Půjčka do 5000 okamžitě všem

Obliba nebankovních půjček v posledních měsících neustále stoupá. Zejména se jedná o krátkodobé půjčky v nižších částkách. Půjčka, která není vyšší než 5000 Kč klienta nezruinuje, ale zároveň mu může pomoci z momentální finanční krize nebo i zajistit potřebnou rezervu v případě nenadálého finančního nedostatku.

Protože neustále přibývá osob se záznamem v registru neplatičů (ať už vlastním zaviněním nebo ne), přišly nebankovní společností s produktem, kterým je půjčka do 5000 okamžitě všem. Mimo lidí v registrech udělá tento typ půjčky radost i maminkám na mateřské dovolené, nezaměstnaným či důchodcům. V našem článku se na půjčky do 5000 Kč okamžitě všem podíváme blíže, zaměříme se na veškeré potřebné informace o nich a také na možné výhody i nevýhody.

Půjčka do 5000 okamžitě všem – bližší informace

Půjčka do 5000 okamžitě všem je produkt, který se hodí pro všechny, kteří potřebují rychle peníze. Zpravidla je tato půjčka poskytována na období kolem 30 dnů, je ale možné mít dobu splatnosti kratší nebo v případě potřeby se dohodnout i na prodloužení doby splatnosti. Tuto možnost ovšem nenabízí úplně všechny společnosti a téměř vždy je prodloužení za nějaký poplatek.

Půjčka je vyřízena rychle bez zbytečných průtahů. Vše si sjednáte online z pohodlí domova a peníze můžete mít dokonce i během 15 minut na účtu. Společnosti nenahlížejí do registru dlužníků, nepotřebuje žádné doklady o příjmech nebo jiné dokumenty. Díky poměrně benevolentním podmínkám má tak možnost sjednat si půjčku téměř každý.

Výhody půjčky do 5000 okamžitě všem:

 • Zejména jejích rychlost, kdy od schválení online půjčky můžete mít peníze na účtu během 15 minut
 • Sjednání je taktéž velice jednoduché. Půjčku si můžete snadno vyřídit na internetu prostřednictvím elektronického formuláře nebo také formou SMS zpráv
 • Půjčka je neúčelová a vy tak nemusíte dokládat, na co jste peníze použili
 • Půjčka je dostupná všem, ženám na mateřské dovolené, nezaměstnaným, lidem ve zkušební či výpovědní době, důchodcům nebo osobám se záznamem v registru dlužníků
 • Většina společností umožňuje předčasné splacení zdarma bez poplatků a také možnost prodloužení doby splatnosti
 • Nepotřebujete ručitele ani zástavu

Nevýhody půjčky do 5000 okamžitě všem:

 • Mezi nevýhody těchto půjček patří zejména vyšší úroky spojené s poskytnutím peněz a také vysoké sankce při včasném nezaplacení půjčky

Podmínky půjčky do 5000 okamžitě všem:

 • Věk minimálně 18 let a státní občanství ČR
 • Vlastní bankovní účet
 • Mobilní telefon a emailovou adresu
 • Není potřeba potvrzení o příjmech, výpis z registru ani jiné doklady pouze OP

Kde půjčí 5000 okamžitě všem?

Společností nabízející půjčky do 5000 Kč okamžitě všem je poměrně dost. Stačí si jen vybrat tu, která je pro vás nejzajímavější. My vás zde seznámíme s několika z nich.

Zaplo půjčka

Zaplo půjčka je společnost nabízející rychlé půjčky, které může mít během několika minut na účtu každý, kdo splní podmínky získání. Půjčit si můžete až 12 5000 Kč. První půjčka je pro nové žadatele zdarma (do 5000 Kč). V praxi to znamená, že vrátíte přesně tolik, kolik si půjčíte. Splatnost půjčky může být až 30 dní. Je bez ručitele nebo dokládání příjmů. Při žádosti je nutné poslat také kopii OP průkazu z obou stran.

Chci půjčku Zaplo

Zaimo půjčka

Zaimo je česká společnost s německými kořeny, který poskytuje nebankovní krátkodobé půjčky. Její hlavní doménou je především rychlost a jednoduchost vyřízení. Svým klientům se snaží vždy vyjít vstříc a nezatěžovat je zbytečnou administrativou a papírováním. U Zaimo si můžete půjčit až 25 000 Kč se splatností až 12 měsíců. Půjčka je bez ručitele a doložení příjmů. Požádáte si jednoduše online a již během několika chvil znáte výsledek. Požádat můžete každý den v kteroukoliv denní i noční dobu. Systém schvalování je plně automatický.

Chci půjčku Zaimo

Půjčka 7

Půjčka 7 je rychlá nebankovní půjčka nabízející menší částku 5000 Kč. Je to půjčka, která neklade na klienty žádné náročné požadavky, a tak můžete mít peníze na účtu skutečně během několika minut. Půjčka je maximálně 5000 Kč se splatností až 28 dní. Vyřízení půjčky je zdarma, je bez ručitele i bez potvrzení příjmů. Při žádosti vám musí být minimálně 21 let a nesmíte mít žádné nesplacené dluhy. Nutný je vlastní bankovní účet a email.

Chci získat Půjčku7

Všechny námi představené společnosti jsou u zákazníků oblíbené a známé. Půjčit si můžete za předem daných podmínek bez jakýchkoliv skrytých plateb nebo úroků. Vždy víte přesně, kolik musíte vrátit a kdy. Jestliže si tedy vyberete některou z nich, určitě neuděláte žádnou chybu.