Konsolidace půjček Air bank

Přátelskou, bezproblémovou, velmi moderní a vtipnou reklamní kampaň společnosti Air bank jistě všichni známe. Jejich neotřelý, sympatický přístup k profilu finančního prostředí a politika „co je u jiných bank zakázáno, je u nás povoleno“ se zaměřuje především na mladou generaci. Tato velmi ambiciózní společnost však také dává jednoznačně najevo spolehlivý a seriózní přístup k finančním prostředkům pro všechny. Své služby stále rozšiřuje, nyní obohatila svou nabídku také o konsolidaci půjček.

rychlá půjčka praha

Air bank vám nyní udělá přehled v půjčkách

Konsolidace půjček jednoduše znamená, že Air Bank za vás všechny nesplacené závazky vůči jiným bankovním i nebankovním společnostem uhradí a vy pak již umořujete pouze jeden dluh u Air bank ve formě klasické pravidelné měsíční splátky. Převézt a sloučit do jedné si k Air bance můžete až pět bankovních i nebankovních půjček. Konsolidaci podléhají také nevyrovnané závazky, které vznikly používáním kreditní karty nebo čerpáním kontokorentu. Konsolidací nelze řešit hypotéky, leasingy nebo firemní půjčky.

Získat konsolidaci Airbank

Konsolidace půjček Air bank umožňuje úpravu výše i termínu splátky

Společnost Air bank si zakládá na moderním a flexibilním přístupu ke klientům. Na jejich internetových stránkách je pro vás přímo připravena kalkulačka, která vám hned prozradí, jak je pro vás převedení půjček k Air bank výhodné. Konsolidaci operativně přizpůsobí. Pokud se stane, že se nějak nepříznivě změní vaše životní situace a potřebujete upravit termín jednotlivých splátek či jejich výši, nabízejí i možnost úprav těchto podmínek. Je nutné však počítat s tím, že každé prodloužení termínu znamená zvýšení přeplatku půjčené částky. Jednoduše řečeno: To, co vám v danou chvíli pomůže, později vytáhne další peníze z vaší kapsy.

nebankovní pujcka

Řádné splácení konsolidace ruší poslední splátky

Air bank se snaží své klienty motivovat k zodpovědnému splácení, neboť jim z toho plyne řada výhod. Při bezproblémové úhradě dluhu činí úroková sazba 9,9 %. Poslední splátky jsou za odměnu odpuštěny, můžete tak získat až 13 splátek zdarma. Vše je uvedeno ve smluvních podmínkách, kterým věnujte pozornost při podpisu jakékoliv smlouvy.

Chci převést půjčky k Airbank a ušetřit

Konsolidaci u Air bank vyřídíte online, stačí splnit podmínky

Sloučení půjček vyřídíte snadno a bez nutnosti osobní návštěvy. Tímto způsobem můžete také neustále kontrolovat stav pohledávky či využít internet k posílání splátek nebo předčasnému splacení online půjčky.

Pro získání možnosti konsolidace potřebujete

  • platný občanský průkaz
  • potvrzení o zaměstnání, abyste prokázali svou schopnost uhradit stanovené splátky
  • prokázat platební zodpovědnost, to znamená být bez záznamu v registru dlužníků

Sloučení půjček u Air bank je bez poplatků

I v tomto případě Air bank dodržuje nastavenou strategii: žádné zbytečné poplatky. A tak v rámci konsolidace neplatíte za vyřízení konsolidace, ani za mimořádné splátky, stejně jako neexistuje poplatek za předčasné splacení půjčky.

půjčka pro problémové klienty

Využít konsolidace půjček u Air bank je určitě výhodné. Této nové bankovní společnosti jistě nelze upřít snaha o nastolení jakéhosi férového bankovnictví a přátelského přístupu k zákazníkům. Výhodné podmínky však fungují jako odměna za zodpovědný přístup k vaší složité finanční situaci. Proto sloučení půjček ani v případě Air bank neberte jako snadnou cestu, která vyřeší finanční problémy kdykoliv. Je to spíše záchranné lano z finanční propasti, do které už se nikdy nechtějte dostat.

Získat konsolidaci půček od Airbank