Klientská zóna Cofidis

Mnoho klientů se při výběru půjčky rozhoduje podle toho, zda o ni může nejenom požádat online, ale jestli je možné půjčku spravovat prostřednictvím internetu po celou dobu jejího čerpání. Proto jsme si pro vás připravili popis klientské zóny Cofidis, jelikož půjčky od této společnosti patří k velmi zajímavým nabídkám na českém trhu. Dozvíte se, co toto online rozhraní umožňuje, jak se do něj přihlásíte a dále jsme zrekapitulovali všechny produkty, jenž můžete čerpat a v zóně používat.

Představení klientské zóny Cofidis

Cofidis se řadí mezi moderní finanční společnosti a jako taková nabízí svým klientům využití klientské zóny Cofidis, jenž umožňuje komplexní správu využívaného produktu přes internet online.

Co klientská zóna nabízí:

 • celkové informace o půjčce nebo kartě
 • aktuální zůstatky
 • historii čerpání a splátek
 • přehled splatných termínů
 • formuláře pro různé žádosti
 • a mnoho dalšího
 • sms půjčka bez registru

Elektronický systém Cofidis a jeho přenos dat jsou zabezpečeny nejmodernějšími technologiemi, konkrétně se jedná o autentizační protokol SSL – Secure Socket Layer, proto se není třeba obávat zneužití, pokud tedy někomu sami neposkytnete svoje přístupové údaje.

Jak postupovat pro přihlášení do klientské zóny

 1. Do klientské zóny Cofidis se můžete přihlásit rovnou z odkazu http://www.cofidis.cz/klientska-zona/.
 2. Po zobrazení vstupní obrazovky zadáte číslo vaší smlouvy a heslo, přičemž u prvního přihlášení je heslem vaše datum narození v osmimístném číselném formátu, tedy při narození 2.6.1970 je heslo 02061970 nebo u data 12.7.1981 je heslo 12071981.
 3. Po zadání potřebných údajů kliknete na tlačítko Přihlášení a dostanete se do klientské zóny, kde vám rovnou u prvního přihlášení doporučujeme ihned změnit přístupové heslo. Nové heslo zvolte tak, abyste si ho dobře zapamatovali a současně na něj náhodně ani logicky nepřišel někdo jiný, povoleny jsou pouze číselné znaky.
 4. Jestliže máte s přihlášením problémy, kontaktujte společnost Cofidis na telefonním čísle 234 120 120, kde vám poradí proškolení odborníci.
 5. půjčka ihned bez registru

Další kontakty:

COFIDIS s.r.o.
Bucharova 1423/6
158 00 Praha 5Tel. 234 120 120 (stávající klienti)
Tel. 810 700 810 (noví klienti)

E-mail: informace@cofidis.cz

Pracovní doba oddělení pro zákazníky: Po – Pá 8,00 – 20,00 hod (mimo svátky)

Kdo může požádat o půjčku Cofidis

Půjčky jsou poskytovány plnoletým občanům České a Slovenské republiky, kteří můžou doložit trvalý pobyt na území ČR, dále je vyžadováno doložení trvalého příjmu a negativní (žádný) zápis v registru dlužníků. Každý zájemce o půjčku musí dále mít telefonické spojení a vlastní bankovní účet.

online pujcka bez registru

O jaké částky lze požádat

 • 20 000 Kč – 90 000 Kč – půjčka na cokoliv
 • 20 000 Kč – 90 000 Kč – karta Cofidis na cokoliv
 • 3 000 Kč – 150 000 Kč – půjčka na nákup zboží na splátky
 • 200 000 Kč – novomanželská půjčka na cokoliv
 • 40 000 Kč – 500 000 Kč – půjčka na rekonstrukci, na vybavení domácnosti, na nové auto, pro partnery

Doba splatnosti je nejčastěji mezi 12 – 90 měsíci, přičemž u některých půjček se může lišit, zájemce o půjčku by měl také využít možnosti pojistit se proti neschopnosti splácet, kterou Cofidis nabízí, což pomůže při ztrátě zaměstnání, onemocnění, úrazu, invaliditě nebo smrti (dědici jinak zdědí dluh).

Klientská zóna Cofidis závěr

Je zřejmé, že klientská zóna Cofidis patří mezi to nejlepší, co můžete na současném českém trhu s půjčkami a jejich obsluhou najít, proto pokud je pro vás důležitá nejenom samotná nabídka finančních prostředků, ale i následná online správa, může být pro vás Cofidis dobrým řešením.