Správce financí Home Credit

Správce financí Home Credit patří k velmi dobře propracovaným online aplikacím, kterou využívá mnoho spokojených klientů. V následujícím textu se podíváme na to, co všechno aplikace nabízí, obsahuje a jak se do ní můžete registrovat.

Co je správce financí Home Credit

Správce financí můžeme přirovnat k elektronickému bankovnictví, jedná se totiž o online správu a přehled informací o všech produktech, které klient čerpá u nebankovní společnosti Home Credit, což nejenom výrazně snižuje riziko opomenutí splátek, ale také urychluje různé druhy transakcí a operací, jenž by jinak trvaly déle a byly by komplikovanější.

Správce financí tedy obsahuje:

 • kreditní karty
 • rychlé půjčky
 • nákupy na splátky
 • spojení půjček (konsolidace)
 • žádosti
 • nabídky

Základní výčet funkcí a možností Správce financí Home Credit

Přehlednost

O všech výše uvedených produktech má klient Home Credit díky správci financí výborný přehled, může si v něm kontrolovat blížící se termíny jednotlivých splátek, jejich výši a také to, zda se splátka včas připsala na bankovní účet poskytovatele půjčky. Další výhodou je, že si klient může kdykoliv sám vytisknout potvrzení o splacení půjčky.

Aktivní správa

Různými přehledy nabídka funkcí Správce financí nekončí, jelikož pokud má klient zřízenou kreditní kartu, ze které může čerpat půjčku, tak u ní není omezen pouze na platby v obchodech a na výběry hotovosti, ale prostřednictvím této aplikace si z karty může převést finanční prostředky na svůj bankovní účet. Samozřejmostí je i změna různých limitů, hesel a mnoha dalších údajů tak, jak jsou klienti zvyklí z běžného elektronického bankovnictví.

Ostatní

Správce financí obsahuje i různé zajímavé nabídky od Home Credit, což klientům umožňuje získat produkty za lepších akčních podmínek a také je zde možnost odesílat některé žádosti online, čímž uspoří čas nejenom klient, ale také zaměstnanci Home Credit, navíc se vlastně jedná o ověřenou žádost, pokud ji klient odešle skrze Správce financí.

Také pokud dojde ke změně klientových osobních údajů, nemusí nic složitě řešit a změnu provede online ve Správci financí, přičemž zrovna tak je možná obnova zapomenutých údajů.

půjčka bez doložení příjmů

Zřízení přístupu do správce financí Home Credit

Pro získání přístupu do Správce financí je nutné se nejprve registrovat a potvrdit smlouvu, což lze rychle a jednoduše udělat na webové stránce www.spravcefinanci.cz. Abyste nebyli překvapeni, připravili jsme si pro vás základní přehled o tom, jak registrace probíhá.

Správa financí - registrace

 1. Nejprve je nutné zadat vaše rodné číslo, mobilní telefon a email, před samotným potvrzením musíte odsouhlasit zpracování osobních údajů. Po potvrzení vám přijde na mobilní telefon unikátní kód, jenž vložíte do připraveného okénka na webu.
 2. Nyní je potřeba vložit číslo vašeho osobního dokladu a jeho splatnost, následuje zvolení uživatelského jména a přístupového hesla (nejméně 8 znaků). Dále si vyberete 3 kontrolní otázky, které slouží k vašemu ověření v případě, že zapomenete heslo nebo uživatelské jméno.
 3. V poslední fázi registrace si přečtete smlouvu o zřízení přístupu k aplikace a odsouhlasíte ji, pak na mobilní telefon obdržíte kód, který vložíte na web a tím potvrdíte souhlas a registrace je ukončena.

Základní přehled nejčastěji využívaných produktů od Home Credit mezi klienty

 • hotovostní půjčka 10 000 Kč – 150 000 Kč (splatnost 48 -84 měsíců)
 • kreditní karty Home Credit s různým úvěrovým rámcem, zaměřením a slevami
 • nákupy na splátky (zboží, dovolená, zdravotní péče a jiné)
 • auto na splátky
 • spojení půjček, nebo-li konsolidace

Správce financí Home Credit závěr

Nyní již víte, jak Správce financí Home Credit funguje, co nabízí a díky tomu se můžete lépe rozhodnout, zda si ho pořídíte nebo jestli se dokonce právě tato aplikace nestane tím hlavním důvodem, proč si vyberete půjčku Home Credit.

Chci získat půjčku