Půjčky online

V dnešní moderní době, kdy přes internet pořídíte takřka všechno, si čím dál více získávají svou oblibu online půjčky. Vyřídíte vše potřebné hned a z domova. Nemusíte chodit nikam na pobočku a zdlouhavě vysvětlovat co potřebujete a čekat na vyřízení. Takto víte, na čem jste během několika minut a peníze můžete mít na účtu dokonce ještě ten samý den od podání žádosti. Jedná se o moderní a efektivní službu, která pomáhá klientům vyřešit jejich problémy s financemi.

Půjčky online poskytují hlavně nebankovní společnosti. Jen několik málo bank sice poskytuje svým klientům také možnost online vyřízení, ale i přesto je nutné často ještě dodatečně doložit či doposlat potřebné dokumenty. Banky jsou zvyklé půjčovat především větší obnosy peněz a jejich služby nejsou dobře připravené na klienty, kteří chtějí rychlé a jednoduché půjčky menších částek. U nebankovních společností je tedy půjčka online rychlejším řešením než u většiny bank.

Využijte možnost půjčky online z pohodlí domova a peníze můžete mít ještě ten den

Pokud využijete možnosti online půjčky, zjistíte, že vyřízení je skutečně tak rychlé a jednoduché, jak společnosti slibují. Toto je možné zejména díky automatizovanému systému, který sám vyhodnotí během chvíle vaši podanou žádost a zašle vám informaci o schválení či neschválení půjčky. Není tak překážkou žádost o víkendu, ve svátek, v noci, prostě kdykoliv potřebujete, sednete k počítači a požádáte. Online půjčky jsou rychlé i díky tomu, že neobsahují žádnou složitou a náročnou administrativu, ve většině případů není potřeba dokládat příjem, není požadován ručitel a mnoho společností nehledí ani na záznam v registru dlužníků. Jediné zdržení, které zde může nastat, je požadavek na registrační poplatek, jež některé společnosti vyžadují uhradit předem. Jedná se o poplatek (obvykle symbolická 1 Kč), kterým si společnost ověřuje majitele bankovního účtu.

Půjčky online výhody:

  • Největší výhodou tohoto typu půjček je rychlost vyřízení
  • Zpravidla nepotřebujete ručitele ani zástavu a většinou ani nemusíte dokládat příjem
  • Půjčky mohou být vhodné i pro ženy na MD, důchodce či nezaměstnané
  • Zápis v registru dlužníků nebývá překážkou
  • Nemusíte chodit na pobočku či zvát k sobě domů obchodního zástupce společnosti (vše potřebné můžete zařídit doma pomocí internetu)
  • Potřebné dokumenty vám přijdou emailem nebo poštou

Půjčky online nevýhody:

  • Některé společnosti požadují zaplatit předem poplatek ve výši 1 Kč pro ověření, že jste skutečně majitelem uvedeného bankovního účtu
  • S půjčkou často bývá spojen poměrně vysoký úrok a poplatky, na které ale společnosti upozorňují předem, proto se vyplatí věnovat čas pročtení jejich podmínek

Kdo poskytuje online půjčky

Online půjčky poskytuje již téměř každá nebankovní společnost. Pro lepší představu vám zde několik z nich uvedeme.

Zaplo

Zaplo je jednou z nejoblíbenějších společností poskytující rychlé online půjčky na našem trhu. Nabízí krátkodobé půjčky až do výše 15 000 Kč se splatností až 30 dnů. Nyní navíc probíhá akce první půjčky zdarma. Vy si tak půjčíte určitou částku a tu také v den splatnosti vrátíte. Neplatíte žádné poplatky navíc, a to je opravdu velká úspora pro každého. Velkou výhodou půjčky Zaplo je rychlost a pohodlnost vyřízení. Vše vyřešíte doma u PC a již během několika minut víte, zda vám byla půjčka schválena či nikoliv. Při schvalování půjčky není vyžadován ručitel ani není potřeba doložit příjmy. Zaplo si kontroluje bonitu svých klientů, ovšem o získání půjčky rozhodují individuálně, a proto i s negativním záznamem můžete půjčku získat.

Chci získat půjčku

Půjčka VitaCredit

U společnosti VitaCredit můžete využít velmi příznivých nabídek i na půjčky ve větším rozsahu. Výše půjčky začíná na 50 000 Kč a úroková sazba může být i krásných 9,9 %. Splácet můžete pohodlně až 15 let. Váš věk v době splatnosti úvěru nesmí přesáhnout 75 let. Před uzavřením smlouvy neplatíte žádné poplatky a veškeré náležitosti spojené s půjčkou jsou přehledně uvedeny ve smlouvě. Za úvěr ručíte svou nemovitostí a takto si můžete půjčit dokonce až 1,88 mil. Kč. Pro získání půjčky vám musí být 18 let, musíte vlastnit nemovitost a musíte doložit příjem za poslední 3 měsíce. Půjčka je vhodná i pro vyplacení exekuce.

Chci získat půjčku

Money Now

Money Now se specializuje zejména na mikropůjčky vhodné pro překlenutí náhodného výpadku peněz či nedostatku financí před výplatou. Půjčit si můžete od 500 do 10 000 Kč se splatností 15 nebo 30 dní. Noví klienti mohou požádat maximálně o 4500 Kč. Pokud byste nemohli včas zaplatit, je možné splatnost půjčky prodloužit. Pro získání půjčky je nutné mít prokazatelné zaměstnání. Předčasné splacení je zdarma. Půjčku můžete získat kdykoliv, 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Chci získat půjčku

Výše uvedené společnosti jsou u klientů velmi oblíbené a již prověřené. Pokud potřebujete peníze a chcete si půjčku vyřídit rychle a jednoduše, není nic snazšího než požádat o půjčku online a využít některou z nabídek společností, které takové půjčky poskytují.