Nezávislé srovnání půjček

Nabídka půjček pro klienty bank i nebankovního sektoru je opravdu široká. Je proto těžké jen tak posoudit, která půjčka je nejvýhodnější. Pro tyto případy si můžete zjednodušit práci pomocí srovnání půjček. Takovouto službu nabízí třeba srovnavacpujcky.cz – Chytré a nezávislé srovnání půjček.

Srovnání půjček je velmi jednoduché, probíhá rychle a hlavně zdarma a naprosto nezávazně. Získané informace můžete využít pouze jako orientační. Půjčky můžete srovnat velmi jednoduše. Vyberete, si ze které oblasti půjčky požadujete, lze to i s konsolidací a hypotékami a vyberete si částku. Půjčky jsou srovnávány podle jednoduchého klíče. Vidíte maximální výši půjčky, dobu splatnosti a úroky. O každé půjčce si můžete přečíst bližší informace nebo si o ni rovnou zažádat.

Můžete porovnávat bankovní i nebankovní půjčky. Každá půjčka má své pro a proti a půjčky posuzujeme každý jinak. Lidé, kteří neprojdou se žádostí o půjčku v bance se obvykle uchýlí k nebankovní půjčce. Ty jsou rozděleny na několik typů. Jde o běžné spotřebitelské úvěry, hypotéky a americké hypotéky a potom krátkodobé půjčky do výplaty. Nebankovní půjčky mají výhodu v méně dokládaných dokumentech, nejsou prověřovány registry ani dokládány příjmy. Proto tyto půjčky můžete získat během pár minut. Počítejte však s vyššími úroky.

Jednou z krátkodobých a nejlevnějších půjček do výplaty je Click Credit . Click Credit půjčka je produktem české finanční skupiny PPF, pod ní spadá i Home Credit. Půjčky byly vytvořeny za účelem poskytování levných půjček pro studenty, proto je také půjčka v hodnotě 1000 a 1500 kč zdarma pro studující, kteří jsou držitely karty ISIC. RPSN je u této půjčky 48%. Nyní jsou půjčky poskytovány široké veřejnosti, která splní podmínky pro nárok na získání půjčky.

Click Credit půjčka je velmi levná a snadno dostupná. Za půjčených tisíc korun vrátíte 33 kč. Peníze si můžete nechat převést nejen na účet, ale také vám je vyplatí na terminálu společnosti Sazka. Peníze jsou tak opravdu snadno dostupné komukoliv. V online srovnávačích se tato půjčka objevuje vždy na prvních místech žebříčků. Smlouva o půjčce je stručná, jasná a transparentní. Půjčku můžete nejen splatit předčasně, ale také si ji prodloužit. Stačí zaplatit poplatek a půjčka je prodloužena. Schválení žádosti probíhá do 60 vteřin od jejího odeslání. Peníze obdržíte na účet do 60 minut od jejich odeslání, pokud máte účet u stejné banky jako Click Credit. V opačném případě trvá připsání peněz 24 hodin. Půjčit si můžete až 5000 kč.