Andělská půjčka

Život nám chystá různá překvapení, a tak nás občas nešťastná souhra náhod např. pokaženého auta, rozbité pračky a opožděné výplaty, snadno přivede na dno našich finančních rezerv. Chce to rychlé a spolehlivé řešení, protože běžné provozní náklady na bydlení a další poplatky čekat nemohou. Právě pro případy, kdy potřebujete překlenout nárazové finanční nedostatky, je tu Andělská půjčka.

Andělská půjčka je rychlá a pomůže kdykoliv

Andělská půjčka je dalším typem rychlých půjček, které vyřídíte snadno a bez nutnosti osobního kontaktu. Všechny dostupné informace získáte na internetových stránkách, kde na vás čeká srozumitelný formulář, který se spokojí pouze se základními smluvními a kontaktními údaji. Vede vás krok za krokem a na závěr všechny informace zrekapituluje, abyste si byli jisti, že máte vše nastavené tak, jak jste opravdu potřebovali.

peníze hned

Peníze jsou na cestě k vám do 15 minut od schválení žádosti

Čas jsou peníze, a tak i Andělská půjčka se snaží svým klientům vycházet maximálně vstříc. Žádost o půjčku můžete poslat kdykoliv, s výjimkou nočních hodin vyřízení probíhá během půl hodiny. Sami si můžete vybrat, jak se k vám peníze dostanou. Odesílány jsou na účet nebo formou poštovní poukázky. Ti, co potřebují hotovost, mohou navštívit pobočku v Praze či v Brně. V případě, že si vyberete bankovní převod, je nutné, abyste byli vlastníkem účtu. Pro ověření platného spojení požaduje Andělská půjčka zaslání 1 Kč. Formou osobní schůzky si samozřejmě můžete částku nejen vyzvednout, ale i samotnou půjčku vyřídit. Tento způsob vám spolehlivě odpoví na všechny případné dotazy a vy máte jistotu, že víte, do čeho jdete. Při online vyřízení vám k tomu slouží zákaznická linka nebo dotazovací formulář. V obou případech platí: věnujte maximální pozornost smluvním podmínkám. Pozdější zjištění, že jste přehlédli něco, co jste už podepsali, bývá většinou bolestné.

pujcka bez prokazovani prijmu

Podmínky Andělské půjčky

Přestože je Andělská půjčka ihned vázána především na prokazatelný trvalý příjem, snaží se vyjít vstříc každému. Studentům stačí předložit potvrzení o dlouhodobé brigádě nebo výpis z účtu o dostatečně vysokém měsíčním kapesném od rodičů. U seniorů a osob pobírající speciální invalidní důchod je třeba výpis z účtu nebo jiný doklad o tomto pravidelném příjmu. Nezaměstnaným postačí podpora a maminkám zase důkaz, že jim chodí mateřská. Mimo příjmu je důležitý také věk, který mají limitován od 19 do 69 let. Dalšími podmínkami jsou české občanství, trvalý pobyt na našem území a uhrazené všechny předchozí půjčky a závazky.

Andělská půjčka vám poskytne 3 000 – 10 000 Kč

Stejně jako všechny konkurenční rychlé půjčky i Andělská půjčka používá systém postupného zvyšování částky, kterou si můžete půjčit. Peníze vám půjčí na 7 – 30 dní, dobu si určíte sami. Výhodou první půjčky je, že při řádném splacení splatíte jen částku, kterou jste si půjčili, ani korunu navíc. Každá další už obsahuje stanovené úroky a poplatky. Navýšení kreditu je vždy aktivováno až na základě vašeho včasného splacení, případně prodloužení termínu. Další půjčku si však budete moci vzít až po uhrazení té předchozí.

Před vyřízením půjčky se ujistěte, že jste dobře připraveni na řádné splácení, ať si dalším prodlužováním zbytečně nekomplikujete život více, než před uzavřením půjčky. Půjčka je vždy klasickým obchodním vztahem, takže v případě problémů se situací dlužníka sami od sebe nebankovní společnosti příliš nezabývají a případ rovnou předají k exekuci. Proto, v případě jakýchkoliv problémů, komunikujte. O zážitek s exekucí nestojí nikdo.