdu se vám ta chvilka soustředění vyplatí.

Chci získat konsolidaci půjček od Airbank

Princip konsolidace půjček u Air bank

Společnost tímto způsobem jednoduše zaplatí všechny vaše nesplacené závazky, které konsolidace půjček zahrnuje a vytvoří vám jeden jediný dluh vůči Air bank. Sloučení půjček vyřídíte velmi jednoduše prostřednictvím internetu. Splněním podmínek žádosti o konsolidaci půjček se vám na internetu otevírá přehledný systém, ve kterém můžete sami sledovat, v jakém stavu váš dluh je, hradit jednotlivé splátky nebo využít předčasného splacení.

Podmínky:

  • Platný občanský průkaz
  • Prokazatelný trvalý příjem ze zaměstnání
  • Žádný záznam v registru dlužníků
  • rychlá půjčka online ihned

Air bank konsolidaci půjček přizpůsobí vaší situaci

Život je změna. I na to jsou v Air bank připraveni. Na vaše přání vám upraví termín jednotlivých splátek či jejich výši. Každá úprava však něco stojí, tady se změny ukazují v podobě zvýšení přeplatku půjčené částky. Víc času tedy znamená víc peněz z vaší kapsy.

Akční nabídkou může překvapit i vaše mateřská banka

I přes velmi výhodné podmínky konsolidace půjček u Air bank je dobré nechat si udělat nabídku také u mateřské banky, která vám dlouhodobě vede bankovní účet. V případě, že vám nenabídne tak výhodné podmínky, nenechte se snadno odradit a informujte ji o konkurenční nabídce. Žádná banka nemá zájem přijít o svého klienta, takže by mohla zareagovat stejnými nebo výhodnějšími podmínkami.

půjčka bez příjmu

Přestože konsolidace půjček může v tuto chvíli vypadat jako jednoduché řešení, které se dá využít kdykoliv znovu, neberte svou finanční situaci na lehkou váhu a snažte se žít pouze z penězi, které jsou vaše. Finanční plánování rozhodně není příjemná záležitost, ale pokud se naučíte mít přehled a finanční rezervy, ušetříte si tím spoustu starostí.

Chci převést půjčky k Airbank a ušetřit