Rychlá půjčka online

Jak již název článku napovídá, rychlá půjčka online je půjčka, o kterou může zájemce požádat prostřednictvím internetu a veškerá komunikace s poskytovatelem probíhá online. Dalším znakem této půjčky je rychlost jak jejího vyřízení, tak zaslání peněz buď na účet žadatele,nebo formou poštovní poukázky, případně doručení nebo předání finančních prostředků v hotovosti. Jaké jsou podmínky získání rychlé půjčky online se dozvíte v dalším textu, a také vám představíme několik firem, u kterých můžete o půjčku požádat.

Hlavní znaky rychlé půjčky online

  • Tento druh půjčky je obvykle poskytován v řádu jednotek tisícikorun, přičemž nejčastější rozsah se pohybuje od 1 000 Kč do 12 500 Kč.
  • Jedná se o „rychloobrátkové půjčky“, které zájemce obdrží v krátkém časovém termínu, ale musí je současně v poměrně omezené době splatit, což většinou znamená 15 až 45 dnů.
  • U rychlé půjčky online nebývá vyžadován ručitel ani zajištění nemovitostí.
  • Finanční prostředky obdržíte, v případě schválení půjčky a podepsání smlouvy, během několika hodin, maximálně do 24 hodin.
  • U půjček se nezjišťuje, za jakým účelem si peníze půjčujete, a proto je můžete využít podle vlastního uvážení.
  • Některé nabídky jsou výhodnější, jelikož u nich nejsou účtovány určité poplatky, je proto vhodné dobře vybírat, abyste nezaplatili víc, než musíte.

Konkrétní příklady nabídek rychlé půjčky online

První mikropůjčka MoneyNow zcela zdarma

Poskytovatel půjček firma DOLLAR FINANCIAL CZECH REPUBLIC s.r.o. si pro vás připravila jedinečnou nabídku půjčky MoneyNow, u které vrátíte přesně tolik, kolik jste si půjčili. Tato šance je platná pouze u první půjčky, přesto se určitě vyplatí. Půjčit si můžete částku od 500 Kč do 4 500 Kč a splatnost si zvolíte 15 nebo 30 dnů. Abyste o půjčku MoneyNow mohli zažádat, musí vám být 18 let a je potřeba zaslat registrační poplatek 1 Kč z vlastního bankovního účtu. Tato výhodná nabídka platí pouze tehdy, pokud vše splatíte v souladu s dohodnutými podmínkami, v opačném případě vám můžou být naúčtovány sankční poplatky. Při druhé a další půjčce již musíte počítat s tím, že budete platit standardní úroky.

Získat půjčku

Půjčka Zaplo

Také Zaplo půjčka patří mezi úspěšné hráče na trhu s rychlými půjčkami online, a proto spolu s výše zmíněnou MoneyNow půjčkou patří k ojedinělé příležitosti, jak získat první půjčku zcela zdarma. V případě Zaplo půjčky si můžete poprvé půjčit až 5 000 Kč, u kterých nebudete muset zaplatit žádné poplatky ani úroky. Splatnost je nastavena v horizontu 7 až 30 dnů. U Zaplo půjčky je také zajímavý „věrnostní“ systém, který odměňuje stálé klienty postupným navyšováním celkové částky, kterou si mohou vypůjčit. U druhé půjčky si můžete půjčit až 7 000 Kč, u třetí až 10 000 Kč a nakonec se, u čtvrté půjčky, můžete vyšplhat na finální sumu 12 500 Kč. Finanční prostředky obdržíte na váš bankovní účet, přičemž rychlost závisí na konkrétní bance a pohybuje se od několika minut až po jeden pracovní den, to vše od schválení a podepsání smlouvy o půjčce.

pujčka bez registru

Získat půjčku

Rychlá půjčka Cool Credit

Dalším poskytovatelem rychlých půjček online je společnost Cool Credit s.r.o a pro někoho může být mimo jiné zajímavé i to, že se jedná o zcela českou firmu, bez jakýchkoliv zahraničních propojení. Také v tomto případě můžete o půjčku požádat online a pokud bude schválena, tak ji, v závislosti na konkrétním bankovním ústavu, můžete mít během několika minut až jednoho pracovního dne. U půjčky Cool Credit můžete požádat o 1 000 Kč až 10 000 Kč se splatností 1 až 30 dnů.

nebankovní půjčka online

Online půjčka od SUPERMONEY

Mezi české společnosti specializující se na rychlé půjčky online patří SUPERMONEY s.r.o., přičemž půjčit si můžete od 1 000 Kč až do 4 999 Kč a nejčastější doba splatnosti je 30 dnů. Určitou nevýhodou může být upozornění na stránkách firmy, kde je uvedeno, že první půjčka je zpravidla ve výši 1 000 Kč a tak příliš nepočítejte s tím, že napoprvé získáte větší obnos. Naopak výhodná je možnost zaslání peněz poštovní poukázkou, u které ovšem může trvat doručení až 4 dny. V případě bankovního převodu trvá převod peněz, tak jako u konkurenčních poskytovatelů půjček, buď několik desítek minut nebo jeden pracovní den, v závislosti na konkrétní bance.

Na základě informací, které jsme vám představili, je evidentní, že pokud se dostanete do finančních potíží, nemusíte zoufat. Na rychlou půjčku ihned se specializuje mnoho společností s různými nabídkami, z nichž některé jsou opravdu výhodné. Jsme přesvědčeni, že si určitě vyberete; třeba zrovna u jedné z výše uvedených společností.

Získat půjčku