Půjčka Acema Credit

Když nutně potřebujete pár tisícovek, můžete si je vypůjčit buď od příbuzného či známého nebo vám je poskytne nějaký solidní věřitel. Jenže co dělat, pokud chcete nebo musíte sehnat co nejrychleji finanční částku v řádech statisíců nebo dokonce milionů a klidně i se zajištěním?

Takový obnos vám asi v příbuzenstvu nepůjčí a v bance neuspějete, pokud jste zaznamenáni v registru dlužníků nebo nemůžete doložit příjem. Jinými slovy, úředník za přepážkou vás důkladně prověří, vy budete muset doložit různá potvrzení, aby nakonec banka žádost zamítla. Pak nezbývá než se poohlédnou po nebankovním sektoru a najít nějakou výhodnou nebankovní půjčku.

půjčka bez registru

Nemusíte mít obavy, že vaše snaha bude zbytečná. Trh s nebankovními půjčkami je tak naplněn, že společnosti bojují o každého zákazníka zkvalitňováním svých služeb a především vylepšováním cen a podmínek nabízených produktů. Jedny z nejlepších parametrů vykazuje rychlá půjčka Acema Credit a o její výhodnosti vás určitě přesvědčí následující recenze Acema Credit půjčky.

Lídr jištěných nebankovních půjček – Acema Credit

Společnost Acema Credit se za 14 let svého působení na českém finančním trhu vypracovala na pozici nebankovního věřitele, který poskytuje půjčky podmínkami srovnatelné s bankou, ovšem podstatně dostupnější.

O kvalitě úvěrů nabízených firmou Acema Credit nejlépe svědčí její vítězství v testu nebankovních společností, které zorganizovalo Evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů s názvem Umbrella. O tomto úspěchu nerozhodly jenom parametry půjček Acema Credit, ale také vysoce profesionální přístup jejích zaměstnanců ke každému klientovi.

půjčka bez registru a příjmu

Produkty Acema Credit

Společnost Acema Credit nabízí několik výhodných úvěrů, kterým jiná srovnatelná finanční instituce může jen těžko konkurovat. Půjčkou na cokoliv získáte 100000 až 5000000 Kč, což je ojedinělá částka v celém nebankovním sektoru.

Další produkt, o který lze požádat, se nazývá Cílená půjčka na rekonstrukci bytu, nemovitosti atd. Ta je poskytována ve stejné výši jako Půjčka na cokoliv, pouze za výhodnějších úroků než jaké byste získali v bance. Pokud začínáte podnikat a nemůžete prokázat své příjmy, je pro vás určen Podnikatelský úvěr Acema Credit poskytovaný v bezkonkurenční výši od 100 000 až do 30 000 000 Kč.

Acema Credit také zkonsoliduje vaše staré nevýhodné úvěry až do výše 5 000 000 Kč a vy tak budete platit jednu menší splátku novému věřiteli.

V neposlední řadě můžete zvolit Krátkou půjčku, pomocí které obdržíte až 750 000 Kč se splatností do 6 měsíců. Krátká půjčka je výhodnou volbou, když potřebujete větší obnos na kratší dobu, přičemž vám firma garantuje úrok 7,99%. U všech půjček Acema Credit je samozřejmostí ručení druhou osobou nebo nemovitostí, kterou může být kromě domu byt, chata, obchodní prostory, kanceláře nebo pozemek.

Výhody půjčky Acema Credit

Půjčka Acema Credit se může pochlubit takovými výhodami, které u jiného nebankovního úvěru najdete jen těžko.

