Acema podvod

Acema Credit nabízí půjčky se zástavou v ojedinělé výši a navíc za podmínek, kterým srovnatelné nebankovní společnosti mohou jen těžko konkurovat. Proto není divu, že se na internetu často objevují názory zpochybňující jak jednání společnosti Acema Credit, tak jejich finanční produkty.

Je ale pravdou, že v nebankovní sféře se stále pohybují takzvaní „úvěroví predátoři“, kteří se primárně snaží vydělat na finančních potížích mnohdy nic netušících žadatelů. A protože jsme již několikrát narazili na tvrzení, že je Acema podvod, rozhodli jsme se podívat na půjčku Acema Credit pěkně zblízka.

rychlá půjčka bez registru

Pokusíme se podrobit nejčastější „výtky“ namířené proti společnosti Acema Credit zevrubnější analýze a dojít k co nejobjektivnějším závěrům.

Co může vést k názorům, že jsou půjčky od Acema Credit podvod

1. Výše půjčky

Acema Credit nabízí několik druhů půjček – každá se hodí v jiné situaci a kždá má trochu jiné parametry i výši. Prostřednictvím půjčky na cokoliv si například můžete půjčit až 5 000 000 Kč oproti zástavě nemovitosti. Pro podnikatele, kteří mohou úvěr jistit majetkem, se poskytnutá částka může vyšplhat dokonce ke 30 000 000 Kč. Na nebankovní sféru neobvykle veliké půjčky mohou vzbudit určité pochybnosti, zda firma své klienty neláká na něco, co neplní.

Na první pohled tak vysoké částky opravdu působí dojmem, že společnost Acema Credit se rozhodla ohromit konkurenci. Stačí si ale uvědomit, že se jedná o horní hranici online půjčky, na kterou nedosáhne každý žadatel. Navíc se Acema nijak netají tím, že se snaží konkurovat bankovním hypotékám, u kterých jsou takovéto výše zcela běžné.

Množství poskytnutých peněz se odvíjí od hodnoty zastavené nemovitosti a nejvyšší částku firma vyplatí pouze v případě, když je zástava shledána mimořádně kvalitní. Vysoké částky půjček Acema proto nejsou objektivním důvodem k pochybnostem o poctivosti půjček Acema.

2. Snadná dostupnost půjček

Acema Credit půjčuje peníze bez nahlížení do registrů dlužníků a bez doložení příjmu. Na internetu se objevují názory, že se jedná o nekorektní jednání vedoucí klienty do dluhových pastí. Jenže opak je pravdou. Filosofie firmy Acema Credit je založena na zodpovědném půjčování, kdy na prvním místě stojí spokojený klient.

půjčka pro problémové klienty

Existují žadatelé, kteří z nějakého důvodu nechtějí nebo nemohou doložit potvrzení o příjmu, což ovšem ještě neznamená, že nemají dost prostředků na poctivé splacení úvěru a nemovitý majetek na plnohodnotné zajištění půjčky. A do registru dlužníků se můžete dostat velice rychle, stačí se v minulosti opozdit s platbou za telefon nebo nezaplatit včas pokutu.

Acema chce zkrátka svými finančními produkty pouze vyjít vstříc těm žadatelům, kteří by v bance neměli šanci na schválení úvěru a neklást jim zbytečné překážky. Samozřejmě tento přístup Acemu Creditu je podložen mnohaletou zkušeností a také silnou finanční stabilitou. Snadnější dostupnost půjčky jim tak dává výhodu oproti konkurenci a není důvod si myslet, že jsou za ní skryty postranní úmysly.

3. Nezvykle nízký úrok

Půjčky Acema Credit se vyznačují neobvykle nízkým úrokem, který se v nebankovní sféře prakticky nevyskytuje. To může vzbuzovat určité pochybnosti a společnosti se vytýká, že své klienty klame.

Každý podnikatelský subjekt se snaží o vybudování té nejlepší pozice na trhu. Společnost Acema Credit si svou pověst vybudovala mimo jiné na faktu, že výhodností podmínek konkuruje bankám. Půjčky s nízkým úrokem proto prostě patří ke strategii firmy a umožňují jí oslovit co největší množství potencionálních klientů.

rychlá půjčka

Stejně dobře Acema ví, co by se stalo, kdyby nedodržela co slíbila – znamenalo by to velice rychlý odliv klientů a pravděpodobně i krach celé společnosti. Dodržování slibů a získávání nových klientů je z dlouhodobého hlediska tím nejlepším receptem pro každou firmu, Acema Credit nevyjímaje. Proto není důvod si myslet, že by Acema svým slíbeným závazkům nedostála.

Co mluví pro Acemu?

Nezávislá ocenění i spokojení klienti

Společnost Acema Credit se stala vítězem testu nebankovních úvěrů, který provedlo Evropské sdružení na podporu práv spotřebitelů Umbrella. A z nezávislého výzkumu společnosti Ipsos Tambor provedeném v roce 2011 vyplynulo, že 90% klientů je spokojeno s produkty a jednáním zaměstnanců firmy Acema Credit.

Služby takto hodnocené společnosti se musí vyznačovat vysokou kvalitou. Kdyby tomu tak nebylo, Acema Credit rychle ztratí získané pozice, které by okamžitě obsadil jiný poskytovatel nebankovních úvěrů, a to si nemůže dovolit.

Pravděpodobní autoři negativních recenzí

Pod mnoha servery najdete výzvy k popsání zkušeností s půjčkami Acema Credit. Mezi velkým počtem kladných ohlasů se objevuje určité procento těch záporných. Zamyšlením se nad tónem až nenávistných recenzí lze přijít na to, že jejich autory nejčastěji bývají klienti, kteří nesplnili podmínky smlouvy. Když někdo řádně nesplácí úvěr a mnohdy ani nekomunikuje s věřitelem, musí počítat s nepříjemnými sankcemi. Věřte tomu, že známé firmy zakládající si na své pověsti nebudou záměrně nikoho poškozovat. A o oceněné společnosti Acema Credit to platí dvojnásobně.

Závěr – Acema Credit není podvod!

Společnost Acema Credit plně respektuje zákony České republiky a je řádně zapsána u Krajského soudu v Brně. Navíc je jednou z věřitelských firem bojujících proti nezodpovědnému půjčování a zadlužování se. Jedině proto mohla firma zvítězit v testu nebankovních úvěrů organizovaném sdružením Umbrella, které se vždy staví na stranu předlužených občanů.

online pujcky do vyplaty

Z naší analýzy tedy vyplývá jednoznačný závěr – Acema Credit není podvod. Naopak se jedná o jednu z nejvýhodnějších nebankovních půjček s velmi vstřícnými podmínkami.

Chci získat půjčku Acema Credit