Zkušenosti s půjčkou Profi Credit

Pokud se rozhodujete, kde si půjčíte, jsou pro vás důležité informace ostatních klientů o tom, jak byli s danou půjčkou spokojeni, proto jsme si pro vás připravili zkušenosti s půjčkou Profi Credit, která patří mezi velmi zajímavé nabídky mezi půjčkami. Také se dozvíte, o jakou částku a za jakých podmínek můžete vlastně požádat.

Vybrané zkušenosti s půjčkou Profi Credit

Martin, 36 let, Prostějov

Nikdy jsem si půjčovat nechtěl, ale najednou nám zaměstnavatel přestal vyplácet mzdy a nám chyběly peníze na nájem, proto jsem se obrátil na Profi Credit. Půjčku jsem měl na účtu ihned druhý den, což nám hodně pomohlo a i když se jednalo o vyšší úrok, než bych asi dostal v bance, za to bezproblémové půjčení to stálo. Peníze jsem naštěstí splatil dle dohody, protože nám firma mzdy relativně rychle doplatila a tak nebyl s půjčkou žádný problém.

půjčka bez registru ihned

Tereza, 24 let, Karlovy Vary

Jsem na mateřské dovolené a rozbila se mi pračka, což byl se 2 malými dětmi velký problém. Po pečlivém vybírání a telefonování s jednotlivými poskytovateli půjček jsem se rozhodla pro Profi Credit a vše proběhlo rychle a bez problémů. Bohužel, nečekaně jsem se v průběhu splácení dostala do finančních problémů a nemohla 1 splátku uhradit včas. Zaměstnanci Profi Credit mi vyšli vstříc, ale půjčka se prodražila kvůli dalším poplatkům spojeným s odkladem, proto jestli si budu někdy zase půjčovat, dám si velký pozor na to, abych to mohla splatit bez jakýchkoliv změn!

půjčky online ihned

Tomáš, 66 let, Praha

Potřeboval jsem si nárazově koupit drahé léky a jelikož již každý měsíc platím nemalou částku za zdravotnický materiál související s mojí nemocí, tak jsem si půjčil u Profi Credit. Byl jsem moc rád za vstřícnost a rychlost, s jakou jsem půjčku obdržel, ale problém vznikl, když jsem zapomněl na jednu splátku, protože mám někdy problémy s pamětí. Musel jsem zaplatit další poplatky, ale jak jsem zjišťoval, tak tímto způsobem to funguje všude, nejenom u Profi Credit, hold za „hloupost“ se platí.

Kateřina, 51 let, Žatec

Chtěla jsem si ke kulatinám – padesátinám udělat radost a navštívit národní parky v USA, což byl můj sen již od dětství. Bohužel, neměla jsem na to peníze a tak jsem se rozhodla, že si půjčím a nakonec jsem se obrátila na nebankovní společnost Profi Credit, kde mi vyhovovala možnost rozložit splátky na 4 roky, což mi umožnilo měsíčně platit nízkou částku, která mi neudělala díru do rozpočtu. Do Ameriky jsem se podívala a jsem za to ráda, půjčku ještě splácím a zatím se neobjevily žádné problémy.

půjčka bez náhledu do registru

Josef, 39 let, Olomouc

V práci to vypadalo, že se bude do 1 roku propouštět a tak jsem se rozhodl, že zkusím rozjet podnikání, což mi přišlo jako dobrá volba, když jsem měl ještě mzdu a mohl jsem si zahradnickou živnost postupně rozšiřovat. Docela se mi dařilo a chtěl jsem si koupit další vybavení pro péči o zahradu pro zákazníky, ale neměl jsem na to dost financí. Po porovnání nabídek jsem si nakonec půjčil u Profi Credit, kde jsem peníze dostal rychle se splátkami na 2 roky. Půjčka mi dost pomohla a i když jsem na úrocích zaplatil víc, než kdybych si půjčil v bance, nelituji toho, protože jsem si mohl stroje koupit hned a neutekla mi část hlavní sezóny, takže jsem na tom navzdory úrokům ještě vydělal.

Ze zkušeností jednotlivých klientů jsou zřejmé hlavní výhody půjčky Profi Credit, kterými jsou hlavně vstřícnost, rychlost a možnost rozložit splátky do delšího období. Zrovna tak ze zkušeností vyplývá, že je potřeba si hlídat termíny splatnosti jednotlivých splátek, protože za prodlení, ale i jejich jakékoliv změny se platí poplatky, které půjčku prodraží.

Kolik si můžete u Profi Credit půjčit

Profi Credit nabízí pro občany půjčku 4 999 Kč s dobou splatnosti 9 nebo 12 měsíců a pak půjčku 10 000 Kč – 166 000 Kč se splatností 12 -48 měsíců, přičemž obě jsou bezúčelové. Pokud byste měli zájem o podnikatelskou půjčku na vybavení, v takovém případě můžete čerpat 30 000 Kč – 110 000 Kč, splatnost je zde nastavena na 12 – 48 měsíců.

Co musíte u půjček splňovat:

  • plnoletost
  • občanský průkaz
  • kontaktní doklad (faktura za energie, vodu, telefon)
  • doložení příjmu (ze zaměstnání, mateřská dovolená, důchod, daňové přiznání za podnikatelskou činnost)

Zkušenosti půjčka Profi Credit shrnutí

Nyní již víte, jaké mají zkušenosti s půjčkou Profi Credit ostatní klienti a záleží jenom na vás, zda se pro ni rozhodnete. Domníváme se, že pokud dobře odhadnete svoji schopnost splácet, není třeba si ničeho obávat a můžete o půjčku požádat, ovšem pokud se přesto do problémů se splácením dostanete, což nelze nikdy zcela vyloučit, okamžitě situaci řešte se zaměstnanci společnosti.

Chci získat půjčku