Půjčka před výplatou bez registru

Potřebujete peníze ještě před výplatou a banka vám je odmítá půjčit, protože jste zapsáni v registru dlužníků? Možná se vám v takovém případě zdá vaše situace beznadějná, ale nemusíte věšet hlavu. Víme, jak z toho ven. Pokud jste totiž evidováni v registru dlužníků a naléhavě potřebujete peníze, může vám pomoci půjčka před výplatou bez registru. Tento typ půjčky poskytují nebankovní společnosti a její získání je poměrné snadné.

Pojďme se na půjčku bez nahlížení do registru podívat podrobněji. Zodpovíme otázku, jaké jsou její výhody a naopak nevýhody. Také se zaměříme na několik konkrétních společností poskytujících tuto půjčku.

Výhody půjčky bez registru

Nespornými výhodami půjček bez registru je jejich rychlost a snadné dosažení. Rychlost je většinou dána tím, že se neověřuje bonita či zadluženost klienta, a půjčka je tak zpravidla bez problémů a dlouhých průtahů poskytnuta každému.

Snadnost dosažení pak spočívá ve stejných důvodech – společnost nenahlíží do registru dlužníků a nemusíte jí dokazovat svoje příjmy. Díky tomu na půjčku může dosáhnout každý, kdo ji potřebuje. V tuto chvíli by si však člověk měl zodpovědět otázku, zdali další závazek nezhorší jeho situaci.

rychlé půjčky online

Další výhodou a také zdůvodněním rychlosti půjčky je možnost zažádat o půjčku online, a to pouhým vyplněním online formuláře. Mimo jiné nemusíte dokládat účel půjčky a nepotřebujete ani ručitele.

Nevýhody a rizika půjček bez registru

Jak již bylo zmíněno, dosáhnout půjčky bez nahlížení do registru dlužníků je snadné, ale právě tato dostupnost je vykoupena vysokými úroky. Vysoký úrok se pro reálně zadlužené či nebonitní klienty může stát i rizikem. Pokud totiž nebudou schopni splácet včas a řádně, budou sankcionováni nemalými pokutami.

Půjčky před výplatou bez registru jsou všechny založeny na podobném principu. Jednotlivé nebankovní společnosti předkládají svým klientům i podobné podmínky pro získání půjčky. My se nyní podrobněji seznámíme s několika nebankovními společnostmi, které půjčky bez nahlížení do registru dlužníků poskytují.

Provident – půjčka před výplatou bez registru

Půjčku, u které nebude společnost kontrolovat, zdali jste evidováni v registru dlužníků, poskytuje známá tuzemská společnost Provident, u které můžete získat až o 80 000 korun. O půjčku si můžete zažádat z pohodlí vašeho domova – stačí jen vyplnit online formulář a kliknout na tlačítko „Odeslat“. Do 24 hodin se vám ozve obchodní zástupce, který s vámi vyřeší vše potřebné, popřípadě zodpoví jakékoli vaše nejasnosti nebo otázky.

 • Možnost půjčky ve výši 4 000 až 80 000 Kč
 • Žádost o půjčku můžete vyplnit online
 • Půjčku můžete splácet v týdenních či měsíčních splátkách
 • Doba splatnosti 45, 60 nebo 100 týdnů

Získat půjčku Provident >>

Kredito24 půjčka před výplatou bez registru

Další možností půjčky před výplatou bez nahlížení do registru je Kredito24 půjčka, díky které si můžete půjčit částku pohybující se od 1 000 do 15 000 korun. O půjčku můžete zažádat pomocí online formuláře. Systém do pár minut rozhodne, zdali máte nárok na úvěr.

Pro ověření vašeho čísla účtu je požadováno zaslání 1 koruny na účet Kredito24 (korunu musíte poslat z vašeho bankovního účtu). Společnost si tímto „jednokorunovým“ platebním úkonem ověří, zda je číslo účtu skutečně vaše a půjčené peníze tak nebudou poskytnuty třetí straně. Následně vám budou peníze odeslány.

 • Možnost půjčky ve výši 1 000 až 15 000 Kč
 • Žádost o půjčku můžete vyplnit pomocí online formuláře
 • Doba splatnosti do 30 dnů
 • Půjčku můžete kdykoli předčasně splatit, a to bez příplatků

Získat půjčku Kredito24 >>

Ferratum a půjčka před výplatou bez registru

Půjčku bez nahlížení do registru dlužníků poskytuje i společnost Ferratum. O půjčku můžete zažádat pomocí SMS nebo vyplněním online formuláře.

První půjčka do výše 2 000 korun a se splatností 15 dní bude poskytnuta zdarma. Následující půjčky se mohou pohybovat až ve výši 10 000 korun se splatností 45 dní.

 • Půjčka ve výši 1 000 až 10 000 Kč
 • Doba splatnosti až 45 dní
 • První půjčka zdarma (bez poplatků)

Získat půjčku Ferratum >>

Shrnutí půjček bez registru

Na závěr je nutno si připomenout, že možnost rychlých půjček bez nahlížení do registru dlužníků je vykoupena vyššími úroky. U těchto půjček bychom měli výši úroků vždy prověřovat. Dále nezapomeňte prověřit i RPSN, poplatky, výši splátek a hlavně výši sankce či pokuty při zpoždění splátky.

Mějte stále na paměti, že další půjčka sice může pomoci vyřešit situaci, kdy potřebujete finanční hotovost a zároveň jste evidováni v registru dlužníků, ale je to řešení krátkodobé. Hlavní otázkou vzhledem k vaší splátkové minulosti je, zdali půjčka vaši situaci ještě nezhorší a zdali ji dokážete včasně a řádně splácet. Opožděné splátky by vás totiž mohly zatížit vysokými pokutami.

Získat půjčku bez registru