BB půjčka

Dostat se do finančních potíží není v dnešní době nic neobvyklého, stačí pár nečekaných výdajů, k tomu o pár dní opožděná výplata a účet zeje prázdnotou velmi rychle. Stále více lidí řeší takovou situaci formou rychlých úvěrů, a tak není divu, že se také rozrostl počet poskytovatelů těchto půjček. V této recenzi se podrobněji zaměříme na populární půjčku s názvem BB půjčka.
půjčka pro zadlužené

BB půjčka recenze

Je jasné, že v krizi člověk nemá moc času ani myšlenek na to, aby porovnával nabídky úvěrových společností. Osvědčeným řešením pro tuto situaci je obrátit se na profesionály v oblasti financí. Jedním z půjčkových produktů s profesionálním zázemím je i BBpůjčka.

online pujcka ihned

BB půjčka je krátkodobý finanční úvěr, při jehož využití vás čeká individuální přístup a řešení, které je maximálně přizpůsobeno vašim aktuálním finančním potřebám a možnostem.

Podmínky pro získání BB půjčky

 • Minimální věková hranice 21 let
 • Občanství ČR
 • Uhrazené závazky v rámci jiných finančních institucí
 • Stálý prokazatelný příjem
 • Běžný účet

Parametry BB půjčky

   Výše BB půjčky:

1 000 až 45 000 Kč

   Doba splatnosti:

7 dní až 12 měsíců

   Poplatek za poskytnutí a vedení:

0 Kč

   Poplatek za předčasné splacení:

0 Kč

   Získání peněz:

na bankovní účet

Výhody BB půjčky

 • Velmi rychle získáte až 45 000 Kč
 • Spolehlivý poskytovatel s historií a tisíci spokojených klientů
 • Bez ručení a bez registru
 • BB Půjčku můžete využít na cokoliv – bez prokazování účelu
 • Sami si nastavíte výši splátek a dobu splácení, aby vám to co nejvíce vyhovovalo
 • půjčka online ihned bez registru

Chci získat BB půjčku

BB půjčka nabízí zodpovědný přístup k zákazníkům

BB půjčka poskytuje svým klientům finance v rozmezí od 1 000 Kč do 45 000 Kč a svým zákazníkům poskytuje kompletní informace. Na webových stránkách BB půjčky tak najdete plné znění obchodních podmínek tohoto krátkodobého úvěru stejně jako seznam všech poplatků. Máte tak možnost udělat si představu, do čeho jdete.

Vaše údaje jsou s BB půjčkou v bezpečí

Toto bývá dobrým zvykem u všech solidních poskytovatelů půjček, stejně je tomu i u BB půjčky. Při využití BB online půjčky jsou vaše údaje zcela v bezpečí. Poskytovatelem půjčky je společnost BB Finance Czech s.r.o., která je řádně registrována u Státního úřadu pro ochranu dat jako zpracovatel a správce osobních údajů (ÚOOÚ). Ochrana vašich osobních údajů, které společnosti poskytnete v rámci sjednání půjčky, je zajištěna jak zákonem, tak i etickým kodexem společnosti BB Finance s.r.o.

Získat BB půjčku >>

Navyšování kreditu – motivace k zodpovědnému přístupu k půjčce

Spolupráce však musí fungovat oboustranně. Proto je první BB pujcka záměrně nastavena pouze do 5 000 Kč, aby prověřila vaši schopnost splácet a v případě problémů vás neponořila ještě hlouběji do dluhů. Po řádném splacení celého závazku ihned obdržíte e-mail s dalším aktuálním limitem půjčky až do výše 45 000 Kč.

BB Půjčka
Pokud jste zaměstnáni u firmy s mnoha pobočkami, při registraci upřesněte adresu pobočky, kde pracujete. Je-li zaměstnavatel fyzickou osobou, uveďte telefonní kontakt.

O BB půjčku můžete žádat telefonicky v každý všední den od 8 do 16 hodin nebo přes internet na stránkách BBpujcka.cz kdykoliv. Žádosti o půjčku podané mimo uvedenou pracovní dobu, jsou vždy vyřizovány hned následující den.

BBpůjčka – prodloužení termínu splatnosti

BB půjčka má řešení i pro situace, kdy splátku nejste schopni uhradit v termínu. Splatnost lze prodloužit o 30 dní. Novému datu se samozřejmě přizpůsobuji i následující splátky, které budou také posunuty o dalších 30 dní.

Jste-li již ve skluzu s úhradou aktuální splátky, úroky z prodlení budou odpuštěny okamžitě po zaúčtování poplatku za prodloužení. Nový termín úhrady však bude zkrácen o počet dní, o které jste se zpozdili se zaplacením dlužné částky. Pokud se stane, že ani pak nezvládáte dluh splácet, neodkládejte to a ihned společnost kontaktujte, jistě se domluvíte na individuálním řešení i v tomto případě.

rychlá půjčka bez registru ihned na účet

Důvod žádosti o půjčku vždy dobře promyslete. BB půjčka je určena pouze jako rychlé, dočasné řešení finančních potíží, které důrazně nedoporučujeme využívat pro úhradu jiného dluhu.

Získat BB půjčku >>

BB půjčka

45 000 Kč
6.2

Rychlost

5.0/10

Schvalovatelnost

6.5/10

Komfort

7.0/10

Výhody

 • první půjčka až do výše 5 000 Kč, při další půjčce limit navýšen až na 45 000 Kč
 • bez ručení a bez nahlížení do registru dlužníků
 • peníze můžete použít na cokoli
 • podle svých potřeb si sami můžete nastavit výši splátek a dobu splácení

Nevýhody

 • půjčku nezískáte, pokud je vám méně než 21 let
 • nutnost doložení stálého příjmu
 • půjčka vám bude zamítnuta, pokud dlužíte u jiných společností