Konsolidace půjček Raiffeisenbank

Jak upravit své dluhy a odlehčit tak napjatému rodinnému rozpočtu? Podobnou otázkou se asi zaobírá dost českých domácností. Jedno řešení nabízí konsolidace půjček. Není třeba se jí obávat, rozhodně nejde o krok, který by kolem rodinných výdajů utahoval šrouby, ba právě naopak.

Konsolidací dojde ke sloučení vašich úvěrů do jedné půjčky, čímž se vám nejen značně sníží měsíční splátka, ale navíc budete mít jediný úvěr u jedné banky. Přesněji řečeno, banka za vás vyplatí peníze věřitelům a zůstane vám jediná půjčka. Proto je možné dobrou volbou konsolidace ušetřit jak čas, tak i peníze. V dnešním článku si podrobněji rozebereme nabídku konsolidace půjček Raiffeisenbank.

Dobrý první krok – konsolidace půjček Raiffeisenbank

V dnešní době se konsolidací zabývá více bankovních i nebankovních institucí, ale vůbec neprohloupíte, když se obrátíte na akreditovanou rakouskou společnost Raiffeisenbank a využijete její produkt s názvem Nízká splátka – konsolidace půjček. Záhy totiž zjistíte, že konsolidace půjček Raiffeisenbank nabízí nejen bezbolestné řešení pro zaplacení vašich dluhů, ale ještě si můžete užít výhod, které s sebou produkt nese.

Výhody produktu

Podívejme se blíže na hlavní výhody, které obdržíte konsolidací půjček Raiffeisenbank.
Základem konsolidace půjček je získání malé splátky na delší časové období. Konsolidace půjček Raiffeisenbank nabízí sloučení úvěrů až do částky 500 000 korun, s intervalem splácení od šesti měsíců až do deseti let. Z toho vyplývá, že se můžete dočkat opravdu malých splátek. Navíc je úplně jedno, kolik úvěrů bude sloučeno.

půjčka bez prokazování příjmů

Za půjčku, účet a jeho správu nic neplatíte

Produkt Nízká splátka – konsolidace půjček vám Raiffeisenbank zřídí úplně zdarma a nic nezaplatíte ani za správu a ani za vedení úvěru u banky. Dokonce nemusíte být klienty Raiffeisenbank, a přesto můžete konsolidaci půjček Raiffeisenbank využít. Vaše stávající banka vám sice může konsolidaci nabídnout také, a určitě by byla ráda, kdybyste ji využili, ale není důvod se neobrátit na jiný bankovní dům, když je tam produkt výhodnější. Zde je nutné podotknout, že případné zřízení účtu eKonto u Raiffeisenbank a převedení plateb na něj by vám přineslo snížení úrokové sazby o 1%.

nebankovní půjčky bez příjmu

Pojištění zdarma

S využitím konsolidace půjček Raiffesenbank získáte zdarma i základní pojištění schopnosti splácet. Můžete si přiobjednat výhodné připojištění, které vás ochrání v případě ztráty zaměstnání či dlouhodobé nemoci.

Pokud se rozhodnete pro konsolidaci půjček Raiffeisenbank, tak můžete při pravidelném splácení úvěru využít jeho navýšení až o 200 000 korun (tedy můžete si půjčit více), které vám banka poskytne bez doložení příjmu.

Kdyby vám to finanční situace dovolila a chtěli jste zaplatit buď mimořádnou splátku či splatit úvěr předčasně, banka vám to umožní bez problémů. A určitě není od věci upozornit i zde na včasné a pravidelné splácení, protože jakékoliv zdržení platby je penalizováno a upomínka či výzva k platbě také není zadarmo.

nebankovní půjčka pro problémové klienty

O výhodnosti produktu Nízká splátka – konsolidace půjček se můžete přesvědčit i s pomocí kalkulačky na internetových stránkách Raiffeisenbank, kde si spočítáte výši splátky.

Podmínky získání konsolidace

Konsolidaci splátek Raiffeisenbank můžete získat po předložení výše dlužných částek a pokud vám bylo 18 let. V některých případech bude požadován i doklad o příjmu.

Konsolidace půjček Raiffeisenbank pro každého

A nyní malé shrnutí. Produkt Nízká splátka – konsolidace půjček tedy využijete, pokud splácíte nevýhodné úvěry a chcete ušetřit v rodinném rozpočtu. Konsolidace půjček Raiffeisenbank, která je k dispozici pro každého, „spojí“ vaše nevýhodné půjčky do jedné s menší splátkou. Délku splácení si určíte sami. Banka vám může navíc půjčit další peníze až do výše 200 tisíc korun.

půjčka bez registru dlužníků

Celková úspora peněz a času, navíc značné zpřehlednění plateb – to jsou hlavní výhody, které získáte konsolidací s Raiffeisenbank. Konsolidací tedy můžete znatelně ulevit svým finančním starostem a mít opět klidný spánek.