SMS půjčka bez 1 kč

Nemá cenu věšet hlavu, když se nemůžete dopočítat peněz do výplaty. A nenechte si zkazit náladu ani nenadálou platbou, byť je nepříjemná. Finanční výpadek v rodinném rozpočtu jednoduše zacelíte dobrou půjčkou.

Poskytovatelům úvěrů je jasné, že v dnešní době většina lidí počítá každou korunu. Proto se snaží potencionálním klientům vyjít vstříc neustálým vylepšováním svých nabídek.

krátkodobé pujčky

Pokud nutně potřebujete menší obnos a chcete ho mít co nejrychleji u sebe, je pro vás určena SMS půjčka bez 1 kč.

Co nabízí SMS půjčka bez 1 kč

SMS půjčka má svůj původ ve finské půjčce, kterou na náš finanční trh uvedla společnost Ferratum Bank.

nebankovni pujcka ihned

Tento produkt vám bleskurychle zajistí peníze a budou vám zapůjčeny zpravidla na 30 – 45 dní. Chcete-li služeb poskytovatele využívat opakovaně, stačí jen zaslat SMS a hned máte požadovanou částku na účtu.

Vzhledem k faktu, že SMS půjčka je řazena mezi tzv. mikroúvěry, počítejte s jejím menším finančním stropem končícím někde mezi 10 000 až 15 000 Kč. Na druhou stranu se nemusíte obávat žádné dluhové pasti, protože úvěr splatíte jednou částkou z nadcházející výplaty.

Z charakteru SMS půjčky vyplývá, že je vhodná pro překlenutí nenadálého a krátkodobého nedostatku financí, kdy do výplaty zbývá několik dní. Ovšem nic nezkazíte, když produkt využijete i na případné přilepšení. U této rychlé půjčky navíc nemusíte hradit ověřovací poplatek ve výši jedné koruny.

Proč bez 1 Kč

Většina nebankovních společností po nových klientech požaduje zaslání 1 Kč z bankovního účtu kvůli ověření, že je účet jejich, a že tedy neuvedli cizí účet, se kterým nemají právo disponovat. Je zřejmé, že poplatek 1 Kč nikomu neublíží, ale někdy tato podmínka může obtěžovat.

Kde hledat SMS půjčku bez 1 kč

Jelikož žádný takový úvěr v bance nenajdete, musíte pátrat výhradně po nebankovní sféře. A dobře pročítejte parametry nabízených produktů, protože existují společnosti mající podmínku poplatku 1 Kč vepsánu do internetových stránek menším písmem. My se v následujícím textu každopádně podíváme na společnosti, které SMS půjčky poskytují, aniž by vyžadovaly poplatek ve výši 1 Kč.

Výhody SMS půjčky

Spolu se získanými penězi můžete užít výhod, které produkt SMS půjčka bez 1 kč nabízí.

  • Rychlé řešení. Jakmile si u nebankovní společnosti půjčku sjednáte, dočkáte se peněz do 60 minut. U opakovaných žádostí přes SMS dokonce za pár minut.
  • Bezproblémová dostupnost. Většina firem poskytujících SMS půjčky nezkoumá registry a nepožaduje potvrzení o příjmu. Zpravidla si vystačíte s platným OP a bankovním účtem. Proto na produkt dosáhnou bez problémů matky na mateřské, senioři, studenti, podnikatelé i nezaměstnaní.
  • Bez administrativy. Jednotlivé společnosti mají schvalovací proces nastaven tak, aby se obešel bez papírování.
  • Žádné poplatky. Kromě jednorázového splacení půjčky vám nikdo nebude účtovat nic jiného.
  • Online. V průběhu sjednávání úvěru nemusíte vůbec opustit židli u počítače či telefonu.
  • Půjčka zdarma. Když oslovíte firmu s touto nabídkou, získáte coby nový klient první půjčku úplně zdarma. Jejím využitím se nikdy k ničemu nezavazujete, pouze si ověříte kvalitu inzerovaných služeb poskytovatele.

