Cetelem konsolidace půjček kalkulačka

Společnost Cetelem nabízí kromě osobních půjček i možnost konsolidace půjček, tedy možnost sloučení úvěrů do jednoho úvěru. Pokud tedy máte uzavřené úvěry u několika bank, můžete si svoji situaci zjednodušit a namísto splácení několika úvěrů, které jsou náročnější nejen časově, ale hlavně také finančně (platíte několik jednotlivých úroků), můžete svoje úvěry převést k Cetelem do jednoho úvěru. Díky tomu budete muset myslet jen na jednu jedinou měsíční splátku a navíc ušetříte na úrocích.

V následujícím článku se podíváme blíže na to, co je to Cetelem konsolidace půjček kalkulačka. Zaměříme se na specifické vlastnosti konsolidace půjček, na podmínky převedení jednotlivých úvěrů a hlavně na výhody i nevýhody konsolidace. V článku také najdete vzorovou tabulku splátek a informace o kalkulačce pro jejich přesný výpočet při konsolidaci Cetelem.

Specifika konsolidace půjček Cetelem

Pokud jste si pořídili více úvěrů, zavázali jste se tak u více bankovních či nebankovních společností a chcete si vaši tíživou či nepřehlednou situaci co nejvíce ulehčit, pak je pro vás pravděpodobně nejvhodnějším řešením právě konsolidace půjček. Díky konsolidaci převedete všechny vaše úvěry ke společnosti Cetelem a sloučíte je v jeden jediný. Základním specifikem konsolidace půjček je možnost převést a sloučit úvěry od 20 000 Kč, a to maximálně do výše 1 000 000 Kč. Konsolidovat můžete nejen běžné úvěry, ale i kreditní karty a kontokorenty. S konsolidací půjček si volíte i dobu splatnosti. Ta se však musí pohybovat v rozmezí od 6 do 120 měsíců.

AKCE! – rychlá půjčka online

Navíc v rámci sjednávání konsolidace půjček můžete získat i nové prostředky, a to ve výši 0 Kč až 720 000 Kč.

Cetelem konsolidace tabulka splátek

Výše půjčky Doba splatnosti Úroková sazba Měsíční splátka
40 000 Kč 60 měsíců 11.75 % 1 249 Kč
100 000 Kč 78 měsíců 10.26 % 1 990 Kč
200 000 Kč 78 měsíců 10.98 % 4 063Kč

Na co se konsolidace půjček hodí?

Konsolidace půjček se hodí pro sloučení více úvěrů, které jste uzavřeli u různých bankovních a nebankovních společností. Sloučit a konsolidovat můžete i kreditní karty a kontokorenty. Celková výše konsolidovaných závazků však nesmí přesahovat výši 1 000 000 Kč.

Konsolidace půjček Cetelem se hodí pro klienty, kteří chtějí ušetřit na měsíčních splátkách a kteří chtějí místo několika jednotlivých úvěrů splácet jednu větší částku. Velmi výhodnou nabídkou je možnost kromě sloučení stávajících úvěrů získat i novou půjčku do výše 720 000 Kč.

půjčka ihned

Kdo o konsolidaci půjček Cetelem může zažádat?

O konsolidaci půjček Cetelem může zažádat každá fyzická osoba starší 18 let, tedy osoba s plnou svéprávností. Podmínkou pro možnost konsolidace je vlastnictví bankovního účtu u některé z bank v České republice a zajištění trvalého zdroje příjmů. Žadatel nesmí být ani ve zkušební době, ani mu nesmí běžet výpovědní doba.

Jak o konsolidaci půjček Cetelem zažádat?

O konsolidaci půjček si můžete zažádat třemi způsoby. Za prvé můžete využít jednu z kamenných oficiálních poboček Cetelem, které najdete například v Praze, Brně či Ostravě, a konsolidaci si tak sjednat osobně. Za druhé můžete využít telefonické sjednání či online sjednání pomocí online formuláře na stránkách společnosti Cetelem.

V každém z těchto tří případů budete ke sjednání potřebovat požadované dokumenty, mezi které patří občanský průkaz, informace o zaměstnavateli a informace o vašich příjmech. Mimo to musíte společnosti doručit i osobní dotazník a podepsanou smlouvu.

Cetelem konsolidace půjček kalkulačka

Na stránkách společnosti Cetelem www.cetelem.cz na vás kromě jiného čeká také kalkulačka konsolidace půjček Cetelem, do které můžete zadat výši svých aktuálních půjček, které chcete konsolidovat a výši měsíční splátky. Také si zvolíte, zda chcete půjčit další peníze, a jak dlouho chcete konsolidované půjčky splácet. Konsolidační kalkulačka Vám okamžitě vypočte, kolik budete splácet, a také kolik můžete ušetřit.

Pokud máte například půjčky ve výši 300 000 Kč a splácíte měsíčně 10 000 Kč, můžete při konsolidaci Cetelem ušetřit na splátkách až 4843 Kč. To už tedy stojí za to.

Vyzkoušejte: půjčky ihned na účet bez registru

Výhody konsolidace půjček Cetelem

Konsolidace půjček Cetelem je spjatá s mnohými výhodami, mezi které patří samotná možnost zjednodušit si nepříjemnou a tíživou situaci existence několika různých úvěrů. Cetelem vám navíc vrátí až 1 splátku ročně. Mezi další výhody patří:

  • Postupné čerpání prostředků na umořování dluhů
  • Možnost konsolidace kreditních karet a kontokorentů
  • Možnost získat v rámci konsolidace i nové finanční prostředky
  • Doba splatnosti od 6 do 120 měsíců
  • Možnost sjednání pojištění ke konsolidaci (pojištění schopnosti splácet a pojištění výdajů)

Nevýhody konsolidace půjček Cetelem

Jednou z nevýhod konsolidace u Cetelem, která je však jednou z nevýhod konsolidace všeobecně, je prodloužení doby splatnosti a následně vyšší přeplacení úvěru.

Závěr: Proč volit konsolidaci půjček Cetelem

Konsolidace půjček je zajímavým řešením situace, kdy máte sjednáno několik úvěrů u různých společností. Nespornou výhodou Cetelem konsolidace půjček je možnost získat nové finanční prostředky. Cetelem konsolidace půjček kalkulačka vám navíc přesně ukáže výši splátek, a taky výši měsíční úspory.