Půjčka bez doložení příjmu Cetelem

V tomto článku najdete všechny důležité informace o půjčce Cetelem, a také o tom, jak si půjčit bez doložení příjmů a nenaletět. Ukážeme si, že pujčka Cetelem bez doložení příjmů vlastně neexistuje (!), jak to ve skutečnosti s půjčkou Cetelem je a v závěru článku najdete naše tipy na prověřené společnosti, u kterých si můžete půjčit skutečně bez doložení příjmu. Tak pojďme na to…

Dnešní moderní způsob života a půjčování jdou pevně ruku v ruce a zažádat si o úvěr není nic pohoršujícího, o čem by se nemělo mluvit. Proto je finanční trh naplněn bankovními i nebankovními společnostmi, které se předhánějí v co nejlepších podmínkách a jsou schopny vám půjčit téměř jakýkoliv obnos peněz.

rychla pujcka

Je pravdou, že bankovní úvěry bývají hůře dostupné z důvodu důkladného prověřování žadatelů, zatíco nebankovní instituce bývají v tomto směru benevolentnější a ty opravdu silné vám mohou poskytnout kvalitní úvěrový produkt s velice příznivými parametry.

Některé nebankovní společnosti nabízejí své produkty i klientům se záznamem v registru dlužníků nebo bez doložení příjmů. Díky veliké oblibě těchto úvěrů se však mezi těmi kvalitními objevují i půjčky nebezpečné. Lidem, kteří se ocitli v zoufalé situaci a potřebují půjčku bez dokládání příjmu mohou být nepoctivými společnostmi nevýhodné či dokonce podvodné půjčky, vedoucí důvěřivé lidi do dluhového pekla.

Jenže úvěry bez doložení příjmu vám poskytnou i dobře etablované a prověřené společnosti. Proto u nich bývají často hledány, i když je daný věřitel v nabídce nemá. Jedním z příkladů je půjčka bez doložení příjmu Cetelem. Jenže po bližším průzkumu zjistíme, že půjčka Cetelem bez doložení příjmu vlastně neexistuje…

Proč se hledá půjčka bez doložení příjmů Cetelem?

Nejprve si pokusíme zodpovědět otázku, proč je tolik dohledávána půjčka bez doložení příjmů od Cetelem, když neexistuje. Na internetu je zveřejněno několik článků, které daný úvěr popisují a částečně při tom používají údaje od společnosti Cetelem.

Tyto nepravdivé a zavádějící články vznikly kvůli tomu, že množství uživatelů internetu zadává do vyhledávačů oblíbenou frázi „půjčka bez doložení příjmu“, kterou doplní názvem některé renomované nebankovní společnosti, v našem případě Cetelem. Poté vyhledávač odkáže na článek, který sice nějakou půjčku od Cetelem popisuje, ale záhy lze zjistit, že takový produkt vlastně neexistuje. Společnost Cetelem úvěr s názvem Osobní půjčka nabízí, ale když o tento produkt s velice zajímavými parametry požádáte, příjem dokladovat budete.

Osobní půjčka Cetelem

Výhodná a bezpečná Osobní půjčka společnosti Cetelem vám zajistí od 20 000 až do 1 000 000 Kč, které můžete využít na nové bydlení, rekonstrukci toho stávajícího, na pořízení automobilu nebo na cokoliv jiného.

Výhody půjčky

  • Nízký úrok! Při vhodně zvolených splátkách a době splatnosti dosáhnete na úrok 6,9% ročně.
  • Malé splátky. Splátkový kalendář si můžete rozložit až na 10 let a tím se dostanete k malé měsíční platbě, která nijak nezatíží rozpočet domácnosti.
  • Bez poplatků. Sjednání a vedení úvěru vás nebude stát ani korunu, stejně tak i mimořádná splátka nebo předčasné splacení celého úvěru.
  • Jasné podmínky. Mezi přednosti Osobní půjčky patří i přehledná jednoduchá smlouva a transparentní podmínky.
  • Zřízení online. Úvěr si vyřídíte v pohodlí domova na internetových stránkách společnosti.

