pujckaportalVítáme vás na webu pujckaportal.cz, který pro Vás již několik let shromažďuje a přehledným způsobem prezentuje praktické informace ze světa půjček a financí.

Nejsme přímo poskytovateli půjček, ale pomáháme vám si správnou půjčku vybrat tak, aby co nejlépe vyhovovala vašim potřebám. Víme, že základem pro správný výběr půjčky jsou ověřené a dobře srozumitelné informace a tím se řídíme.

Proto zde najdete recenze prověřených bankovních i nebankovních institucí, jejich půjček i konsolidací. Co nejpečlivěji pro vás vybíráme tipy a postupy, kterými byste se měli řídit při sjednávání i splácení půjčky.

Co zde najdete

  • Recenze bank a jejich produktů
  • Recenze nejlepších nebankovních půjček
  • Užitečné tipy pro bezproblémové získání a splácení půjček
  • Varovaní před podvodnými půjčkami
  • Informace o tom, jak konsolidovat své půjčky a ušetřit
  • Novinky ze světa půjček a financí, díky kterým získáte různé výhody

Po pročtení témat, která vás zajímají byste měli získat mnohem více než jen základní přehled o nabízených půjčkách – získané informace by vám měli poskytnout velmi dobrou orientaci v oblasti půjček a konsolidací a zvýšit vaši finanční gramotnost. Budete nejen schopni vybrat si přesně tu půjčku, kterou potřebujete, ale navíc odlišíte férové nabídky od podvodných a naučíte se pracovat se svými dosavadními půjčkami tak, abyste platili menší částky a ušetřili na úrocích.

Díky tomu, že nové články přidáváme velmi často, budete při pravidelném čtení informování o důležitých novinkách, díky kterým můžete získat speciální výhody.

Přejeme vám, aby vám nově získané vědomosti dobře posloužily při výběru té nejlepší půjčky.

Váš
Půjčkaportál.cz