Nebankovní konsolidace bez registru

Pokud splácíte několik úvěrů, jistě nám dáte za pravdu, že to není žádná velká radost. Ovšem váš případ rozhodně není na „úvěrovém trhu“ žádnou výjimkou. Zkrátka mít najednou půjčku na nábytek, automobil na leasing, půjčku na nákup pračky, kreditní kartu nebo i další úvěry, to pěkně napne rodinný rozpočet. Když se k několika půjčkám přidají nečekané výdaje, na problémy je zaděláno. Ale nic se neděje, víme, jak z takové prekérní situace vybruslit.

Konsolidace pomůže od finančních potíží

Naštěstí existuje způsob, jak se můžete zbavit bezesných nocí a vrátit své rodinné finance do normálu. Trn z paty vám může vytrhnout nebankovní konsolidace bez registru. Zkuste požádat o konsolidaci, což je sloučení stávajících půjček do jednoho úvěru, který budete splácet novému věřiteli. Spojením úvěrů dospějete ke zjednodušení a zpřehlednění plateb. Splácením jedné půjčky se uleví vašim rodinným financím, protože menší úroková sazba bude mít za následek nižší splátku, navíc ještě ušetříte na poplatcích spojených s platbou několika úvěrů.

Banky nahlížejí do registru dlužníků

Konsolidaci jako moderní a velmi využívaný finanční produkt nabízí mnoho bankovních i nebankovních institucí. Vaše cesta do banky bude asi zbytečná, pokud víte o nějakém prohřešku z minulosti, který by mohl být zaznamenán v registru dlužníků. Stačí jen malé opomenutí s nějakou platbou a banka vaši žádost o konsolidaci s největší pravděpodobností zamítne. Bohužel, registr dlužníků neumí rozeznat notorického neplatiče od zapomnětlivého hříšníka, který před lety poslal jednu splátku později. Ale kromě bank existuje možnost požádat o konsolidaci nebankovní.

půjčka bez banky

Konsolidujte v nebankovní sféře

Nemusíte zoufat, když víte, že banka vaší žádosti o sloučení nevyhoví. Máte šanci uspět s nebankovní konsolidací bez registru. I v nebankovní sféře najdete dost institucí, které nabízejí konsolidaci půjček, aniž by kontrolovaly záznamy v registrech dlužníků. Je pravdou, že v případě nebankovní konsolidace bez registru byste měli počítat s vyšší úrokovou sazbou, ale na druhé straně nebudete mít problém docílit sloučení vašich starých půjček.

Oslovení solidní společnosti se vyplatí

Mezi poskytovateli nebankovní konsolidace bez registru vybírejte obezřetně a při pátrání po té pravé instituci mějte na paměti, že zbrklost se nevyplácí. Nenechte se zlákat podezřele nízkým úrokem a podepisujte pouze srozumitelnou smlouvu.

pujcky online ihned

Nejlepším řešením je podání žádosti o nebankovní konsolidaci bez registru u prověřené a solidní společnosti. Uvedená hlediska bezesporu splňuje společnost Home Credit, která nabízí sloučení vašich úvěrů za výhodných podmínek.

Home Credit vás nezklame

U společnosti Home Credit v produktu Spojení půjček můžete sloučit jakékoliv staré a nevýhodné půjčky bez ohledu na poskytovatele. Je úplně jedno, zda se chcete zbavit spotřebitelského úvěru, kreditní karty nebo kontokorentu, přičemž můžete konsolidovat půjčky v souhrnu od 30 000 až do 300 000 Kč.

Výhody konsolidace Home Credit

Samotné zřízení konsolidace u Home Credit je zdarma. Nic vás nebude stát vedení nové půjčky a ani její předčasné splacení. Sloučení vašich půjček se obejde bez ručitele, bez nahlížení do registrů a po podepsání smlouvy se společnost Home Credit postará o veškerou administrativu spojenou s vyplacením starých úvěrů.

O nebankovní konsolidaci u Home Credit může požádat každý občan ČR starší 18 let nebo cizinec s trvalým pobytem na našem území. Po vyplnění žádosti na stránkách Home Credit nebo po zavolání na klientskou linku se vám ozve produktový specialista společnosti. K hovoru s ním si připravte 2 průkazy totožnosti, doklady k původním úvěrům, údaje o zaměstnavateli či podnikání a kopii aktuálního výpisu z vašeho bankovního účtu. U podpisu smlouvy bude vyžadováno potvrzení o výši příjmu a jestli jste senior, tak kopie výměru důchodu.

Sami se přesvědčíte, že úvěrová smlouva Home Credit je transparentní a před jejím podpisem budete vědět, jak veliké úspory sloučením úvěrů dosáhnete, kolik peněz vás bude půjčka stát a současně si dohodnete formu splácení.

Splácení nového úvěru u Home Credit

Svůj nový úvěr u Home Credit splácejte pohodlně pomocí trvalého příkazu, ale pokud vám to z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete platit složenkou nebo na terminálech Sazky, přičemž způsob splácení lze kdykoliv změnit. Pokud opomenete zaplatit měsíční splátku, společnost Home Credit vás upozorní na zmeškanou platbu dostatečně včas, aby vám jejím doplacením nehrozila žádná sankce.

Samozřejmostí je možnost vybrat si k novému úvěru u Home Credit jeden ze tří balíčků pojištění pro případ nenadálých a nepříznivých životních událostí.

nebankovní úvěr bez registru

Spolehlivá nebankovní konsolidace bez registru vám pomůže

Nebankovní konsolidace bez registru se rozhodně nemusíte obávat, pokud se obrátíte na některou ze společností s dobrými referencemi. Jednou z takových je Home Credit, přední poskytovatel finančních produktů v České republice. Konsolidací u společnosti Home Credit se rychle a bez problémů zbavíte nevýhodných úvěrů až do 300 000 Kč, navíc menší splátka nové půjčky značně uleví rozpočtu vaší domácnosti. Nebankovní konsolidací bez registru můžete být i příjemně překvapeni, protože už jen podáním žádosti u Home Credit se stáváte jejím rovnocenným partnerem a budete jím po celou dobu splácení při plném respektování vašich klientských práv.

Získat Home Credit konsolidaci