Půjčky online ihned na účet

Každý člověk, který se rozhodl požádat o půjčku, si přeje získat finanční prostředky co nejrychleji. Jednou z nejlepších možností jsou v tomto směru půjčky online ihned na účet, neboť nabízejí hned několik výhod, jak si ukážeme v dalším textu. Také se dozvíte, kde si o půjčku můžete požádat a za jakých podmínek.

Hlavní výhody půjčky online ihned na účet

  • Jak již název napovídá, největším plusem je rychlost, která se pohybuje v rozmezí několika desítek minut až 1 pracovního dne, výjimečně může trvat převod peněz o něco déle.
  • Výhodný je i převod půjčky na bankovní účet sám o sobě, neboť u hotovosti hrozí při přenosu krádež, ztráta nebo útrata peněz za něco jiného, než za jakým účelem bylo o půjčku požádáno.
  • Půjčka online ihned na účet má další výhodu, a tou je úspora času nejenom při podání žádosti online, ale také díky tomu, že pro peníze nemusíte nikam chodit, ať již by se jednalo o pobočku poskytovatele půjčky u hotovostní výplaty, nebo pobočku České pošty u zaslání peněz poštovní poukázkou.
  • Půjčky jsou bezúčelové, což znamená, že nemusíte do žádosti uvádět účel, kvůli kterému si půjčujete a peníze tedy můžete investovat podle vlastního uvážení a potřeb.
  • auto půjčka
  • U půjček zasílaných převodem můžete u některých poskytovatelů půjček získat větší objem finančních prostředků, než tomu je u půjček v hotovosti.

Vybrané společnosti nabízející půjčku online ihned na účet

Kouzelná půjčka

Mezi největší výhody Kouzelné půjčky, kterou poskytuje stejnojmenná společnost, je deklarovaná rychlost a objem peněz, které může stálý zákazník získat. U Kouzelné půjčky můžete mít finanční prostředky na vašem bankovním účtu do 60 minut od schválení žádosti, což je jedna z nejrychlejších nabídek na trhu. Standardní částka, kterou si můžete půjčit, je určena od 1 000 Kč do 10 000 Kč, ovšem pokud si budete půjčovat opakovaně a vyhnete se problémům se splácením, tak můžete dosáhnout až na 50 000 Kč, přičemž dobu splatnosti je možné si zvolit od 7 do 30 dnů. Abyste mohli o Kouzelnou půjčku požádat, musí vám být nejméně 18 let, měli byste mít české občanství nebo trvalý pobyt na území ČR, vlastní bankovní účet, mobilní telefon a pravidelný příjem.

Získat půjčku

Zaplo půjčka

Také Zaplo půjčka patří mezi možnosti, jak získat půjčku online ihned na účet. Při první žádosti můžete získat maximálně 5 000 Kč, ale tato výše, která je o něco menší než u předchozí nabídky, je kompenzována možností ji obdržet zcela zdarma. Stačí, když ji splatíte včas a nebudou vám účtovány žádné úroky a ani poplatky. Další půjčky jsou poskytovány podle standardních obchodních podmínek, ale zase je možné požádat o větší objem finančních prostředků. Při druhé půjčce je nastaven limit na 7 000 Kč, při třetí na 10 000 Kč a následně až na 12 500 Kč. U Zaplo půjčky jsou vyžadovány plnoletost, české občanství, bezdlužnost a vlastní bankovní účet. Peníze vám budou odeslány ihned po schválení půjčky a podepsání smlouvy, přičemž na vašem bankovním účtu se objeví za pár desítek minut nebo do jednoho dne, v závislosti na vaší bance.

Získat půjčku

Půjčka Cofidis

Třetí možností je půjčka Cofidis, která je poskytována nejdéle do 48 hodin od schválení půjčky, většinou ovšem již do 24 hodin. Tato poněkud delší doba oproti předchozím možnostem je kompenzována výší cílové částky, o kterou můžete požádat. Rozmezí půjčky je nastaveno od 20 000 Kč do 90 000 Kč s maximální dobou splatnosti 52 měsíců. O půjčku Cofidis může požádat každý, kdo dosáhl plnoletosti, je občanem České republiky, má vlastní bankovní účet a doloží kopii posledního měsíčního bankovního výpisu, kam dostává příjem. Výhodná je i nabídka pojištění proti neschopnosti splácet, kterou doporučujeme využít.

Jak vidíte, půjčka online ihned na účet je výhodná a získat ji může v podstatě každý, kdo potřebuje peníze. Věříme, že vám náš článek pomohl a přejeme „šťastnou ruku“ při rozhodování a výběru společnosti, u které o půjčku požádáte.