Půjčka 40000 akce ihned

Nabídka různých půjček se neustále rozšiřuje a konkurence je opravdu veliká. Není tak divu, že společnosti přicházejí se stále novými akcemi, které mají přilákat nové klienty. Pokud chcete půjčit peníze, ale nevezmete hned první nabídku, která se vám namane, děláte jedině dobře. Vybírejte půjčku, která vám přinese i něco navíc. Získáte tak peníze, které potřebujete a ještě přitom můžete něco ušetřit.

Půjčka 40000 akce ihned je nabízena především různými nebankovními společnostmi. Ty si nedělají přílišné starosti s podmínkami pro půjčení jako je tomu u bank. Nezabývají se zdlouhavým papírováním a ochotně půjčí rychle a jednoduše. Často poskytují i různé akce (první půjčka zdarma, navrácení úroků, atd.).

pujcky i pro dluzniky

Půjčka 40000 akce ihned je velice oblíbená

Klienti si nejraději půjčují částky v řádech desítek tisíc korun. Jedná se o oblíbenou půjčku zejména proto, že může pomoci z finanční nouze a zároveň se nejedná o nesplatitelnou částku, která by klienta zruinovala. Jestliže máte nízké příjmy, záznam v registru dlužníků nebo potřebujete prostě peníze opravdu rychle, je pro vás nejvýhodnější půjčka ihned od některé nebankovní společnosti. Jsou sice o něco dražší než klasické bankovní půjčky, ovšem své peníze můžete mít na účtu již během několika hodin. Navíc vše vyřídíte z pohodlí domova bez nutnosti docházet do pobočky. V případě, že navíc využijete i nějaké akce, získáte ke své půjčce příjemný bonus.

Akce mají ovšem pouze omezenou platnost, proto pokud chcete nějakou půjčku, vybírejte v dostatečném předstihu a neváhejte.

Nejvýhodnější je půjčka 40000 v akci ihned online

V dnešní době moderních technologií je pro vás nejvýhodnějším způsobem sjednání půjčky přes internet. Pohodlně doma u počítače vyřídíte vše potřebné, v klidu si přečtete podmínky půjčky a požádáte. Spousta společností navíc právě při sjednání online poskytuje nejednu akci a bonusy.

Půjčky 40000 akce ihned nabízejí i banky

Pokud si nechcete půjčovat u nebankovní společnosti, můžete využít i nabídky mnoha bank. Také ty nabízejí často velice zajímavé a lákavé akce. Mezi časté se řadí například odpuštění splátek při včasném splacení, různé bonusy, atd. Banky sice jsou o něco pomalejší v poskytování půjček, ale jejich úroková sazba je mnohem výhodnější.

Kde si půjčit 40000 v akci ihned

Pro lepší představu vám přinášíme informace o několika společnostech, které nabízejí půjčky a zároveň si právě nyní připravily různé akce ke svým úvěrům.

AirBank

AirBank je banka, která si za poměrně krátkou dobu svého působení získala již mnoho klientů. Mimo toho, že si můžete půjčit peníze, zde můžete půjčku i refinancovat nebo převést od jiných bank. Navíc pokud nebudete s půjčkou spokojeni, můžete ji do 30 dnů zrušit. Poprvé vám nebudou počítány žádné úroky. Vše je samozřejmě bez poplatků. Jako bonus k půjčce teď navíc získáte za včasné splacení úrokovou sazbu 9,9 %, protože poslední splátky vám banka odpustí. Můžete tak ušetřit desítky tisíc.

Informace o půjčce:

 • Půjčka od 5000 do 600 000 Kč
 • Splatnost až 96 měsíců
 • Půjčka je bez ručitele
 • Žádost se podává online nebo na pobočce
 • Není potřeba dokládat příjem
 • Společnost nahlíží do registru dlužníků

Chci získat půjčku

HomeCredit

HomeCredit nabízí v současnosti akci na svou hotovostní půjčku. Při pravidelném a včasném splácení vám mohou vrátit až 21 splátek. Záleží kolik peněz a na jak dlouho si půjčíte. Společnost chce tak motivovat své klienty k pravidelnému a poctivému splácení. Za sjednání, vedení a ani předčasné splacení neplatíte žádné poplatky a peníze můžete do 30 dnů zdarma vrátit. Navíc si lze k půjčce sjednat ještě pojištění při neschopnosti splácet.

Informace o půjčce:

 • Výše půjčky od 10 000 do 150 000 Kč
 • Splatnost až 84 měsíců
 • Půjčka je bez ručitele
 • Je potřeba doložit příjmy
 • Nahlížejí do registru dlužníků

Chci získat půjčku

Pronto půjčka

Pronto půjčka jako jedna z mála nabízí odměnu za předčasné splacení. Pokud půjčku splatíte dříve, než máte, budou vám všechny dosud nezaplacené úroky odečteny. Hlavní výhodou této půjčky je především rychlost vyřízení. Své peníze můžete mít na účtu již do 48 hodin od schválení.

Informace o půjčce:

 • Půjčka od 5000 do 50 000 Kč
 • Splatnost až 48 měsíců
 • půjčka bez ručitele
 • Musíte mít prokazatelný příjem a nebýt v exekuci
 • Musíte vlastnit mobilní telefon, email a bankovní účet

Chci získat půjčku

Vyberte si ten nejvýhodnější produkt pro vás. Je pouze na vašem uvážení, zda dáváte přednost bance, nebo potřebujete nebankovní společnost s benevolentnějšími a vstřícnějšími podmínkami. V každém případě můžete u půjčky v akci ušetřit nemalé peníze.