Hotovostní půjčky do domu

Určitě se nemusíte stydět, když počítáte dny před výplatou a obáváte se každé nenadálé platby. Podobně na tom jsou spousty jiných domácností a právě proto stále narůstá počet různých bankovních a nebankovních věřitelů, kteří vám půjčí peněz kolik chcete. Půjčování prostě patří k modernímu způsobu života a je úplně jedno, zda získanými penězi uhradíte některé pohledávky nebo si dopřejete něco pro radost. Poskytovatelé bankovních a nebankovních úvěrů dokonce stále vylepšují parametry svých produktů, aby byly pro klienty co nejvýhodnější. Dnes můžete využít i mnohé vysoce nadstandardní služby, mezi které lze počítat i hotovostní půjčky do domu.

Kde hledat hotovostní půjčky do domu

Velká většina bankovních i nebankovních půjček je poskytována na účet. Pro věřitele je tento způsob výplaty výhodný z toho důvodu, že nemusí přes pokladnu držet větší množství peněz. A klientovi zase nehrozí, že ho někdo po cestě přepadne nebo o hotovost přijde svou neopatrností. Pokud ale upřednostňujete výplatu půjčky v hotovosti s bezpečnou donáškou až do domu, budete muset věnovat nějaký čas na hledání takového poskytovatele z nebankovní sféry, který tuto službu nabízí. Každopádně vám bude bezpečně doručena celá částka a vy se tak vyhnete případným potížím, které by mohly souviset s výplatou většího finančního obnosu v sídle či pobočce firmy.

půjčka bez registru

Výhody produktu

Úvěry, u kterých vám bude doručena finanční hotovost až do domu, jsou svým způsobem specifické a skýtají mnohé výhody.

  • Rychlost. Hotovostní půjčkou získáte díky rychlému schvalovacímu procesu peníze na ruku do 24 hodin, mnohdy i tentýž den.
  • Vyřízení online. Poskytovatelé hotovostních půjček upřednostňují vyplnění formuláře na svých internetových stránkách a po jeho odeslání vás zkontaktuje zaměstnanec firmy, s kterým si domluvíte podmínky úvěru.
  • Dostupnost. Společnosti nabízející hotovostní půjčky nenahlížejí do registru dlužníků, proto může na produkt dosáhnout více žadatelů.
  • Donáška do domu. Velice komfortním doručením hotových peněz až do místa bydliště se vyhnete nebezpečí, které je spojené s přenosem většího obnosu peněz vyplaceného mimo domov. A někomu může donáška peněz vyhovovat i kvůli insolvenčním firmám, které tak nemohou z peněz odebrat svou částku, což by se při převodu na účet stalo.
  • Možný výběr splátek v bydlišti klienta. Mnohé společnosti u hotovostní půjčky s donáškou až do domu mohou zajistit pravidelný výběr splátek, aniž byste museli opustit pohodlí svého příbytku. Zástupce společnosti v určený den u vás zazvoní a vy mu jen odevzdáte pravidelnou platbu.
  • rychlé půjčky bez registru

Nevýhody hotovostní půjčky s penězi do domu

Donáška hotovosti je počítána za nadstandardní službu, kterou pro klienta společnost vykonává. Proto musíte počítat s tím, že cesta zástupce firmy se projeví na ceně půjčky.

Pokud se vám nechce prohledávat internet a pátrat po věřitelích, kteří nabízejí hotovostní půjčku do domu, máme pro vás několik prověřených společností.

Help Financial

Do 48 hodin vám doručí hotovost zástupce firmy Help Financial, pokud si požádáte o krátkodobou půjčku na 30, 40 nebo 56 týdnů, přičemž obdržet můžete od 5 000 až do 50 000 Kč. Rychlá hotovostní půjčka od firmy Help Financial patří mezi nejlevnější na českém finančním trhu a k jejímu získání stačí vyplnit žádost na internetových stránkách společnosti. Poté vám zavolá zástupce firmy, který si s vámi domluví schůzku u vás doma, kde také dojde ke schválení půjčky. Každý týden v dohodnutý čas bude u vás doma vybírat splátky firemní zaměstnanec.

EC Financial Servises

Zajímavou společností poskytující hotovostní půjčky do domu je firma EC Financial Services a.s., která dbá na individuální posouzení každé žádosti. Vzhledem k tomu, že se společnost snaží ke svým klientům chovat čestně, neklade si za cíl schvalovat půjčku každému bez ohledu na jeho možnosti.

Hotovostní úvěr společnosti EC Financial Services vám bude poskytnut ve výši od 5000 do 50000 Kč s návratností za 14, 17 nebo 20 měsíců. Vaši online žádost o půjčku posoudí u vás doma zaměstnanec firmy a sdělí vám veškeré potřebné informace. Ke schůzce se zástupcem si připravte platný OP, pracovní smlouvu nebo živnostenský list a doklad o příjmu. Získané peníze můžete použít na cokoliv.

Společnost si zakládá na profesionálním přístupu svých zástupců a proto se nemusíte obávat nečestného jednání s cílem poškodit klienta.

Provident

Hotovost do domu vám doručí i Provident, jedna z nejznámějších firem na finančním trhu. U ní si můžete požádat o 4000 až 80000 Kč vyplněním online žádosti na internetových stránkách. Při následném telefonním kontaktu s operátorem si domluvíte schůzku u vás v pohodlí domova. Obchodní zástupce při návštěvě posoudí vaše možnosti, dohodne dobu splácení na 45, 60 nebo 100 týdnů a po podpisu smlouvy vám předá hotovost. Během pohovoru se zástupcem společnosti Provident nepadne dotaz na účel půjčené částky, nebude požadován žádný ručitel a registry dlužníků také zůstanou nepovšimnuty. Jedinou podmínkou půjčky Provident je vaše plnoletost a trvalý příjem, který ovšem nedokládáte. U hotovostní půjčky Provident určitě oceníte transparentnost podmínek, jednoduchou smlouvu a vysoce profesionální přístup firemních zástupců.

Příjemný nadstandard hotovostních půjček do domu

Hotovostní půjčky do domu patří mezi příjemnou službu, kterou se někteří nebankovní věřitelé snaží předčít konkurenci. Pokud máte důvod, proč si nechat přinést hotovost až domů, klidně tento nadstandard využijte. Když se vám nechce pátrat po poskytovatelích hotovostní půjčky s donáškou peněz, oslovte firmy Provident, EC Financial Services nebo Help Financial. Dočkáte se nejen půjček s velmi dobrými parametry, ale i s profesionálním jednáním soustředěným na pochopení individuálních problémů každého klienta.

Získat půjčku do domu