Pokud však nemůžete nebo nechcete dokládat příjem, můžete si vybrat půjčku bez dokládání příjmů z následujících tipů:

Jak získat půjčku bez doložení příjmu

Větší obnos peněz bez doložení příjmů získáte u společností Home Credit a Provident, i když nečekejte takovou výši, jakou má nastavenu Osobní půjčka Cetelem. Oba poskytovatelé, Home Credit a Provident, patří mezi nejoblíbenější a současně i nejspolehlivější věřitele nebankovní sféry, o čemž svědčí i jejich mnohá ocenění jak od klientů, tak od renomovaných sdružení.

půjčky bez ručení

Pokud chcete menší půjčku bez doložení příjmu, jednoznačně vám můžeme doporučit půjčku Zaplo – při první půjčce si můžete půjčit 5000 Kč a neplatíte žádné úroky!

1. Zaplo – první půjčka zdarma! Tip

PůjčkaS půjčkou Zaplo.cz sice získáte jen menší obnos peněz, přesto vám může přijít vhod – momentálně totiž nabízejí první půjčku zdarma – můžete si půjčit až 5000,- Kč a pokud půjčku včas splatíte, nemusíte platit žádné úroky ani poplatky navíc – a to určitě stojí za vyzkoušení.

Získat Zaplo půjčku zdarma

2. Home Credit

PůjčkaSpolečnost Home Credit vám nabízí 10 000 až 150 000 Kč se splatností od 12 do 84 měsíců. Ke sjednání půjčky Home Credit budete potřebovat pouhé dva doklady totožnosti. V žádosti sice příjem vyplňujete, ale jeho doložení nikdo požadovat nebude. Půjčku si vyřídíte pohodlně přes internet nebo zavoláním na zákaznickou linku. Poté se ozve operátor kvůli dohodnutí podmínek úvěru. Po schválení žádosti obdržíte celý obnos na účet nebo si jej vyzvednete na poště. Společnost Home Credit vás za řádné splácení úvěru odmění vrácením až 21 splátek.

Získat půjčku Home Credit

3. Provident

PůjčkaÚvěr od britské renomované společnosti Provident je poskytován ve výši od 4 000 do 80 000 se splatností 45, 60 nebo 100 týdnů. I zde do žádosti vepíšete příjem, který ale nemusíte nikomu dokládat. Půjčku získáte jednoduše online žádostí nebo telefonicky. K následnému hovoru s operátorem si připravte platný průkaz totožnosti a údaje o bydlišti. Smlouva se společností Provident je založena na jednoduchosti a srozumitelnosti. Peníze vám může do 48 hodin přivézt kurýr společnosti až domů nebo budou převedeny na váš účet do 13 dnů.

Získat půjčku Provident

Jak získat Osobní půjčku Cetelem?

Půjčka Cetelem sice není bez doložení příjmů, pokud však příjem můžete doložit, můžete o ní zažádat. O Osobní půjčku lze zažádat online vyplněním žádosti, kdy se ihned dozvíte o jejím schválení. Další možnost představuje zavolání na zákaznickou linku Cetelem nebo si úvěr sjednejte přímo na pobočce společnosti.

pujcka ihned

K žádosti o Osobní půjčku si připravte platný OP a druhý doklad totožnosti, údaje o vašem zaměstnavateli a potvrzení o příjmu. Kopie veškerých dokladů s podepsanou smlouvou doručíte na adresu společnosti Cetelem. Ihned po posouzení zaslaných dokladů vám budou převedeny peníze.

Půjčka bez doložení příjmu u renomované firmy

Bez nutnosti dokládat příjem vám větší úvěr poskytnou velmi známé a prověřené společnosti Provident a Home Credit, malou půjčku vám zase poskytne Zaplo (první půjčka je zdarma). Bohužel, půjčka bez doložení příjmu Cetelem neexistuje, i když je velice vyhledávaným finančním produktem na českém internetu. Společnost Cetelem můžete oslovit s žádostí o Osobní půjčku, která vás svými parametry určitě nezklame, ale připravte se na nutnost doložit příjem.