Půjčka 100000

Řešíte neustálý problém s nedostatkem financí? Potřebujete novou koupelnu nebo lepší auto, jenže rezervy žádné nemáte a není vůbec lehké je vytvořit. Určitě přemýšlíte, jak svou nelehkou finanční situaci řešit. V takových případech vám může vypomoci půjčka a to buď u banky nebo u některé z nebankovních společností.

I přesto, že půjčka 100000 je už o něco vyšší částka, najde se na českém trhu mnoho finančních společností, které vám za dobrých podmínek půjčí.

Do banky ano nebo ne?

Pokud jste již někdy žádali o půjčku v bance, jistě víte, že celý proces schvalování úvěru je velmi zdlouhavý. Navíc mají banky poměrně přísná pravidla a jen tak někomu nepůjčí. Bankovní instituce zkoumají vaši bonitu a výši příjmu, který musí být dostatečný. Navíc nesmíte být ve zkušební či výpovědní době nebo mít smlouvu na dobu určitou. Zavřené dveře máte, jestliže se vaše jméno nachází v nechvalně známém registru dlužníků.

půjčky bez registru

I když nevyjde půjčka v bance, nezoufejte, můžete se obrátit na některou z nebankovních společností, kterých je na našem trhu dost a mají spoustu výhod o kterých možná ani nevíte.

Nebankovní společnosti – každý má šanci

Budete-li žádat o půjčku 100000 u nebankovní společnosti, máte mnohem větší šanci na úspěch. Nemají tak náročné podmínky pro získání půjčky jako banka. Většina nebankovních společností je ochotná půjčit i rizikovějším klientům a navíc je vyřízení žádosti u nich rychlé a snadné.

Pro částku 100000 Kč však budete muset i u nebankovní společnosti splnit určitá kritéria. Nejspíše budete prokazovat dostatečný příjem nebo o půjčku požádáte společně s ručitelem. Dalším požadavkem může být ručení nemovitostí. Půjčku tak můžete získat zástavou domu či bytu nebo použít jako zástavu chatu, pozemek nebo dekret na družstevní byt. V podstatě je jako záruka tolerované cokoliv, co má nějakou přiměřenou hodnotu.

rychla pujcka bez prijmu

Podat žádost o nebankovní půjčku je velmi jednoduché. Stačí jen na internetu vyplnit jednoduchý formulář a zástupce společnosti se vám již sám ozve. Poté vám sdělí, kolik a za jakých podmínek vám půjčí. Zde je již vše na vás, čím dříve obstaráte potřebné dokumenty k uzavření půjčky, tím dříve peníze dostanete. Většina společností zasílá peníze na účet do druhého dne od schválení. Mezi jejich největší výhody patří tedy snadná dostupnost a možnost vyřízení z pohodlí domova. I když vám odmítli půjčit v bance, není vše ztraceno a v některé z nebankovních společností vám jistě vyjdou vstříc.

Nebankovní půjčky mají tedy spousty výhod, jaká je ale jejich nevýhoda? Jediné co se za nevýhodu dá označit, jsou vyšší úroky z půjčky. Je to daň za to, že nebankovní společnosti půjčují i klientům s nízkým příjmem nebo se záznamem v registru neplatičů.

Kde si půjčit 100000 Kč

Než si půjčíte, zjistěte si o dané společnosti co nejvíce informací na internetu. Díky získaným údajům budete moci vyfiltrovat ty méně důvěryhodné a obrátit se pouze na solidní a prověřenou společnost.

 • Neplaťte žádné poplatky předem
 • Prověřte si společnost nebo jejího jednatele např. ve vyhledávačích na internetu a v různých recenzích
 • Dle čísla IČO si můžete najít společnost v centrálním registru, kde najdete spoustu informací včetně základního vkladu, který by u solidní firmy měl činit několik miliónů
 • Pečlivě čtěte smlouvu i všeobecné podmínky společnosti
 • pujcky bez registru

Nyní si představíme několik konkrétních známých a na trhu prověřených nebankovních společností, u kterých si můžete půjčit požadovanou sumu peněz.

Home Credit

Několik informací o půjčce:

 • Výše půjčky se může dostat až na 150000 Kč
 • Splatnost půjčky je až 84 měsíců
 • Možnost pojištění splátek či jejich odložení
 • Peníze jsou odeslány na účet následující pracovní den od schválení půjčky
 • Žadatel musí být zletilá osoba se stálým zdrojem příjmů
 • Prověřují registry dlužníků

Získat půjčku Home Credit

Cofidis

Několik informací o půjčce:

 • Výše půjčky od 20000 do 300000 Kč
 • Půjčit si mohou občané České republiky, kteří dosáhli zletilosti
 • Prověřují záznam v registru dlužníků
 • Je nutné potvrzení o příjmech
 • Půjčit si lze na cokoliv
 • Splácet je možné po dobu maximálně 24 měsíců
 • půjčka ihned na účet

Vyšší půjčka znamená vyšší odpovědnost. Půjčku 100000 Kč budete splácet mnohem déle než třeba 5000 Kč. Proto si dobře promyslete, zda na to váš rozpočet stačí a zda budete moci pravidelně splácet. Není také špatné si při sjednávání úvěru rovnou uzavřít i pojištění při neschopnosti splácet. Jedině zodpovědné uvažování vám může přinést radost a užitek v podobě získaných peněz.

Získat půjčku 100 000 Kč