RePůjčka

Splácet jeden nebo několik úvěrů dnes není nic výjimečného. Horší je, když máte jednu nebo více půjček sjednaných za nevýhodných podmínek, a proto víte, že na každé splátce proděláváte. V takovém případě se nabízí buď konsolidace půjček nebo jejich refinancování.

on-line půjčky

Oba finanční produkty, jak konsolidace, tak refinancování, jsou v dnešní době velmi využívané a jejich obliba mezi Čechy stále roste. Proto není důvod se jakkoliv obávat přefinancování starého nevýhodného úvěru

Mezi konsolidací a refinancováním je určitý rozdíl. Při konsolidaci zaplatí nový věřitel všechny vaše stávající úvěry a vy následně splácíte pouze jednu novou půjčku. Refinancováním dochází k vyplacení jedné původní půjčky a za výhodnějších podmínek je vám „utvořena“ půjčka nová. A o tom, že podmínky mohou být opravdu velmi výhodné, vás v tomto článku přesvědčí finanční produkt Equa Banky s názvem RePůjčka.

Pomocí RePůjčky můžete přefinancovat staré úvěry a je jedno, zda se jedná o účelovou nebo neúčelovou půjčku, úvěr na auto nebo například v minulosti provedenou konsolidaci.

půjčky peněz

Výhody RePůjčky u Equa Bank

RePůjčka je primárně určena k refinancování jednoho starého úvěru, ale rozhodně není problém s ní postupně umořit několik nevýhodných úvěrů uzavřených jak u bankovních společností, tak u poskytovatelů z nebankovní sféry. Velkou výhodou RePůjčky je možnost jejího použití na přefinancování nevýhodného leasingu, kdy po vyplacení starého úvěru se automobil stává vaším majetkem a Equa Bank nepožaduje do zástavy technický průkaz.

Další přednost RePůjčky spočívá v tom, že nový úvěr nebudete splácet déle než ten původní a ještě vám budou sníženy splátky až o 25%. Na první pohled by se mohlo zdát, že jde o nesmysl a banka jen připravila nějaký trik na klienta, ale opak je pravdou. Jedná se o reálnou úsporu vzniklou nulovým poplatkem za vedení a správu účtu. Navíc vám Re Půjčka garantuje nižší úrok než jaký jste měli u původního úvěru. Všemi těmito výhodami můžete ušetřit až tisíce korun za rok.

půjčka bez registru a příjmu

Nic nezaplatíte za zřízení půjčky ani za její předčasné splacení či mimořádnou splátku. S RePůjčkou budete mít jistotu pevných měsíčních plateb a taktéž úrok zůstane na stejné výši po celou dobu splácení.

Současně s RePůjčkou získáte zdarma běžný účet u Equa Bank, který vás po celou dobu využívání nebude stát ani korunu. K účtu vám bude zřízeno propracované internetové bankovnictví a banka v mobilu. Samozřejmostí je možnost sjednat si k úvěru výhodné pojištění ve dvou variantách. A pokud byste potřebovali ještě další finanční obnos, tak Equa Bank vám může navýšit úvěr až o 500 000 Kč za stejně výhodných podmínek, jaké máte sjednány u RePůjčky.

Vlastnosti RePůjčky

RePůjčkou od Equa Bank můžete refinancovat všechny úvěry od 30 000 Kč až do 600 000 Kč. Délka splácení se pohybuje od 6 do 84 měsíců. Roční náklady spojené s RePůjčkou (RPSN) závisí na velikosti úvěru, ale vzhledem k nulovým poplatkům se často dostanete pod 10%.

půjčka bez banky

Jak si pořídit Re Půjčku

Pokud budete chtít refinancovat pomocí RePůjčky, tak si připravte platný doklad totožnosti (OP) a dokumentaci ke starému úvěru, kterého se chcete zbavit. Pak už stačí zajít na kteroukoliv pobočku Equa Bank nebo zavolat na Klientské centrum (telefon 222 010 222), ale nejpohodlnější cesta k RePůjčce vede přes vyplněnou žádost na internetových stránkách banky.

Vaše žádost bude vyhodnocena do jedné minuty a poté banka zařídí vše potřebné. To znamená, že za vás vstoupí do jednání s bývalým věřitelem a vyplatí starý úvěr. Ke zřízení půjčky není požadováno doložení příjmu ani žádné zajištění.

Ušetřete s RePůjčkou

RePůjčka od Equa Bank je opravdu výhodným úvěrem, pomocí kterého můžete ušetřit několik tisíc korun ročně. RePůjčka vám pomůže nejen od nevýhodných účelových a neúčelových úvěrů, ale zbaví vás i vysokých splátek na auto nebo starší konsolidace. Pokud se rozhodnete refinancovat s RePůjčkou od Equa Bank, získáte jistotu s unikátním finančním produktem, který byl v letech 2013 a 2014 oceněn 1.místem mezi úvěry v soutěži Zlatá koruna. A v čem tkví unikátnost RePůjčky především? Ve zlevnění výše splátek při zachování délky splatnosti, což oceňují nejen klienti, ale i odborná veřejnost.