Půjčky do 30000 ihned

Půjčky do 30000 ihned patří mezi nejčastěji poptávané rychlé půjčky, hned vedle půjček do 5 000 Kč. Důvodem je nejenom jejich relativně snadná dostupnost, ale také skupina cílových zákazníků, kteří tyto půjčky potřebují. Jedná se totiž o rychlé půjčky ihned, jejichž hlavním účelem je krátkodobá finanční výpomoc lidem, kteří jednorázově, v některých případech i opakovaně, potřebují překlenout dobu, než obdrží další výplatu nebo dávky.

Existují samozřejmě i další důvody, jako neuhrazené faktury a jiné dluhy. V následujícím textu zjistíte, kdo může půjčku do 30000 Kč ihned získat, za jakých podmínek a ukážeme vám i několik společností, které ji poskytují.

3 hlavní výhody půjček do 30 000 Kč

  • Společným jmenovatelem těchto půjček je rychlost jejich poskytnutí, které se pohybuje v řádu několika hodin, maximálně v délce jednoho pracovního dne. Tento faktor je velmi důležitý, neboť mezi žadateli o půjčku je mnoho zájemců, kteří urgentně potřebují zaplatit dluhy, často i po splatnosti.
  • Druhým bodem, jenž půjčky do 30 000 Kč spojuje, je možnost jejich získání bez ručitele a bez zajištění nemovitostí. S touto nabídkou se setkáte téměř vždy u nebankovních společností poskytujících půjčky online a také u velké části bankovních ústavů.
  • Třetí výhodou je obvyklá neúčelovost půjčky, kterou oceňuje většina žadatelů. Neúčelová půjčka znamená, že nemusíte při podání žádosti o půjčku uvést důvod, proč o ni žádáte a peníze vám budou zaslány na bankovní účet nebo předány v hotovosti.

Ostatní výhody jsou již velmi různorodé a záleží na konkrétní společnosti, jak má nastavené podmínky. Proto vám velmi doporučujeme, abyste si před podáním žádosti o půjčku do 30 000 Kč udělali porovnání toho, co jednotlivé firmy nabízejí. Kromě výhod je potřeba zaměřit se i na méně veselé stránky půjčky. Vedle různých poplatků souvisejících s poskytnutím a vedením půjčky, byste tedy neměli přehlédnout úrokovou sazbu, která určuje náklady na půjčku. Soustřeďte se i na podmínky předčasného splacení půjčky, jakož i případné změny nebo prodloužení splátek.

pujcka pro vsechny

Vybrané půjčky do 30000 ihned

Face půjčka – půjčka s jasnou tváří

Tuto půjčku můžete získat do 24 hodin od podání žádosti. Určitě se nejedná o jednu z nejrychlejších půjček na trhu, ale rozhodně splňuje podmínky rychlé půjčky do jednoho dne. Její jednoznačnou výhodou je, že si můžete půjčit i více než 30 000 Kč. Horní hranice Face půjčky je nastavena na 150 000 Kč, přičemž doba splatnosti je od 12 do 84 měsíců. V případě, že vám bude půjčka schválena, můžete si vybrat, zda ji chcete zaslat na bankovní účet nebo poštovní složenkou. Face půjčku nabízí společnost CRESCO GROUP s.r.o..

Pronto půjčka

Pronto půjčku poskytuje nebankovní společnost PRONTO CREDIT s.r.o. a její výhodou je možnost ji získat i v případě, že máte záznam v registru dlužníků. Naopak půjčku nezískáte, pokud je na vás podán návrh na insolvenční řízení nebo exekuce, což je ovšem běžné pravidlo u půjček většiny společností. Pronto půjčku můžete čerpat od 5 000 Kč do 50 000 Kč a doba splatnosti je nastavena v rozmezí 12 až 48 měsíců. Jestliže vám bude půjčka schválena, peníze obdržíte na bankovní účet, jehož musíte být vlastníkem.

BB půjčka pro každého

U BB půjčky můžete získat 1 000 Kč až 45 000 Kč se splatností 1 až 12 měsíců, přičemž doba připsání peněz na váš bankovní účet je stanovena od několika hodin až po 3 dny od schválení a podepsání smlouvy o BB půjčce. Pozor si musejí dát žadatelé, kteří jsou sice plnoletí, ale nedosáhli 21 let. Právě dosažení věku 21 let je u BB půjčky jednou z podmínek, kterou musíte splňovat, abyste půjčku získali. Mezi další podmínky patří trvalý příjem, bankovní účet, české občanství a žádné dluhy u finančních společností.

Získat půjčku

Rychlá půjčka od banky

Nakonec jsme pro vás vybrali bankovní půjčku, kterou můžete získat do 24 hodin od Raffeisenbank. Výše půjčky se pohybuje od 20 000 Kč do 500 000 Kč, ale musíte počítat s tím, že pokud nemáte dostatečné příjmy, můžete se poohlížet pouze po menších částkách, které navíc banka většinou poskytne operativněji. Důležité je, že sjednání i vedení půjčky je zdarma a Raiffeisenbank po vás nebude vyžadovat poplatky ani za předčasné splacení! Zdarma je také základní pojištění schopnosti splácet, což se vyplatí, pokud onemocníte nebo přijdete o zaměstnání.

Shrnutí

Jak vidíte, jednotlivé půjčky do 30000 Kč se od sebe odlišují různými parametry a je jenom na vás, co si vyberete. Pokud patříte mezi skupinu konzervativních lidí, kteří důvěřují pouze bankám, může být pro vás Raiffeisenbank dobrou volbou. Jestliže nelpíte na bance, budete mít určitě o dost větší výběr, neboť nebankovních společností poskytujících půjčky do 30000 Kč je celá řada. Ať se již rozhodnete pro jakoukoliv půjčku, věříme, že vám náš článek při výběru pomohl.

Získat půjčku