Essox půjčka

Úvěry a úvěrování je dnes v celé společnosti natolik diskutované téma a současně tak běžná věc, že lze jen těžko najít někoho, kdo nějakou půjčku nemá nebo o ní alespoň neuvažuje. Když chcete pokrýt penězi některou životní potřebu a nedostává se vám finančních prostředků, není jednodušší cesty než si potřebný obnos půjčit. V dnešním článku se zaměříme na Essox půjčku.

Požádat o úvěr můžete bankovní instituci nebo se poohlédnout po důvěryhodném věřiteli z nebankovní sféry. V bance počítejte s důkladným prověřením, které se bude týkat vaší bezchybné platební historie, vašich příjmů, zaměstnavatele a mnoha dalších skutečností nutných k doložení. Poskytovatelé z nebankovní sféry bývají v posuzování žádostí benevolentnější a na formalitách tolik nebazírují.

půjčky bez registru

Při hledání toho pravého věřitele se určitě nenechte odradit některými předsudky a mýty, které o nebankovních společnostech kolují po internetu. V dnešní době lze najít mnoho nebankovních institucí poskytujících úvěry s parametry minimálně srovnatelnými s bankami. Jednou z nich je společnost Essox a její produkt Bezpečná půjčka.

Nebankovní společnost Essox

Společnost Essox patří mezi obecně známé subjekty finančního trhu a nelze ji spojovat s Komerční bankou, i když používá podobné logo. Firma Essox je výhradně nebankovní institucí patřící mezi dceřiné společnosti Komerční banky, která je zase součástí finanční skupiny Société Générale. Firma působí na českém trhu již od roku 1993, ovšem zastřešení Komerční bankou přišlo až v roce 2004. Přítomnost zahraničního kapitálu a silný finanční partner v pozadí společnosti Essox je dostatečnou zárukou spolehlivosti a férovosti Bezpečné půjčky.

pujcka ihned bez prijmu

Parametry Bezpečné půjčky

Bezpečná půjčka vám velmi jednoduše a za výhodných podmínek poskytne od 15 000 do 200 000 Kč. Úvěr budete splácet 6 až 84 měsíců a dobu splatnosti si volíte sami. Bezpečná půjčka Essox je k dispozici plnoletým fyzickým osobám a podnikajícím i nepodnikajícím občanům. K získání Bezpečné půjčky je třeba předložit dva platné průkazy totožnosti a potvrzení o příjmu.

Výhody Bezpečné půjčky

Nejdůležitější z výhod Bezpečné půjčky spočívá v jejím zajištění, které z ní dělá značně spolehlivý a důvěryhodný produkt.

  • Pojištění zdarma. K úvěru vám bude úplně zdarma nastaveno pojištění proti neschopnosti splácení z důvodu ztráty zaměstnání, trvalé invalidity nebo úmrtí. Příbuzní tak nemusí mít žádné obavy, že by při neočekávaných událostech spláceli půjčku za vás.
  • Peníze na cokoliv. Bezpečná půjčka je vlastně spotřebitelským úvěrem, u kterého není nijak omezeno použití získaných financí.
  • Bez poplatků. Zatímco v bankách si řeknou o poplatek za schválení úvěru, společnost Essox vám připraví Bezpečnou půjčku úplně zdarma a ani korunu nezaplatíte za vedení úvěrového účtu.
  • Slevy na úrocích. Pokud budete řádně a v termínu splácet úvěr z účtu u Komerční banky, budou vám sníženy úroky o 1%.
  • mala pujcka

Jak Bezpečnou půjčku získat?

Společnost Essox spolupracuje s Modrou pyramidou Komerční banky, proto nejjednodušší způsob zažádání o Bezpečnou půjčku spočívá ve vyplnění krátkého formuláře na stránkách Modré pyramidy v sekci produkty, kde najdete odkaz na půjčky na cokoliv. Poté vás zkontaktuje zástupce Modré pyramidy, který s vámi dohodne podmínky úvěru a připraví veškeré podklady.

Společnost Essox nabízí i další finanční produkty, o kterých se v krátkosti zmíníme.

Financování automobilu

Nový nebo ojetý automobil si pořídíte s financováním od Essoxu. Podle stáří a typu vozidla můžete obdržet úvěr ve výši až 100% jeho hodnoty se splatností od 12 do 84 měsíců. Firma Essox financuje vozy do maximálního stáří 11 let a do 3,5 tun hmotnosti. Ke sjednání produktu Financování automobilu předložíte platný OP, řidičský poukaz a musíte mít hlavní pracovní poměr. Jako OSVČ dokladujete platný živnostenský list, koncesi nebo výpis z obchodního rejstříku.

půjčka ihned na účet

Financování zboží a služeb

S penězi společnosti Essox si pořídíte nejen cokoliv do bytu, ale i dovolenou nebo výbavu pro volný čas. K dispozici budete mít až 200 000 Kč, v případě vylepšení bydlení až 500 000 Kč a dokonce 1 000 000 Kč vám firma poskytne na zakoupení strojů a nových technologií. Úvěrem lze pokrýt až 100% ceny vybraného produktu. Smlouvu uzavíráte bez ručitele přímo s prodejcem a za její vyřízení a správu účtu neplatíte žádné poplatky. K uzavření smlouvy si připravte dva průkazy totožnosti a splatnost rychlé půjčky si sami rozložíte na 3 až 72 měsíců.

Essox nákup na splátky

Essox s.r.o. je také partnerem mnoha předních českých prodejců, kteří umožňují nákup na splátky. Nákup na splátky můžete využít jak v kamenných obchodech či obchodních centrech, tak v e-shopech při nakupování na internetu. Pokud máte zájem nakupovat na splátky, zeptejte se prodejce, zda obchod nákup na splátky umožňuje, a také jaké jsou konkrétní podmínky.

Essox zákaznická linka

Pro klienty je u zřízena Essox zákaznická linka. Vlastně je kontaktů hned několik a můžete si vybrat na základě toho, co potřebujete s Essoxem řešit:

Zákaznická infolinka

Tel.: 810 800 088
Fax: +420 389 010 699
zakaznickyservis@essox.cz

Zákaznická linka řešení dlužných částek

Tel.: +420 389 010 417
spravapohledavek@essox.cz

Linka pro zablokování kreditní karty

Tel.: +420 267 197 197

Linka pro řešení stížností

stiznost@essox.cz

Essox půjčka je spolehlivá

Když si chcete splnit nějaký sen nebo zakoupit cokoliv potřebného nejen do domácnosti, je tu pro vás připravena Bezpečná půjčka od společnosti Essox. Velmi brzy po vyplnění žádostí o úvěr se přesvědčíte, že jeho název nebyl vybrán náhodně nebo jako reklamní trik. Půjčka od Essoxu je totiž opravdu bezpečná!