Půjčka Brno

V dnešní době je sjednání půjčky online po internetu otázkou několika minut. A je pravdou, že online půjčky mají online působnost, tzn. po celé republice. Jenže někdy je potřeba využít kamennou provozovnu a požádat o peníze „přes pult“. V každém větším městě je takových firem s kamenným „zázemím“ více, stačí jen hledat. My se zaměříme na půjčky v Brně a uvedeme několik společností, které najdete na internetu a jejichž zázemí v podobě kamenné provozovny se nachází v moravské metropoli.

Andělská půjčka

Začněme s úvěrem, který má nadpozemský název – Andělská půjčka. Společnost Money Service Group, která poskytuje Andělskou půjčku, má dvě kamenné provozovny, přičemž ta brněnská se nachází v Komárovské ulici 10.

rychla pujcka jeste dnes na ucet

Andělská půjčka Brno vám zajistí 1000 až 10 000 korun na cokoliv, s dobou splatnosti 30 dnů. Peníze získáte bez otázek na účel, bez doložení příjmů a bez ručení. Pokud by snad byl žadatel v exekuci nebo v insolvenci, nemá nárok Andělskou půjčku dostat, protože firma kontroluje insolvenční rejstřík a registr exekucí.

Když vyplníte online žádost o Andělskou půjčku, může být schválena do 30 minut za splnění jedné z podmínek uvedených na internetových stránkách, což je ověření mobilu, e-mailu, kopie OP nebo zaměstnavatele. Za dalších 15 minut mohou být peníze vaše, pokud z vašeho bankovního účtu pošlete 1 korunu na účet společnosti. Nejjednodušší a nejrychlejší cestou k získání Andělské půjčky je osobní návštěva provozovny v Brně, kde obdržíte peníze ihned, jen si nezapomeňte průkaz totožnosti.

Veselá půjčka Brno

Další finanční společností sídlící (nejen) v Brně je firma WPP poskytující Veselou půjčku. Provozovnu najdete ve Veselé ulici 199/5. O půjčku je možné požádat online na stránkách Veselé půjčky, ale na brněnské pobočce obdržíte peníze ihned po podepsání smlouvy.

rychle pujcky online

Jestli nejste v exekuci a můžete doložit příjem v minimální výši 10 000 korun čistého měsíčně, nic nebrání získání Veselé půjčky. Stačí už jen dva platné doklady totožnosti a do 30 minut může být vašich až 20 000 korun se splatností do 8 měsíců.

Poskytovatel Veselé půjčky nenahlíží do registrů a neptá se na účel. Předčasné splacení a mimořádná splátka jsou zdarma a po zaplacení úvěru každý klient obdrží doklad o bezdlužnosti.

U Veselé půjčky neexistují skryté poplatky, volání na drahé linky a tajně vložená pojištění. Veselou půjčku mohou získat i důchodci, maminky na mateřské a OSVČ. Všichni musí doložit příjmy, maminky na MD i příjem manžela. O půjčku mohou zažádat i občané ze Slovenské republiky.

AKompas Brno

Třetí finanční společností moravské metropole je AKompas Brno, sídlící ve Štefánikově ulici 51. O půjčkách společnosti AKompas Brno se můžete poinformovat na internetových stránkách, ovšem vyřízení úvěru je možné pouze při osobní návštěvě kanceláře od pondělí do pátku dopoledne od 9 do 12 hodin a odpoledne od 14 do 17 hodin.

Společnost AKompas Brno poskytuje rychlé půjčky bez poplatků, bez zástavy, bez registru a bez ručitele. Úvěry jsou dostupné i důchodcům a podnikatelům. Půjčit si můžete až 300 000 korun na 4 roky a peníze obdržíte převodem na účet do tří dnů, ovšem jen když bydlíte v Jihomoravském kraji.

půjčka pro nezaměstnané bez zástavy

U společnosti AKompas Brno máte jistotu, že výše a počet splátek je jasně dána a všechny podmínky úvěru jsou známé před podpisem smlouvy. K dosažení půjčky je nutný OP, výpis z bankovního účtu, potvrzení o zaměstnání ne starší než 1 měsíc a doklad o výši příjmu za poslední 3 měsíce. Důchodci (společnost půjčuje občanům do 70 let věku) musí doložit důchodový výměr. Jestli jste OSVČ, máte možnost získat 30 000 korun po předložení OP, při větší částce dokladujete finanční přiznání za poslední dva roky.

MKR Půjčka Brno

Poslední zmíněná brněnská půjčková společnost MKR consulting je výhradně českou firmou a poskytuje MKR Půjčku pouze klientům z Jižní Moravy. Klientské centrum společnosti se nachází na třídě Kapitána Jaroše 1947/37a.

MKR Půjčka Brno je poskytována bez dokládání příjmů, bez skrytých poplatků a společnost nenahlíží do registrů. Noví klienti MKR consulting mohou požádat až o 5000 korun na 1 měsíc. Poplatek za vedení úvěru činí 15% a je splatný ihned, po měsíci se úvěr doplatí. Při řádném zaplacení lze žádat i o více peněz a každá opakovaná žádost se řeší individuálně.
MKR Půjčku si můžete sjednat jak online, tak i v sídle společnosti.

Pobočky velkých společností

Obyvatelé (nejen) Brna mohou kromě výše popsaných společností využít i větší a známé poskytovatele úvěrů, kteří jsou „online“ pro celou Českou republiku a své zastoupení mají i v Brně. Jedná se např. o společnosti Home Credit, CETELEM, Cofidis nebo Provident. Půjčku v Brně můžete samozřejmě získat i od bank, jejichž pobočky jsou rozesety po celém městě.

pujcky na ucet

Půjčka v Brně dostupná všem

V moravské metropoli není problém získat úvěr šitý na míru klienta. Stačí si zažádat o Andělskou půjčku, Veselou půjčku, MKR Půjčku nebo se obrátit na společnost AKompas Brno. Řešení mohou nabídnout i celostátně působící nebankovní i bankovní instituce, jejichž půjčku si můžete sjednat pohodlně přes internet.

Získat online půjčku >>