Půjčka od České spořitelny

Slovo půjčka není v dnešní době považováno za nic hanlivého a půjčování peněz od bankovních i nebankovních institucí se stalo běžnou záležitostí patřící k životu. Jinými slovy, do finančních potíží nebo do situace mít nutně co nejdříve určitý obnos, se dostane mnoho lidí.

Chcete-li svěřit svou žádost o úvěr silné bankovní společnosti, není důvod proč, neoslovit hned tu nejsilnější, Českou spořitelnu. Půjčka Česká spořitelna vám za jasně definovaných podmínek nabízí částku ve výši od 20 000 do 600 000 korun.

Půjčka od České spořitelny – Podmínky

Půjčka České spořitelny je určena na cokoliv a účel banka nezkoumá. Půjčku mohou získat občané České republiky s trvalým pobytem v ČR nebo cizí státní příslušníci s povolením trvalého pobytu.

rychlá půjčka bez příjmu

Ke sjednání úvěru budete potřebovat jeden doklad totožnosti a potvrzení od zaměstnavatele o výši vašeho příjmu. Pro klienty České spořitelny, kterým je výplata či jiný příjem zasílán na účet, není potřebné žádné dokladování. Jestli podnikáte a máte zájem o Půjčku České spořitelny, připravte si daňové přiznání za poslední zdaňovací období, doklad o zaplacení daně a potvrzení s oprávněním podnikat. K získání úvěru nepotřebujete žádnou zástavu ani ručitele.

Vlastnosti Půjčky České spořitelny

Samotný úvěr si můžete sjednat na dobu od 12 do 84 měsíců, přičemž šikovně zvolenou splátkou je možné docílit úrokové sazby od 6,9%. Z toho vyplývá, že výši splátky i termín platby si vybíráte sami, dokonce můžete měsíční splátku odložit dvakrát za rok, aniž by došlo k nějakým sankcím. Po celou dobu splácení úvěru máte jistotu pevné úrokové sazby. Banka vám navíc umožní podle potřeby a okolností navýšit nebo snížit měsíční splátku až o 50%. Během doby splácení Půjčky České spořitelny můžete změnit datum měsíční splátky. A samozřejmostí je, že s úvěrem obdržíte veškeré dokumenty a potvrzení s půjčkou související.

půjčky ihned na účet

Jak o Půjčku České spořitelny zažádat

Půjčku od České spořitelny lze získat velice jednoduše. Stačí vyplnit objednávkový formulář na stránkách České spořitelny a po jeho odeslání se vám ozve bankovní specialista, který si s vámi sjedná schůzku na nejbližší pobočce banky. Taktéž můžete zdarma zavolat na číslo 800 207 207 nebo rovnou navštívit pobočku České spořitelny.

Stávající klienti si mohou půjčku sjednat velmi rychle prostřednictvím internetového bankovnictví SERVIS 24 nebo pomocí kteréhokoliv bankomatu České spořitelny. Peníze vám budou v den sjednání půjčky vyplaceny v hotovosti nebo převedeny na účet. Měsíční splácení úvěru probíhá převodem z vašeho účtu, který nemusí být veden u České spořitelny. Jestli z jakéhokoliv důvodu chcete půjčku ukončit, můžete bezplatně odstoupit od smlouvy do 60 dnů od jejího podepsání.

Kolik stojí Půjčka České spořitelny

Nakonec se dostaneme k poplatkům za Půjčku České spořitelny. Za sjednání úvěru zaplatíte 1% z poskytnuté částky, nejvíce však 5000 korun. Po celou dobu trvání půjčky vás vedení úvěrového účtu nic nestojí. K půjčce si můžete sjednat i pojištění proti ztrátě zaměstnání, dlouhodobé pracovní neschopnosti, plné invaliditě nebo úmrtí. Přesnou cenu za pojistku vám sdělí zaměstnanec banky, ale počítejte s částkou 5 až 10% z výše měsíční splátky.

půjčka bez registru ihned na účet

Zadarmo není ani mimořádná splátka. Pokud vám zbývá méně než rok do ukončení, bude vás to stát 0,5% z mimořádné platby, při delším čase do konce trvání úvěru zaplatíte 1% z mimořádné splátky. A v neposlední řadě, jakékoliv prodlení je pokutováno 500 korunami.

Půjčka od silné banky je jistotou

Půjčka od České spořitelny je tedy dostupná každému občanu České republiky, který nemusí být klientem banky. K jejímu získání potřebujete platný OP a doklad o příjmu. Klienti České spořitelny příjem nedokládají. Půjčka České spořitelny je neúčelová a peníze máte v den sjednání k dispozici.

Když navštívíte jakoukoliv pobočku České spořitelny se záměrem požádat o půjčku, máte jistotu, že vstupujete do jednání s bankovní společností s dlouholetou tradicí, která za vámi bude stát po celou dobu trvání úvěru.