Click Credit

Jestli nevíte, jak vyjít s penězi do výplaty, tak řešíte jeden ze základních problémů dnešní doby. A věřte tomu, že doslova každou korunu počítá většina českých domácností. Pak ovšem stačí nečekaný výdaj či platba a můžete se rozloučit s klidným spánkem.

Proč byste si ale měli ničit vlastní zdraví, když se nabízí jednoduché řešení. Prostě si sjednejte půjčku před výplatou neboli mikropůjčku.

Když projdete internetové stránky nebankovních poskytovatelů, nebudete ani vědět, koho oslovit. Nabídek jsou doslova stovky, navíc se u prověřených a známých firem nemůžete splést, protože ty nabízejí pouze bezpečné a spolehlivé půjčky.

Případné obavy z nebankovních úvěrů nechte stranou, protože dávno pryč je doba, kdy se někteří nepoctivci snažili pomocí nabízených úvěrů klienty podvést a vydělat na jejich mnohdy bezvýchodné situaci.

Dnes si společnosti nebankovního sektoru musí počínat úplně jinak, protože finanční trh je neúprosný. Každý podraz na klientech by se jim tvrdě vymstil a firmy si toho jsou dobře vědomy. Proto také nepřestávají lákat nové žadatele na neustále se zlepšující podmínky svých nabídek.

Jestli doposud váháte se sjednáním malého úvěru před výplatou, dobře si přečtěte, co nabízí společnost Click Credit. Recenze její online půjčky vás určitě přesvědčí o produktu, který se v nouzi neodmítá.

Co je půjčka Click Credit

Od roku 2013 nabízí známá britská firma Home Credit půjčku Click Credit. Rozhodla se tak vyplnit prostor na poli takzvaných mikropůjček před výplatou a současně svou strategií trochu nabourat ceny na finančním trhu.

Půjčka Click Credit se díky svému zázemí stala okamžitě jednou z nejbezpečnějších a nejstabilnějších v nebankovním sektoru. Ihned po svém uvedení na finanční trh získala náskok oproti konkurenci díky své férovosti, velmi nízkým poplatkům a absolutní jednoduchosti.

půjčka bez registrů

Co úvěr nabízí

Díky půjčce Click Credit si můžete přijít na částku od 1000 do 4999 Kč, přičemž poprvé vám firma poskytne nejvýše 3000 Kč. Peníze vracíte vždy po 30 dnech.

Za každou půjčenou tisícikorunu zaplatíte pouze 33 Kč a o nic víc. Firma vás nikdy nebude zbytečně penalizovat, nedočkáte se žádných vysokých pokut.

Pokuty a sankce jsou opravdu nízké!

Když zjistíte, že úvěr nevrátíte včas, zařiďte si jeho prodloužení o dalších 30 dní. Máte-li zaplaceno alespoň 20% z půjčené částky, systém firmy tuto skutečnost zaznamená a splatnost vám prodlouží. Při zaplacených 10% vám bude prodloužena půjčka o 15 dní. Společnost Click Credit vám umožní prodlužovat splatnost až 3× po sobě.

Pokud se zpozdíte se zaplacením úvěru, čeká vás sankce ve výši 10% z poskytnutých peněz, ovšem nejvýše zaplatíte 200 Kč.

Z toho vyplývá, že půjčkou Click Credit se nikdy nemůžete dostat do dluhových problémů. Maximální částka 4999 Kč vám nebude nikdy navyšována, což bývá jev obvyklý u kreditních karet. Celou půjčku splatíte následnou výplatou. A když půjčené peníze nevrátíte, nové nedostanete.

pujcka pro vsechny

Pokud jste držiteli karty ISIC, společnost Click Credit má pro vás připravenu půjčku 1000 nebo 1500 Kč vždy zdarma.

Výhody produktu

Jelikož poskytovatel Click Credit uvedl na finanční trh opravdu zajímavý produkt, tak určitě oceníte jeho nesporné výhody.

 • Nízké poplatky. Zkuste půjčku Click Credit porovnat s konkurencí, nikde nenajdete tak levný úvěr, minimální sankce a malé poplatky za prodloužení.
 • Nízký úrok. Pouhých 48% RPSN jasně potvrzuje nejnižší cenu půjčky na českém nebankovním trhu.
 • Jednoduché sjednání. Půjčku si zařídíte z domova a celý proces se obejde bez jediného papíru.
 • Rychlost. Celý úvěr bude schválen do 60 vteřin.
 • Volitelná výplata. Peníze vám buď dorazí na účet nebo si je v hotovosti vyzvednete na terminálech Sazky.
 • Bezpečnost, spolehlivost, přátelský přístup. Statisíce klientů několikrát ocenily půjčku Click Credit coby nejlepší produkt svého druhu. A stejný názor měly i nezávislé servery.

Jak půjčku získat

Na stránkách firmy si zvolíte požadovanou částku a vypíšete krátký formulář. K jeho vyplnění budete potřebovat pouze platný OP a číslo bankovního účtu.

pujcka na ucet

Po odeslání žádosti dojde do 1 minuty ke schválení úvěru a přesně v ten moment se před vámi objeví vygenerovaná smlouva. Jakmile do ní vepíšete kód zaslaný v SMS, firma vám dokument zašle na e-mail. Po odeslání 1 koruny kvůli ověření vašeho účtu obdržíte peníze, případně si dojdete na terminál Sazky pro hotovost.

Pozor. Firma Click Credit vyžaduje, že nesmíte být v exekuci nebo v insolvenci.

Oceněný produkt

V roce 2014 společnost Click Credit sbírala jedno ocenění za druhým. V září zvítězila v cenovém srovnání webu Aktuálně.cz. Podle dalšího výzkumu, který vedl server Mešec spolu s Poradnou při finanční tísni a společností Provident, je úvěr Click Credit nejférovější mikropůjčkou v Česku. Na konci roku 2014 srovnal nebankovní nabídky server Bankovní-Poplatky.com a půjčka Click Credit dopadla znovu nejlépe.

Chcete-li opravdu pomoci, kontaktujte Click Credit!

Když vás postihly problémy s penězi a výplata je v nedohlednu, neváhejte si pořídit nejvýhodnější úvěr na nebankovním trhu. Recenze půjčky Click Credit jasně ukázala, že si můžete půjčit peníze naprosto bezpečným způsobem a ještě levně. Úvěr Click Credit je tu, aby vám pomohl. Nečekejte žádné nepřehledné smlouvy, vysoké úroky, přehnané pokuty a agresivní reklamu. Neváhejte a sjednejte si půjčku Click Credit, určitě nebudete litovat.

Chci získat půjčku

Click Credit půjčka

4 999 Kč
8.4

Rychlost

9.2/10

Schvalovatelnost

6.1/10

Komfort

9.9/10

Výhody

 • rychlé schválení, peníze můžete mít již za 60 minut
 • pohodlné vyřízení online, bez papírování
 • až 4999 Kč na cokoliv a bez shánění ručitele
 • velmi nízké poplatky

Nevýhody

 • půjčka není pro ty, kteří jsou v exekuci
 • maximální výše půjčky 4 999 Kč
 • doba splatnosti je 30 dnů, za prodloužení je účtován poplatek