NetCredit půjčka může vyřešit vaše problémy

Trpíte krátkodobými finančními problémy nebo si chcete pořídit něco hezkého na sebe či do vaší domácnosti? Pomoci vám může NetCredit půjčka, díky které můžete snadno a rychle vyřešit aktuální nedostatek peněz.

NetCredit půjčka – půjčte si až 12 000 korun

Net Credit s.r.o. se zabývá poskytováním rychlých půjček prostřednictvím sms zpráv. Díky tomu je vše vyřízeno velmi rychle a vy tak budete moci půjčenými penězi disponovat většinou hned druhý den od vyřízení žádosti. Noví klienti, kteří služeb Net Credit využijí poprvé, si mohou půjčit až 4500 Kč, ovšem pro stávající klienty je maximální možná částka, kterou si lze půjčit výrazně vyšší – 12000 Kč. Minimální hranice pro půjčku je 1500 Kč.

rychlá půjčka pro každého

Doba splatnosti Netcredit půjčky je třicet dnů. Samozřejmě platí, že za čím delší dobu půjčku splatíte, tím vyšší bude částka, kterou zaplatíte na úrocích. Doporučujeme tedy stanovit si co nejkratší časový interval na splacení online půjčky.

NetCredit půjčka

Vyřízení půjčky snadno a rychle

Kromě již zmíněného rychlého vyřízení půjčky ihned NetCredit jistě oceníte i kvalitu poskytovaných služeb spojených s půjčkou. Kvalifikovaní zaměstnanci totiž mají k dispozici ty nejnovější technologická řešení, která jim při jejich práci velkou měrou pomáhají starat se o své klienty co nejlépe, nemluvě o vstřícnosti a ochotě, kterou zaměstnanci chovají k lidem, kteří mají zájem o půjčku NetCredit.

Podmínky pro schválení půjčky

K tomu, aby žádost o půjčku mohla být schválena, musí klienti splňovat stanovené podmínky. Především je potřeba doložit příjmy. Zde tedy nastává nevýhoda pro ty, kteří nejsou nikde oficiálně zaměstnaní. Kromě toho se také před schválením půjčky nahlíží do registru dlužníků a tím pádem půjčka Net Credit nenabízí totéž jako ostatní společnosti, které registr dlužníků neprohlíží. Zájemci o půjčku by se také měli nacházet ve věkové kategorii dvacet až sedmdesát let, aby nedošlo k nějakým problémům při schválení.

půjčka před výplatou na účet

Půjčka online nebo sms půjčka?

Samotná žádost o půjčku je velice jednoduchá. Nejprve se zaregistrujete na webových stránkách společnosti a následně převedete jeden halíř na účet Net Credit. To proto, aby mohlo dojít k úplnému zabezpečení vaší půjčky a všech transakcí s ní spojených. Samotné půjčky jsou poté odesílány ihned po schválení, ovšem banky mají až 2 pracovní dny na převedení finanční sumy na váš účet. Většinou však mají klienti společnosti peníze na svém účtě do druhého dne.

půjčky bez potvrzeni přijmu

Net Credit půjčka vám může být poskytnuta také prostřednictvím sms. Tu odešlete v potřebném tvaru, který si dozvíte na stránkách Netcredit.

Možnost prodloužení doby splatnosti půjčky

Splácení půjčky probíhá ve lhůtě, kterou si sami stanovíte. Jak jsme zmiňovali již výše, může se jednat o jeden den až třicet dní. Jestliže budete včas vědět, že půjčku splatit nestihnete a známí či příbuzní vám na její splacení nepůjčí, tak si můžete nechat splatnost půjčky prodloužit. Prodloužení půjčky je většinou zpoplatněno, tento poplatek je však mnohem nižší než penále za nesplácení půjčky.

pujcka dluznikum

Závěrem ještě věnujme pár slov samotné společnosti. Společnost Net Credit s.r.o. patří pod mezinárodní NetCredit Group, která působí mimo jiné v Polsku, Rusku, Gruzii či Lotyšsku. Na českém trhu působí prozatím poměrně krátce, ale již si získala spoustu klientů, kteří jejích služeb využili i opakovaně.