Půjčka 3000

Půjčky v hodnotě několika tisícikorun patří mezi tzv. mikropůjčky, které by měly být dosažitelné co největšímu počtu zájemců. Mezi nejvíce žádané patří půjčka 3000, kterou lze navíc získat za velmi výhodných podmínek. Číslo 3000 symbolizuje hodnotu půjčky, tedy 3 000 Kč. Pokud vás zajímá, jak na to, čtěte dále a dozvíte se, kde o tuto půjčku požádat a jaké jsou její výhody a nevýhody.

Jaké jsou hlavní 4 výhody půjčky 3000

  • Jednoduchá pravidla – o půjčku v hodnotě 3 000 Kč může požádat v podstatě každý. Jedná se o menší objem finančních prostředků, proto obvykle není vyžadováno doložení příjmu, ručitel nebo zajištění nemovitosti.
  • První půjčka zdarma hned několik nebankovních společností nabízí půjčku zdarma, tedy bez poplatků a úroků. Nabídka se týká pouze první půjčky u dané firmy, kterou je nutné řádně splatit v termínu splatnosti, přesto by byla škoda ji nevyužít. Považujeme za důležité upozornit na to, že o výhodu „zdarma“ přijdete v případě, že peníze nevrátíte včas nebo pokud požádáte o prodloužení splátky.
  • Půjčku 3000 by měl být schopen splatit každý – částka 3 000 Kč by se neměla stát zásadním problémem zodpovědného zákazníka v jeho rozpočtu, tedy by nemělo hrozit, že ji nedokážete splatit. Přesto je vhodné, abyste si dobře vyhodnotili vaši aktuální finanční situaci a nic nepodcenili.
  • Rychlé peníze – půjčky v podobných hodnotách jsou poskytovány velmi rychle, ke schválení žádosti o půjčku dochází v pracovních dnech během několika minut a k odeslání finančních prostředků do 60 minut od schválení půjčky.
  • půjčka ihned bez doložení příjmu

Hlavní nevýhody

  • Splátky nelze pojistit proti neschopnosti splácet – malou půjčku v hodnotě 3 000 Kč v podstatě nelze u nebankovních společností pojistit, neboť výše pojištění by byla neadekvátní dané půjčce.
  • Snadná dosažitelnost – ačkoliv jsme uvedli, že jednoduchá pravidla jsou výhodou a půjčku by měl být schopen splatit každý zodpovědný zákazník, tak právě odpovědnost je klíčový pojem. O půjčku totiž může požádat i člověk, který je v takových finančních problémech, že pro něj nemusí být jednoduché splatit ani zmíněné 3 000 Kč.

Kde můžete půjčku 3000 získat

půjčka bez registru

Půjčka Ferratum

U Ferratum můžete při první žádosti obdržet půjčku 3 000 Kč se splatností 15 dnů zcela zdarma, jestliže dokážete dodržet termín splatnosti. V ostatních případech je půjčka Ferratum poskytována až do výše 10 000 Kč s rozmezím doby splatnosti do 7 do 45 dnů. Poněkud znevýhodněni jsou mladší zájemci, neboť je poskytována zákazníkům od 21 let věku, ale naopak je výhodná svojí horní hranicí věku, která je nastavena na 85 let. Další výhodou je, že vedle věku už k žádosti o půjčku potřebujete pouze vlastní mobilní telefon.

Získat půjčku Ferratum

Zaplo půjčka

půjčka bez registru

Zaplo půjčka patří mezi další známé nabídky, které u první žádosti nabízejí první půjčku zdarma až do 5 000 Kč, s dobou splatnosti od 7 do 30 dnů. Zaplo půjčka odměňuje za věrnost, protože při každé další žádosti o půjčku se limit zvyšuje až na finálních 12 500 Kč, ovšem již za standardních obchodních podmínek. Ani v tomto případě není nijak složité půjčku získat, pokud vám je alespoň 18 let, máte české občanství, občanský průkaz a vlastní bankovní účet.

Získat Zaplo půjčku

Via SMS

Poslední nebankovní půjčkou, kterou si představíme, je půjčka Via SMS. Také zde můžete požádat o poněkud větší obnos finančních prostředků, než pouze o 3000 Kč, neboť maximální limit je stanoven na 4 500 Kč s dobou splatnosti 1 až 30 dnů. Dobrou zprávou dále je, že jestliže si budete půjčovat opakovaně, dosáhnete dokonce až na 12 000 Kč. Pokud u Via SMS žádáte poprvé a spokojili byste se jenom s 1 000 Kč a dobou splatnosti 15 dnů, nebudou vám počítány úroky a zaplatíte jenom registrační poplatek ve výši 1 Kč. U Via SMS půjčky vám musí být 18 let a je potřeba vlastnit mobilní telefon a mít bankovní účet vedený na vaše jméno.

Získat Vis SMS půjčku

Doufáme, že jsme vám při rozhodování o tom, u které společnosti je půjčka 3000 nejvýhodnější, pomohli. Nezapomeňte, že přestože se jedná o relativně malou částku, vždy je dobré si půjčovat s rozumem a také je důležité si pročíst celé obchodní podmínky dané společnosti.

rychlá půjčka

Získat první půjčku zdarma!