Jestliže uvažujete o bezúčelovém úvěru, jehož vyřizování není příliš zatíženo velkým množstvím formalit a prověřování, měli byste se seznámit s tím, jak fungují americké nebankovní hypotéky bez registru. V následujícím textu vám tuto hypotéku představíme včetně jejích výhod a nevýhod a nezapomněli jsme pro vás připravit několik společností, kde o tuto hypotéku můžete požádat.

Americké nebankovní hypotéky bez registru se představují

Americká hypotéka je zajímavou alternativou ke klasickým hypotékám, přičemž hlavní rozdíl spočívá v tom, že tento druh hypotéky je bezúčelový, žadatel tedy nemusí uvádět za jakým účelem si finanční prostředky půjčuje. Název hypotéky je spojován s USA, jelikož právě v této zemi patří k velmi oblíbeným formám úvěrů, ovšem v České republice se začaly nabízet až od května 2004, do té doby byly hypotéky svázány pouze s nákupem nemovitostí a pozemků.

Hlavní výhody americké hypotéky bez registru

  • Bezúčelový úvěr – jak jsme již zmínili, jedná se o bezúčelový úvěr s možným čerpáním ve výši několika miliónů a dobou splácení až na desítky let, což z americké hypotéky dělá jedinečný produkt na trhu s půjčkami.
  • Neprověřují se registry dlužníků – tento bod je pro mnoho žadatelů o hypotéku nejdůležitější, jelikož i naprosto seriózní člověk se může někdy dostat do problémů se splácením svých závazků, což může znamenat zápis do evidence nespolehlivých dlužníků, jmenovat můžeme například nejznámější registr SOLUS. Tento zápis výrazně zhoršuje možnost získání jakékoliv půjčky, hypotéku nevyjímaje, proto hypotéka bez registru je produkt přímo určený pro tuto skupinu zájemců.
  • Není nutné dokládat příjmy – pokud zvolíte americkou hypotéku bez registru, pak většinou nemusíte dokládat výši vašich příjmů, což znamená, že o úvěr může požádat i člověk bez zaměstnání.

Hlavní nevýhody nebankovní americké hypotéky bez registru

  • Ručení nemovitostí – jestliže jste nadšeni, že nemusíte dokládat příjmy a dostanete americkou hypotéku bez registru, neměli byste zapomenout, že i v takovém případě je nutné poskytovateli půjčky něčím ručit, což v tomto případě znamená zajištění hypotéky formou nemovitosti. Abychom byli féroví, musíme zmínit i to, že u klasické hypotéky se ručí stejným způsobem.
  • O něco vyšší úroky – americká hypotéka bez registru je pro poskytovatele úvěru poněkud rizikovější, než u bonitních klientů s doložením příjmů a bez zápisů v registrech dlužníků, proto je potřeba počítat s trochu většími náklady z titulu úroků z hypotéky.

Kde získat americkou hypotéku bez registru

Americká hypotéka bez registru ACEMA

Velmi zajímavou půjčku nabízí nebankovní společnost ACEMA, jelikož při zástavě nemovitosti můžete obdržet objem finančních prostředků od 100 000Kč do 5 000 000Kč s dobou splatnosti až na 20 let. K žádosti není potřeba dokládat žádné příjmy a během schvalovacího procesu nejsou prověřovány registry dlužníků, navíc lze hypotéku použít k uhrazení exekuce nebo vyplacení zástavy! Acema patří mezi osvědčené poskytovatele půjček, proto u nich najdete profesionální poradenství při vyřizování hypotéky zdarma a nemusíte se obávat žádných skrytých poplatků! Abyste celý proces urychlili, nejprve si vyřiďte aktualizovaný výpis z katastrů nemovitostí dokládající to, že jste vlastníkem nemovitosti, kterou chcete dát do zástavy a jako druhý doklad, potvrzující vlastnictví, je nutná kupní nebo darovací smlouva, případně vypořádání dědictví apod.. Pokud nic nevlastníte, ale máte někoho, kdo je ochoten dát nemovitost do zástavy, tak tato forma je také možná! Požádat o hypotéku od Acemy je možné online.

Chci získat Americkou hypotéku Acema

Americká hypotéka od FORAKOMINVEST

O americkou hypotéku bez registru můžete požádat i u pražské nebankovní společnosti FORAKOMINVEST, která nabízí úvěr od 100 000Kč do 10 000 000Kč na 5 – 20 let. Důležité je vědět, že u zástavy nemovitosti obdržíte finanční prostředky maximálně ve výši 50% tržní hodnoty nemovitosti, kterou si společnost nechá odhadnout vlastním znalcem, což je běžná praxe. Firma má pobočky ve všech velkých městech, proto se na ni můžou obrátit zájemci ze všech koutů České republiky.

Americká hypotéka s GENTAR

Třetí námi vybranou nebankovní společností poskytující americké hypotéky je firma GENTAR, jenž poskytuje úvěry od 1 900 000Kč do 5 000 000Kč, přičemž doba splácení může dosáhnout až 30 let. Půjčená částka může být stanovena až na 70% hodnoty nemovitosti a zástavu lze provést na nemovitost třetí osoby.

Americká hypotéka bez registru shrnutí

Americká hypotéka bez registru má nesporné výhody a tak není divu, že si svoje zájemce našla nejenom v USA, ale také České republice. Pokud se mezi ně chcete zařadit i vy, příliš dlouho neváhejte, neboť úrokové sazby jsou v poslední době proklatě nízko, což platí i pro tento druh úvěrů.

Chci získat Americkou hypotéku Acema