Půjčka na mateřské

Mateřská dovolená je životní událost, která s sebou přináší mnoho radostí a krásné chvíle strávené péčí o nového malého člena rodiny. Jenže období mateřské dovolené s sebou nese i významné zvýšení výdajů – nejen na pořízení celé výbavičky pro miminko, ale i na běžný provoz domácnosti. Běžný rodinný rozpočet se navýší o částku za speciální stravu, pleny, léky, drogistické zboží a další nezbytnosti. Pokud nemáte dostatečné finanční rezervy nebo manžela, který dokáže ze svého platu utáhnout celou domácnost, mohou nastat problémy. V tomto článku si ukážeme, jak může vaše finanční potíže vyřešit půjčka na mateřské.

Finanční pomoc na mateřské dovolené

Do finanční nouze bez vlastního přičinění se mohou mladé rodiny s malým dítětem dostat poměrně snadno, ale ještě častější případ finančních nesnází nastává, pokud žena zůstane s miminkem sama (možná je vám tato situace důvěrná známá). Částka určená pro ženy na mateřské nemůže pokrýt ani část pravidelných výdajů spojených s bydlením a s péčí o dítě. Pak stačí nenadálá událost v podobě poruchy pračky, ledničky nebo zpoždění výplaty mateřského příspěvku a na potíže je zaděláno. Jenže i v takto tíživé situaci existuje řešení a tím je půjčka. Můžete si zkusit půjčit od rodiny, ale asi se nevyhnete nepříjemnému pocitu, že vám budou rodiče díky finanční pomoci více zasahovat do života. Další možnost představuje půjčka na mateřské od nějaké finanční instituce.

Kdo poskytuje půjčku na mateřské

Většina bank vám na mateřské dovolené nepůjčí, protože vaším jediným příjmem je dávka od státu a ta se pohybuje v řádech několika tisícovek. Taková částka coby příjem není pro banky dostatečnou zárukou. Proto vám nezbyde než se obrátit s žádostí o půjčku na mateřské na některou společnost nebankovní sféry, protože zde máte velkou šanci uspět.

půjčky před výplatou bez registru

Co nabízí půjčka na mateřské

Půjčka na mateřské je svým způsobem specifický produkt, který vám pomůže překlenout krizové období. Nebankovní instituce u půjčky na mateřské nevyžadují stálý příjem, a proto jej nemusíte dokládat. Peníze získáte velice rychle a nikdo se vás nezeptá na způsob jejich využití. Půjčená částka sice nebývá vysoká, pohybuje se nejvýše kolem 10 000 Kč, ale přesto vám může vytrhnout trn z paty. Některé půjčky mají navíc nastavenu kratší dobu určenou na vrácení peněz. Při hledání půjčky pro ženy na mateřské věnujte čas výběru té správné instituce, protože svou žádost byste měly směrovat pouze k větší zavedené společnosti. Prověřená nebankovní instituce s vámi bude vést jednání na stejné úrovni jako je tomu u bank, navíc se vyhnete setkání s nějakým nesolidním agentem podvodné společnosti. Vybrali jsme pro vás tři společnosti, které mají na finančním trhu již vybudované solidní jméno a běžně poskytují půjčky na mateřské.

Půjčka Ferratum je prověřená

Jako spolehlivou nebankovní instituci, která poskytuje půjčku na mateřské, lze bez obav doporučit společnost Ferratum Bank. Zde si můžete požádat až o 10 000 korun se splatností od 7 do 45 dnů. Při podávání žádosti se vůbec nemusíte zvednout z křesla, protože stačí jen vyplnit online formulář nebo poslat SMS. Vyberete si výši půjčky, dobu jejího splácení a oba údaje vepíšete do žádosti. Když budete novým klientem Ferratum Bank, tak vám ihned po odeslání žádosti zavolá operátor zákaznického centra a ověří si vaše údaje uvedené ve formuláři. Po schválení obdržíte peníze na účet. U opakovaných žádostí o půjčku Ferratum vám budou zasílány peníze na bankovní účet rovnou bez jakéhokoliv kontaktu s operátorem.

K získání půjčky musíte být občan České republiky a nesmíte mít nesplacený jiný úvěr u Ferratum Bank. Poplatek za půjčku se dozvíte, jakmile si zvolíte výši půjčené částky a dobu splatnosti. Výše úroků je přímo závislá na velikosti půjčky a délce jejího splacení. Půjčku Ferratum splatíte převodem ze svého účtu na bankovní účet společnosti, přičemž si můžete za malý poplatek sami prodloužit splatnost o 2×30 dní.

To nejdůležitější na konec. Půjčku Ferratum může dostat opravdu každý nad 21 let věku a je úplně jedno, zda jde o ženu na mateřské, seniora nebo žadatele bez zaměstnání. Navíc máte jistotu, že si půjčujete od důvěryhodné společnosti, která svou profesionalitou a přístupem stojí na úrovni banky.

Získat půjčku Ferratum

Spolehlivá Via sms půjčka

Dobrou volbou pro půjčku na mateřské by mohla být i Via sms půjčka, která je také určena pro každého. Veliká výhoda Via sms půjčky spočívá v úrocích, které jsou nižší než u podobně srovnatelných finančních produktů jiných společností.

pujcka bez nahlizeni do registru dluzniku

Coby noví žadatelé můžete získat nejvýše 4500 Kč, ale pokud by vám stačilo pouhých 1000 Kč se splatností do 15 dnů, tak máte tuto částku půjčenu úplně zdarma. Via sms půjčka stálým klientům poskytne až 12 000 Kč na 30 dnů. Samotná žádost o půjčku vám zabere pár minut. Nejprve si na kalkulátoru Via sms zvolíte velikost částky a délku splatnosti. Po vyplnění a odeslání žádosti, kde uvedete patřičné údaje, obdržíte SMS kód a ten zadáte do vašeho profilu. Poté odešlete 1 Kč z vašeho účtu kvůli jeho identifikaci. Schvalovací proces je rychlý a vy máte peníze za pár minut na účtu. Via sms půjčku splatíte převodem ze svého bankovního účtu. Pokud nemůžete zaplatit půjčku v dohodnutém termínu, je možné za malý poplatek prodloužit její splatnost opakovaně o 30 dní.

Získat půjčku Via sms

Na mateřské dovolené se nestarejte o peníze

Váš život na mateřské dovolené se nemusí nutně odvíjet v obavách, zda budete schopné zítra zakoupit potřebné věci pro miminko nebo zda si opravář na pračku neřekne více peněz než počítáte. Využít půjčku na mateřské není nic neobvyklého a když zkusíte požádat např. společnost Ferratum Bank nebo Via sms, bude vám nabídnut kvalitní finanční produkt, který ulehčí vaši finanční situaci na mateřské dovolené. Potom už vás nemusí trápit napnutý rodinný rozpočet a můžete se v klidu starat o svého malého potomka a užívat si jedno z nejkrásnějších období v životě.