Nebankovní hotovostní půjčky do domu

Každý člověk se může dostat do situace, kdy mu dojdou finanční prostředky a přitom potřebuje rychle zaplatit svoje závazky. V takovém případě patří mezi nejpřímější řešení nebankovní hotovostní půjčka do domu. Následující text vám vysvětlí, jak tuto půjčku získat, čeho se vyvarovat a na co se zaměřit. Také si představíme několik nebankovních společností, které nebankovní hotovostní půjčky do domu poskytují.

Proč nebankovní společnosti?

Na prvním místě si musíme vysvětlit, proč byste se měli obrátit na nebankovní společnost. Důvod je velmi jednoduchý. Firmy z nebankovního sektoru jsou flexibilnější, nejsou zatíženy složitými schvalovacími postupy a předpisy. Zkušenosti mnoha žadatelů o hotovostní půjčku do domu také ukazují, že bankám obvykle trvá poskytnutí půjčky déle, než nebankovním společnostem. To všechno jsou velmi důležité faktory v situaci, kdy urgentně potřebujete hotovost.

půjčka okamžitě na účet

Za jakých podmínek můžete nebankovní hotovostní půjčku do domu získat

Společným jmenovatelem většiny nebankovních poskytovatelů hotovostních půjček do domu je ochota půjčit jak zaměstnancům, tak osobám samostatně výdělečně činným, ženám s mateřským nebo rodičovským příspěvkem, jakož i důchodcům. Jedná se o velkou výhodu, protože některé skupiny žadatelů můžou, již z titulu příslušnosti k některé z uvedených skupin, v klasické bance narazit.

pujcka před vyplatou

Velmi vstřícná je také politika půjček v rozsahu částek, které jsou ochotny nebankovní společnosti půjčit. Některé nabídky začínají na částce 500 Kč a končí na solidní sumě 140 000 Kč. Nebankovní hotovostní půjčky do domu jsou v drtivé většině případů poskytovány bez účelu, takže takto získané peníze můžete použít na cokoliv. Obávat se nemusíte ani v případě, že jste evidováni v bankovním nebo nebankovním registru klientských informací jako nespolehliví dlužníci. Naopak s půjčkou nemůžete počítat tehdy, pokud nemáte trvalé bydliště nebo jste přihlášeni na obecním úřadě.

pujcka do 15 minut

Pokud vám bude půjčka schválena, tak si ji můžete vyzvednout buď osobně na pobočce poskytovatele, nebo vám bude poslána na váš bankovní účet. V některých případech je možné využít zaslání domluvené částky poštovní poukázkou nebo vám bude doručena kurýrní službou přímo domů.

Kam se obrátit při žádosti o nebankovní hotovostní půjčku

Tommy Stachi – dostupné nebankovní půjčky

Tato nebankovní společnost nabízí půjčky již od roku 2004 a proto je evidentní, že se jedná o stabilní firmu na trhu s nebankovními hotovostními půjčkami do domu. Nebankovní půjčky poskytuje v rozsahu od 5 000 Kč do 100 000 Kč, se splatností až 18 měsíců. Pokud si u Tommy Stachi půjčujete opakovaně, můžete získat dobu splatnosti v délce 24 měsíců.

Získat půjčku Tommy Stachi >>

Nebankovní hotovostní půjčky do domu HK Investment – žádost může být schválena do 12 hodin

U HK Investment můžete získat úvěr od 20 000 Kč do 30 000 Kč bez ručení nemovitostí, bez ručitele a skrytých poplatků. HK Investment neověřuje registr dlužníků a má rychlý schvalovací proces, který trvá v řádu několika hodin. Finanční prostředky jsou poskytovány bez účelu a k zaslání žádosti stačí vyplnit online fomulář na internetu.

PROFI CREDIT – půjčka 4999 Kč

Zajímavou nabídku si pro svoje klient-y připravila společnost PROFI CREDIT, která je součástí nadnárodní skupiny Profireal Group. Jedná se o bezúčelový úvěr ve výši 4 999 Kč, jenž je poskytován bez poplatku, s dobou splátek 9 nebo 12 měsíců. O úvěr můžete požádat prostřednictvím emailu nebo telefonní linky společnosti.

Získat půjčku >>

Jak se nenechat nachytat

Jak vidíte, nabídka nebankovních hotovostních půjček do domu je velmi široká a na internetu najdete ještě mnoho dalších možností. Důležité je, abyste se při výběru společnosti, u které požádáte o půjčku, neukvapili. Vždy si důsledně prověřte, za jakých podmínek je nebankovní půjčka poskytována. V některých případech totiž můžou být účtovány různé poplatky, které půjčku prodražují a ta nemusí být pro žadatele příliš výhodná. Vždy si také porovnejte úrokovou sazbu, jenž ovlivňuje výši splácené částky.

Jestliže vám náš článek o nebankovních hotovostních půjčkách do domu pomohl, tak splnil svůj účel. Nyní již zbývá jenom si správně zvolit, kde o půjčku požádáte.