Půjčka Provident

Půjčka Provident – již třináct let na českém trhu
Nebankovní společnost Provident, původem z Velké Británie, působí na českém trhu již bezmála třináct let. Za tuto dobu využilo jejích služeb spousty spokojených klientů, kterým online půjčka pomohla vyřešit nějakou mimořádnou situaci. A proč se se žádostí o půjčku obrátit právě na Provident? V tomto článku se podrobněji podíváme na to, jak funguje půjčka Provident.

Tato britská společnost nabízí svým klientům jedinečný produkt, který plně uspokojí jejich potřeby a zároveň je snadno dostupný. Maximální výše půjčky může být až 80 000 korun a při žádosti o ní nebude vyžadováno ručitele či udávání důvodu. Šanci na získání rychlé půjčky mají tedy i ti, kteří jsou zapsáni v registru dlužníků.

Flexibilní půjčky, která se vám přizpůsobí

Půjčka od Providentu je zároveň velmi flexibilní a přizpůsobí se plně vašim možnostem. Doba splácení může trvat od 45 do 100 týdnů, což jsou v maximálním možném čase bezmála dva roky. Tím pádem máte tedy možnost rozložit si týdenní/měsíční splátky tak, aby vám plně vyhovovaly a daly se bez problémů unést. Půjčka Provident je tu od toho, aby v potřebné situaci pomohla a nikoliv, aby na výši splátek a úrokách zruinovala klientův rozpočet. Pro lepší představu jsme je pro vás k dispozici tabulka splátek provident půjčky.

Provident také pro své nové klienty připravil skvělou akci, při které si lze půjčit zadarmo. Pokud půjčené peníze vrátíte do 28 dnů, nezaplatíte žádné poplatky ani úroky. Tato akce je určena pouze pro nové zákazníky nebo pro ty, kteří předchozí půjčku splatili dříve než před půl rokem.

pujcka hned ted

Půjčka Provident

Jednoduchá žádost o půjčku online

Žádost o půjčku u Providentu probíhá velmi jednoduše, neboť zprvu stačí vyplnit online formulář s vašimi údaji. Do dalších 24 hodin vás kontaktuje obchodní zástupce společnosti Provident, který s vámi probere veškeré kroky, které k úspěšnému získání půjčky vedou. Vše je tedy naprosto jednoduché. Pokud si nebudete vědět rady, zástupce společnosti vám poradí a stejně tak vám ochotně zodpoví veškeré další dotazy. Zda bude vaše žádost schválená, se dozvíte během několika hodin. Následně budete muset několik dní vyčkat, než budou vyřízeny všechny administrativní věci. I proto si dává společnost Provident třináctidenní lhůtu na poskytnutí peněz k dispozici. Většinou však k naplnění maximální lhůty nedojde.

Sjednat půjčku Provident online >>

O společnosti Provident

Provident je dceřinou firmou britské finanční společnosti „International Personal Finance“. Tato společnost působí kromě České republiky také v sedmi dalších zemích. Nejedná se pouze o ty, které leží na evropském kontinentu. V seznamu států, na jejichž trhu Provident operuje, lze totiž najít i Mexiko.

rychlá půjčka bez registru ihned na účet

V České republice poté společnost působí od roku 1997 a za tuto dobu se stihla vypracovat mezi nejpopulárnější poskytovatele půjček. Celkem lze najít na celém území republiky 27 poboček, kde vám zaměstnanci se vším ochotně poradí a také vám pomůžou vyplnit žádost o půjčku.

Velké procento lidí je poté s nabízenými službami spokojeno a více než polovina z nich se při opětovné žádosti o půjčku obrátí znovu na Provident.

Výše půjčky je každému klientovi stanovena na míru. Ten si tak může půjčit od 4 tisíc do 80 tisíc. Maximální doba splatnosti poté bývá 45, 60 nebo 100 týdnů. Peníze si můžete nechat poslat buď na bankovní účet, nebo vám je může doručit obchodní zástupce až domů a předat vám je osobně na ruku.

půjčky nutně rychle bez registru

Provident úvěry nemají žádné skryté poplatky a půjčit si můžete naprosto na cokoliv. Není totiž potřeba uvádět účel půjčky.

Přejít na půjčku Provident >>