Zuno půjčka

Potřebujete větší obnos peněz a nechce se vám složitě obíhat banky? Chtěli byste si vše vyřídit z pohodlí domova přes internet nebo telefon, ale většina bank po vás vyžaduje vaši osobní přítomnost na pobočce? Nač se trápit, když je tady Zuno půjčka.

Zuno je poměrně nová online banka, za kterou stojí silná a stabilní bankovní skupina Raiffeisen Bank International. I když na trhu nepůsobí příliš dlouho, našla si Zuno Bank své mnohé příznivce a to zejména díky absenci většiny tak nechvalně známých poplatků. Jestliže tedy chcete půjčku a nebojíte se něčeho nového, je pro vás Zuno půjčka to pravé.

půjčka bez doložení příjmů

Vyplatí se Zuno půjčka?

Zuno banka nabízela svým klientům nejdříve pouze běžné účty, spořící a termínované vklady. Poté k těmto produktům přibyl ještě spotřební úvěr s názvem PŮJČKA. Tak jako vše u této banky i Zuno půjčku vyřídíte online a navíc za 0 Kč. Banka sází především na jednoduché podmínky a férový přístup. Zuno půjčka je bez ručitele, bez zbytečného dokládání příjmů a bez poplatků za poskytnutí půjčky. Klienti (noví i současní) si mohou půjčit až do výše 500 000 Kč a sami si mohou nastavit datum měsíční splátky. Zuno dokonce nabízí klientům i tzv. splátkové prázdniny a vy tak dvakrát ročně nemusíte posílat splátku a ulevit si od splácení.

rychle pujčky

Pokud jste náročnější zákazník a rádi si připlatíte za některé služby, můžete si sjednat Zuno PŮJČKU PLUS, kdy za 99 Kč měsíčně získáte pojištění, sms upozornění o blížící se splátce, možnost změny smluvních podmínek a možnost splatit PŮJČKU PLUS kdykoliv.

Informace o Zuno půjčce:

 • Musí vám být minimálně 18 let
 • Půjčka je určená zaměstnancům, OSVČ nebo důchodcům
 • Banka prověřuje registr dlužníků
 • Při žádosti o půjčku nepotřebujete žádné dokumenty
 • Musíte mít u Zuno vedený svůj běžný účet
 • Vyhodnocení žádosti vám přijde během několika minut
 • Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit
 • Půjčit si můžete až 500 000 Kč na cokoliv
 • Maximální doba splácení je 72 měsíců
 • Pro získání půjčky musí vaše příjmy dosahovat alespoň 7 500 Kč do částky 100 000 Kč, jestliže chcete částku vyšší, musí být váš příjem minimálně 10 000 Kč
 • Nesmíte Zuno nic dlužit a nesmíte být ve zpoždění se splátkou ani v jiné bance

pujcka 300 000

Jak získat Zuno půjčku?

 1. Vyplňte žádost o půjčku a také o účet (pokud nemáte) na internetových stránkách společnosti Zuno
 2. Během tří dnů vám zavolá kurýr, který si s vámi domluví schůzku a přinese vám smlouvu až domů
 3. Aktivujte si svůj účet a ve své online bance potvrďte žádost o půjčku
 4. Nyní už jen stačí počkat, až bude vaše žádost zpracována

Zkušenosti se Zuno půjčkou

Při dohledávání zkušeností zákazníků se Zuno půjčkou narazíte většinou na spokojené klienty, kteří neměli s touto bankou a ani s vyřízením půjčky žádný problém. Jediné drobnosti, které se vyskytly, bylo občas zdlouhavější vyřizování, než je uvedeno na internetových stránkách a v některých případech obtíže s nahráním dokumentů, pokud si je banka vyžádala. V tomto případě hrál svou roli ovšem technický problém, který se dá ale rychle vyřešit.

Zákazníci Zuno půjčku mnohem více oceňují, než haní a to zejména proto, že půjčku můžete vyřídit online, nemusíte vyřizovat spousty zbytečných dokumentů a navíc i úroková sazba je velmi lichotivá. Navíc si Zuno prověřuje platební minulost svých klientů, a tak půjčku dostanou většinou jen lidé, kteří jsou schopni ji bez problémů splácet.

Zuno půjčka – závěr

Je jisté, že Zuno půjčka je výhodným produktem pro každého, kdo potřebuje finance a chce mít půjčku vyřízenou rychle a bez zbytečných průtahů. I když k získání půjčky musíte splnit několik podmínek, nejsou tak náročné, aby na ně pracující člověk s dobrou platební minulostí nedosáhl.