Nebankovní půjčky Praha

Praha je bezpochyby nádherné město a pokud v něm bydlíte, znáte velice dobře jeho přednosti i stinné stránky. Ve stověžaté matičce Praze se dá žít blaze, jenže je tam draze. Jinými slovy, na bohatý a pestrý pražský život musíte „mít“. Nermuťte se kvůli tomu, že v našem hlavním městě plném možností počítáte každou korunu a na výplatu čekáte jak na smilování. Většina možností v Praze bývá velice úzce spjata s dalšími penězi, takže věřte tomu, že případné finanční potíže nemáte sami. Naštěstí je Praha sídlem množství finančních institucí, kde vám půjčí peníze i za velice výhodných podmínek. Pokud víte, že by vám v bance z jakýchkoliv důvodů půjčku neschválili, není problém oslovit některého nebankovního věřitele a požádat ho o finanční pomoc. nebankovní půjčky Praha vám poskytne mnoho firem, ale my se podíváme na ty, které své klienty rády uvítají i ve své provozovně.

Vemsipůjčku

V Klimentské ulici č.p. 1746/52 na Praze 1 sídlí firma Berpůjčku s.r.o., u které si můžete jako nový klient zažádat až o 10 000 Kč na 30 dnů, přičemž opakovaným úvěrem obdržíte vyšší částku. K získání finančního produktu s názvem Vemsipůjčku budete potřebovat platný OP, věk od 20 do 66 let a nesmíte být v insolvenci či v exekuci u jiné společnosti. Žádost o půjčku nejlépe podáte pomocí online formuláře na internetových stránkách a pokud se tak stane mezi osmou hodinou ráno a večer, do 10 minut se dozvíte o schválení úvěru. Poté vás zkontaktuje zaměstnanec firmy a domluví si s vámi schůzku v provozovně společnosti. Tam podepíšete smlouvu a bude vám vyplacena hotovost. Z toho vyplývá, že úvěr je vhodný především pro obyvatele Prahy.

rychla pujcka bez registru

Velice zajímavé podmínky získávají stálí klienti společnosti. Ti si mohou půjčit až 50000 Kč se splátkovým kalendářem upraveným přímo „na tělo“ žadatele. Navíc jsou opakované úvěry poskytovány se slevami a vyřizovány okamžitě.

Rychlá půjčka HFS

Zajímavé finanční nebankovní produkty nabízí firma HFS s.r.o. sídlící v Sobínské ulici 680/7 v Praze 6. Kromě Rychlé půjčky společnost poskytuje úvěr se zástavou nemovitosti od 50 000 do 2 000 000 Kč včetně případného oddlužení nebo odvrácení exekuce.

Vlajkovou lodí firmy je ovšem rychlá půjčka od 10 000 do 50 000 Kč se splatností 52 týdnů. Získané peníze můžete použít na cokoliv, nebudete potřebovat žádného ručitele, nezaplatíte žádný poplatek předem a zdarma je i předčasné splacení úvěru. První krok k Rychlé půjčce vede přes online žádost, která je posuzována individuálně a vy se obratem dozvíte výsledek schvalovacího procesu. Potom vám zavolá operátor a domluví si s vámi schůzku v provozovně společnosti, kde dojde k sepsání smlouvy, k jejímu podpisu a k vyplacení peněz buď v hotovosti nebo na účet.

Pokud máte o Rychlou půjčku zájem, připravte si platný OP a druhý průkaz totožnosti. O případných dalších dokladech potřebných ke schválení úvěru se dozvíte od operátora při sjednávání schůzky. Pozor! rychlá půjčka společnosti HFS s.r.o. se splácí po týdnech!

Andělská půjčka

Na Žižkově v Prokopově ulici 572/14 najdete kanceláře společnosti Money Service Group s.r.o., která stojí za produktem s názvem Andělská půjčka. Pokud rychle potřebujete peníze, není důvod, proč o Andělskou půjčku nepožádat. Získáte 1000 až 10 000 Kč, které musíte vrátit v rozmezí od 7 do 30 dnů. K žádosti o Andělskou půjčku potřebujete platný OP a trochu času na vyplnění online formuláře. Od schválení půjčky můžete mít peníze do 15 minut na účtu nebo si dojděte do provozovny společnosti pro hotovost. Nikdo se vás nezeptá na využití zapůjčených peněz a s dokládáním příjmu si také nemusíte dělat hlavu. Jedno upozornění na závěr – společnost Money Service Group ctí bezpečné úvěrování, proto vám nepůjčí, pokud jste v insolvenci nebo v exekuci.

Provident

V Praze se samozřejmě nacházejí i pobočky renomovaných úvěrových společností, které působí celostátně. Jednou z nich je firma Provident sídlící na třech místech hlavního města. Provozovny Providentu najdete v Olbrachtově ulici 2006/9 v městské části Praha – Krč, druhá pobočka se nachází na Novodvorské 994/138 v Bráníku a poslední U Stavoservisu 527/1 v Praze – Malešicích.

Od společnosti Provident obdržíte od 4000 až do 80 000 Kč s dobou splatnosti počítanou na 45, 60 nebo 100 týdnů. Půjčka Provident je poskytována bez skrytých poplatků a za jasných podmínek. Samozřejmostí je jednoduchá přehledná smlouva a individuální přístup ke každému klientovi. K získání půjčky Provident musíte být plnoletým občanem ČR a mít příjem, který nedokladujete. Jakmile vyplníte formulář na stránkách společnosti, zkontaktuje vás operátor a podá vám bližší informace o úvěru. Peníze vám mohou být doručeny až do domu zástupcem Providentu nebo je dostanete do 13 dnů na účet. Půjčku splácíte po týdnech buď převodem nebo platbou na pobočce firmy.

Získat půjčku Provident

V Praze najdete finanční pomoc

Když jste se ocitli ve finančních potížích a patříte mezi tu část obyvatel, co při sjednávání nebankovní půjčky rádi navštíví pobočku věřitelské firmy, tak v takovém městě jakým je Praha k tomu máte mnoho příležitostí. A klidně se spolehněte na společnosti Berpůjčku, Provident, Money Service Group a HFS. Ony sice nabízejí odlišné nebankovní úvěry, ale patří mezi spolehlivé a férové poskytovatele, u kterých určitě najdete pomoc spojenou s profesionálním přístupem.