Půjčka do výplaty ihned

Výplatní termín se pro mnoho lidí stal synonymem stresu, protože s tím, jak se blíží, jim dochází finanční prostředky k zajištění kvalitního života. V takových případech obvykle nezbývá jiná volba, než se poohlédnout po nebankovní společnosti nebo bance, která poskytuje půjčku do výplaty ihned. Samozřejmostí pro tyto půjčky by měla být jejich rychlá dostupnost bez komplikací. Prověření, zda tomu tak opravdu je, si klade za cíl náš následující článek. Dozvíte se v něm informace, co musíte splňovat při žádosti o půjčku do výplaty a také vám představíme několik firem, jenž tyto půjčky poskytují.

půjčky před výplatou

Proč je půjčka do výplaty ihned výhodná?

Půjčka do výplaty ihned patří mezi specifické druhy půjček, u kterých se nejedná o žádné objemné sumy. Nejobvyklejší částkou, o kterou zájemce o půjčku do výplaty žádá, je několik tisíc korun a to přináší různé výhody.

  1. Rychlost – finanční prostředky můžete získat během několika desítek minut až hodin od schválení žádosti. Prodleva může nastat, pokud máte jinou banku, než poskytovatel půjčky nebo jste požádali mimo provozní dobu, případně o víkendu.
  2. Minimum omezení – nároky na žadatele o půjčku nejsou nikterak vysoké, alespoň s porovnáním s klasickými půjčkami. Hlavním důvodem je samozřejmě fakt, že nežádáte o velké částky.
  3. Krátká doba splatnosti – obvyklá doba, ve které musíte půjčku do výplaty vrátit, se pohybuje v jednotkách dnů, přičemž maximum bývá 1 až 2 měsíce. Důvod, proč se jedná o výhodu, je zcela jednoduchý. Krátká doba splatnosti nutí dlužníka k tomu ji splatit a počítat s dluhem ve svém finančním rozpočtu. Navíc se, jak již bylo řečeno, většinou jedná o menší částky, které po obdržení výplaty není problém splatit.
  4. pujcka do 15 minut na ucte

Obvyklé požadavky při žádosti o půjčku do výplaty ihned

  • Každý žadatel o půjčku do výplaty ihned musí být plnoletý, přičemž většině poskytovatelů půjček stačí věk 18 let, ve výjimečných případech musíte dosahovat věku 21 let.
  • Další podmínkou poskytnutí půjčky do výplaty je české občanství nebo aspoň trvalý pobyt v ČR. Tyto dvě varianty nemusí poskytovat každá firma, u některých musíte být občanem České republiky vždy.
  • Zcela logický je požadavek na pravidelný doložitelný příjem, protože jak již název půjčky vypovídá, je zaměřený na klienty s pravidelnou výplatou. Ovšem o tuto půjčku můžou požádat nejenom zaměstnanci, ale také podnikatelé, důchodci a všichni, kdo mají nějaký stálý příjem, který může být i od státu ve formě potvrzených dávek.
  • Pokud se nejedná o půjčku v hotovosti, musíte mít bankovní účet vedený na vaše jméno, a některé společnosti poskytující půjčky do výplaty ihned požadují i vlastní mobilní telefon.

Kde můžete půjčku do výplaty ihned získat

U Zaplo půjčky dostanete až 12 500 Kč

půjčka na účet

Zaplo půjčka patří k zavedeným půjčkám, které mají na trhu velký úspěch. Důvodem je dobře propracovaný systém půjček, jenž jsou odstupňovány výší dosažitelné částky. Pokud žádáte o Zaplo půjčku poprvé, můžete obdržet maximálně 5 000 Kč, navíc zcela zdarma – tedy při vrácení neplatíte žádné úroky a poplatky. Jestliže se osvědčíte a splatíte půjčku do výplaty včas, můžete podruhé získat až 7 000 Kč, potřetí 10 000 Kč a následně až 12 500 Kč. Dobu splatnosti si můžete zvolit od 7 do 30 dnů. Důležitými podmínkami, abyste při žádosti o Zaplo půjčku do výplaty uspěli, jsou vaše bezdlužnost a české občanství. Finanční prostředky vám přijdou na účet během několika desítek minut až jednoho dne, podle vaší banky.

Získat první půjčku od Zaplo zdarma

U MoneyNow můžete žádat o 4 500 Kč

O něco menší částku můžete obdržet ve formě půjčky MoneyNow. Proto pokud se vám zdá finanční rozmezí od 500 Kč do 4 500 Kč dostatečné, je možné využít této nabídky. Splatnost je nastavena na 15 nebo 30 dnů a musí vám být 18 let. Jestliže si půjčku MoneyNow berete poprvé a zaplatíte ji včas, nebudou vám účtovány žádné úroky a poplatky. Vypůjčené peníze vám budou zaslány na bankovní účet do 24 hodin.

Získat půjčku MoneyNow

Rychlá půjčka do výplaty ihned u VIA SMS

Půjčku VIA SMS můžete získat od 50 Kč do 4 500 Kč v případě, že si půjčujete poprvé. Jestliže prokážete spolehlivost při splácení, tak při dalších žádostech dostanete možnost čerpat až 12 000 Kč. Půjčku musíte splatit v horizontu 1 až 30 dnů. Abyste půjčku získali, musíte vlastnit mobilní telefon a bankovní účet. Velmi zajímavou možností je získání půjčky do 4 500 Kč bez dokladu totožnosti, ale tato šance platí během roku pouze pro jedinou půjčku, protože pokud si půjčíte opakovaně, budete muset podepsat standardní smlouvu o úvěru.

Získat první půjčku VIA SMS

Jestliže jste se dostali do situace, že vám chybí před výplatou finanční prostředky, nemusíte váhat a požádejte o půjčku do výplaty ihned. Jak jsme si ukázali, podmínky získání této půjčky nejsou náročné a dosáhne na ni téměř každý. A je určitě lepší si půjčit menší obnos prostřednictvím půjčky do výplaty ihned a zaplatit urgentní dluhy, než se dostat do dalších problémů, mezi které patří například exekuce.

rychlá půjčka ihned