Půjčka Ferratum

Život s sebou přináší řadu nepředvídatelných situací, na které je třeba zareagovat velmi rychle. V případě nedostatku finančních prostředků to platí dvojnásob. Když stav účtu hlásí nulu a rezervy nejsou, řešení nabízí půjčka, která vám bez zbytečných otázek přímo pošle finanční pomoc. Jednu z nich je i nebankovní půjčka Ferratum.

Půjčka Ferratum – vlajková loď mezi krátkodobými nebankovními úvěry za speciálních podmínek

Půjčka Ferratum odstartovala možnost rychlých půjček specifických nejen v rychlosti vyřízení, ale také bez ručitele a ověřování schopnosti zákazníka splatit dluh. Při vyřizování půjčky tak společnost nenahlíží do registru dlužníků, nepožaduje doložení pravidelného měsíčního příjmu a je benevolentní vůči záznamu v trestním rejstříku.

pujcka bez registru ihned

Na půjčku Ferratum dosáhne téměř každý

Podmínky pro získání půjčky jsou jednoduché. Stačí být občan České republiky ve věku 20 – 75 let. Další kritéria už jsou jen o ochraně společnosti proti neplatičům, to znamená, že nesmíte mít aktivní ani žádný nesplacený dluh vůči Ferratum. Nespornou výhodou půjčky Ferratum tak je, že poskytuje finance mimo jiné i nezaměstnaným, seniorům či ženám na mateřské dovolené.

rychle pujcky bez dolozeni prijmu

Získat půjčku >>

Vyřízení půjčky Ferratum

Žádost o půjčku Ferratum si nárokuje jen minimum vašeho času. Stačí mít k dispozici internet nebo mobilní telefon. Žádost o půjčku Ferratum můžete tedy podat online prostřednictvím webového formuláře, telefonním hovorem nebo SMS zprávou. SMS zpráva musí obsahovat informace o žadateli půjčky a o požadované výši.

Mnohem přehlednější a systematičtější je však žádost formou jednoduchého formuláře na internetových stránkách společnosti. Nemusíte mít strach, webové stránky jsou přehledné a přímo vás směřují, jak správně postupovat. Po odeslání formuláře trvá vyjádření k žádosti maximálně 10 minut.

pujcka v registru

Ferratum půjčka uplatňuje systém limitované první půjčky

Vzhledem k tomu, že půjčka Ferratum neprověřuje u svých klientů schopnost splácení, první půjčka funguje jako test zodpovědného přístupu k dluhu, a proto je limitovaná rozmezím od 500 Kč do 3 000 Kč. Je to forma ochrany klientů, aby se při špatném odhadu svých možností splácet, zbytečně nezadlužovali do velkých částek. Teprve po řádném splacení prvního závazku se limit navyšuje až do výše 10 000 Kč.

Půjčka Ferratum

Vyplacení požadované částky

Jako formu vyplacení peněz si můžete zvolit buďto poštovní poukázkou (složenkou) či převodem přímo na váš účet. Výjimku tvoří pouze vaše první Ferratum půjčka. V tomto případě vždy dostanete peníze poštovní poukázkou, protože je to povinně stanoveno českým právním řádem.

Vaše další půjčky už mohou probíhat i převodem peněz na účet. Při zaslání hotovosti formou poštovní poukázky vám peníze budou doručeny do čtyř pracovních dnů na vámi uvedenou adresu. V rámci bankovního převodu je vám částka k dispozici ještě tentýž den.

půjčky bez potvrzení příjmů

Doba splatnosti Ferratum půjčky a možnosti splácení

Ferratum půjčka je koncipována jako půjčka na 7 – 45 dní, podle toho jak si sami zvolíte v úvodním formuláři. Jedná se o půjčku bezúročnou, platí se pouze poplatek ve výši 25 – 33 % z půjčené částky. Počet procent poplatku Ferratum půjčky se odvíjí od půjčené částky a délky splatnosti. Uhradit půjčku můžete přímým vkladem na bankovní účet společnosti Ferratum nebo převodem z účtu na účet. Stejně jako u vyplácení částky existuje také možnost splácet půjčku poštovní poukázkou. Veškeré platební údaje jsou uvedeny na faktuře, nezapomeňte zadat variabilní symbol, který dostanete při uzavření Ferratum půjčky nejčastěji SMSkou nebo e-mailem.

Prodloužení termínu splatnosti

Když zjistíte, že z nějakého důvodu nejste schopni Ferratum půjčku splatit ve stanoveném termínu, vždy se společností komunikujte. Stanovenou délku půjčky lze bez problému prodloužit, a to dokonce až třikrát. V případě prodloužení vám bude připočteno k úhradě 15 % z půjčené částky.

úvěry bez registru

Je Ferratum půjčka pro mě?

Ferratum půjčka je pro vás vhodná především v situaci, kdy si potřebujete rychle půjčit částku do 3000Kč (u stálých klientů 10000Kč), nemůžete nebo nechcete dokládat stálý příjem ani bezdlužnost vůči jiným společnostem a nemáte rádi složité papírování.

O půjčku Ferratum si zažádejte pomocí tohoto formuláře:

Ferratum půjčka

10 000 Kč
6.9

Rychlost

9.0/10

Schvalovatelnost

5.6/10

Komfort

6.0/10

Výhody

  • rychlá půjčka (peníze během několika minut)
  • možnost půjčení nižších částek (od 500 Kč)
  • pohodlné vyřízení půjčky online
  • žádné papírování, ani dokládání stálého příjmu

Nevýhody

  • první půjčka maximálně do 3000 Kč
  • vyšší úroky a poplatky za prodloužení splatnosti
  • minimální věk žadatele o půjčku je 21 let