Prověřené společnosti a jejich produkty

Není třeba mnohdy zdlouhavě pročítat podmínky SMS půjček na internetu, stačí oslovit některou z ověřených firem, které uvádíme v následujících řádcích. Žádná z níže uvedených společností nepožaduje při sjednání půjčky úhradu jednokorunového poplatku.

Půjčka JKL

Velmi zajímavý úvěr si pro vás připravila firma JKL Business & Credit Company s.r.o. Díky jejich produktu získáte napoprvé až 10000 Kč se splatností 21 dnů.

půjčka pro začínající živnostníky a podnikatele

O Půjčku JKL si jednoduše požádáte pomocí formuláře na stránkách firmy. Obratem vám dorazí SMS zpráva o schválení a peníze obdržíte buď na účet nebo složenkou. Půjčku JKL získáte i pomocí SMS, kterou zašlete ve tvaru JKL Částka Jméno Příjmení Rodné číslo Číslo OP Bankovní spojení Adresa PSČ Město na číslo firmy.

Opakované využití Půjčky JKL řešíte jednoduchou SMS zprávou a peněz se dočkáte okamžitě.

K sjednání Půjčky JKL je nutná plnoletost a české občanství. Firma nekontroluje registry a nepožaduje potvrzení o příjmu ani ručitele.

Půjčka7

Na 7 až 28 dní vám půjčí částku od 1000 do 5000 Kč společnost Kontex Trade International s.r.o. prostřednictvím Půjčky7, přičemž noví klienti si mohou zažádat o 4000 Kč.

Když si vyberete výši úvěru a provedete krátkou registraci na webu společnosti, udělali jste první krok k získání kýženého obnosu. Poté firma schválí vaši žádost a do 15 minut vám dorazí oznamovací SMS na mobil a peníze na účet.

půjčka s registrem

Když budete mít zájem dále využívat Půjčky7, stačí zaslat krátkou SMS. Peníze pak obdržíte okamžitě a ještě se dočkáte slevy až 20% na celý produkt.

Chcete-li využít Půjčku7, musíte být ve věku 21 let, vlastnit platný OP, mobil a mít nějaký stálý příjem.

Chci získat půjčku

Ferratum Bank

Kdykoliv během 24 hodin a 7 dní v týdnu můžete o půjčku žádat známou společnost Ferratum Bank. Dostanete až 10 000 Kč na dobu od 5 do 45 dní. Budete-li novým klientem firmy, získáte 3000 Kč na 30 dní úplně zdarma bez poplatků.

K penězům od Ferratum Bank se dostanete vyplněním a odesláním úvěrového formuláře, který najdete na stránkách firmy. Ihned po jeho posouzení vám zavolá operátor kvůli ověření vámi vepsaných údajů. Po ukončení hovoru obdržíte peníze.

rychla pujcka ihned

Celý schvalovací proces trvá asi 15 minut, ale pokud využijete půjčku Ferratum Bank opakovaně, pošlete jen SMS a peníze dostanete podstatně rychleji bez toho, aby vám někdo volal.

Společnost Ferratum Bank po klientech požaduje pouhý věk 21 let a české občanství.

Chci získat půjčku

SMS půjčka bez 1 kč – funguje spolehlivě

Náhlý „nedostatek“ v rodinném rozpočtu může bez problémů vyrovnat SMS půjčka bez 1 kč. Využitím úvěrů Ferratum Bank, Půjčky7 a Půjčky JKL se dostanete k penězům velice rychle a jednoduše. A k opakovaným žádostem o úvěr vám bude stačit pouhý mobilní telefon. Nemusíte se tedy dál trápit vaší finanční situací, která není zrovna růžová; namísto toho se stačí rozhodnout pro některou ze společností poskytujících tuto výhodnou půjčku a vyřešit tak svoje nesnáze s penězi.