 • Velký obnos ihned. Požadované peníze obdržíte okamžitě při podpisu smlouvy.
 • Dostupnost. Vzhledem k faktu, že půjčka je ručena nemovitostí nebo druhou osobou, tak společnost nenahlíží do registrů dlužníků a nepožaduje potvrzení o příjmu. Z toho důvodu může na půjčku dosáhnout prakticky kdokoliv.
 • Bez účelu. Peníze z půjčky na cokoliv opravdu můžete využít bez omezení.
 • Účelové peníze s nízkým úrokem. Půjčka na rekonstrukci je sice určena k úpravě bytu nebo jiné nemovitosti, ale společnost ji poskytuje s úrokovou sazbou začínající na 7,99%.
 • Splatnost. Půjčky Acema Credit můžete splácet po malých splátkách až 20 let.
 • Minimální administrativa. Ačkoliv společnost půjčuje vysoké částky, omezila papírování na nezbytné minimum.
 • Žádné skryté poplatky. Pokud budete chtít, zaměstnanec Acema Credit s vám pomalu projde celou smlouvu a s nejvyšší trpělivostí vysvětlí případné nejasnosti. Sami se tak přesvědčíte o neexistenci jakýchkoliv ukrytých poplatků.
 • Jednání. Společnost Acema Credit si zakládá na své dobré pověsti, proto s klienty jedná s citem pro jejich potřeby a nesnaží se dosahovat svých cílů na úkor zákazníků.

Jak získat půjčku Acema Credit

Zažádání o půjčku Acema Credit snad nemůže být jednodušší. Stačí, když na stránkách společnosti vyplníte nezávazný formulář, který bude odborně posouzen. Poté se ozve zaměstnanec firmy a sdělí vám potřebné informace k úvěru. Do dvou dnů od telefonátu obdržíte předběžný souhlas. Stejný postup následuje, když zavoláte na zákaznickou linku společnosti.

Splácení půjčky

Délku splatnosti půjčky si zvolíte sami, přičemž můžete až 20 let platit nízkou splátku, která nijak nezatíží rodinný rozpočet. Společnost vyžaduje zřízení trvalého příkazu k úhradě pravidelné měsíční platby. Současně ale netrvá na dohodnuté době splácení, klidně můžete jednorázově doplatit celou půjčku nebo si mimořádně vloženou částkou snížit následné měsíční úhrady.

půjčky bez registru a příjmu

Když z jakéhokoliv důvodu nebudete schopni zaplatit některou splátku, musíte okamžitě zkontaktovat operátora firmy a sdělit mu důvod. Společnost Acema Credit se snaží vyjít vstříc každému klientovi a upraví vám splátkový kalendář.

O společnosti Acema Credit

Od roku 2000 působí společnost Acema Credit na českém finančním trhu a za tu dobu se vypracovala mezi největší a nejvýznamnější poskytovatele nebankovních úvěrů. V roce 2012 posílila své pozice vstupem zahraničního investora a tím pádem mohla upravit podmínky nabízených půjček tak, aby se staly atraktivními a výhodnými pro co nejširší okruh žadatelů.

Acema Credit – vysoké půjčky za výhodných podmínek

Když z jakéhokoliv důvodu potřebujete větší obnos peněz, za který máte možnost ručit nějakou nemovitostí a současně víte, že v bance vám nepůjčí, zkuste se obrátit na společnost Acema Credit.

Půjčka Acema Credit se pyšní nejvýhodnějšími parametry a nejen podle výše napsané recenze patří k nejlepším produktům v oblasti zajištěných nebankovních úvěrů. Jakmile vstoupíte do jednání se zaměstnanci společnosti, určitě oceníte jejich přístup a schopnost vyjít vstříc vašim přáním a potřebám.

Získat půjčku Acema Credit

Acema Credit půjčka

7.6

Rychlost

7.9/10

Schvalovatelnost

5.6/10

Komfort

9.4/10

Výhody

 • půjčka až do výše 5 000 000 Kč
 • není nahlíženo do registru dlužníků
 • neúčelová půjčka - peníze můžete využít na cokoli
 • splácení si můžete rozložit po malých částkách až na 20 let

Nevýhody

 • nutné ručit nemovitostí nebo druhou osobou
 • nelze si půjčit menší finanční obnos (minimum je 100 000 Kč)
 • podmínkou je zřízení trvalého příkazu