Finská půjčka

Všichni víme, že v případě klasické lékařské pohotovosti jde především o rychlou záchranu za každé situace. Poskytovatelé finských půjček se přesně takový postup rozhodli uplatňovat i ve světě financí. Peníze tedy poskytují rychle a nijak neprověřují platební možnosti ani finanční minulost svých klientů. Jedná se o relativně malé částky, které skutečně slouží jako záchrana při nečekaném, akutním nedostatku financí.

půjčka ihned bez potvrzení příjmu

Finská půjčka své jméno získala podle finské společnosti Ferratum, která tento systém půjček začala uplatňovat i v Čechách.

Finská půjčka vyžaduje minimum informací

Finská půjčka se řadí mezi krátkodobé úvěry se splatností v rozmezí 7 až 45 dnů, které snadno a rychle vyřídíte prostřednictvím internetu. Na webových stránkách společností vám žádost o půjčku usnadňuje připravený jednoduchý formulář, díky kterému podání nezabere déle než pár minut. Rychlejší, i když méně přehledná možnost, je zaslání SMS zprávy z mobilního telefonu. V obou případech po vás pro získání požadované částky budou chtít pouze základní osobní údaje, emailový a telefonický kontakt. Po odeslání žádosti s těmito údaji vás během pár hodin pracovníci sami kontaktují, aby vás informovali o schválení půjčky a okamžitém odeslání finanční částky. Finská půjčka se neptá, na co peníze použijete, jestli ji máte z čeho splácet, ani na vaše další nesplacené úvěry. Peníze potřebují všichni, a tak je založena na zodpovědném rozhodování klientů, zda zvládnou dodržet podmínky splacení. Vstupní podmínky splňují téměř všichni. Stačí nemít žádné další úvěry v rámci jednoho poskytovatele finské půjčky a věk nad 21 let.

rychlé online půjčky

Peníze nejpozději do druhého dne

Finské půjčky probíhají bez osobního kontaktu. Charakteristická je pro ně také rychlost. Peníze můžete mít k dispozici během několika hodin, nejpozději však do druhého dne. Nebankovní společnosti mají pro tyto účely často hned několik bankovních účtů u různých bank, aby tím zajistily co nejsnazší cestu finančních prostředků k zákazníkovi. Samozřejmě to platí i opačným směrem v případě splácení půjčky.

Důvěryhodnost klientů zajišťuje systém postupného zvyšování částky

pujcka pred vyplatou ihned

S finskou půjčkou můžete získat až několik desítek tisíc korun, musíte však projít testem řádného splácení. Vzhledem k tomu, že finská půjčka nemá v podstatě žádná finanční kritéria pro poskytnutí úvěru, uplatňuje systém postupného zvyšování finanční hodnoty půjčky online. První půjčka je vždy limitována, a to většinou do 2 000 Kč. Nebankovní společnosti se tím snaží dodržet princip pomoci svým klientům a v případě jejich nezodpovědnosti při splácení ve smyslu nesplnění podmínek, je příliš nezadlužovat. V rámci druhé, maximálně třetí částky klienti většinou již dosáhnou na maximum poskytované částky.

Získat půjčku >>

Každé prodloužení splatnosti draze zaplatíte

Při úvahách, zda řešit finanční problémy finskou půjčkou si opravdu poctivě pročtěte smluvní podmínky a zvažte, jestli je ve vašich silách zvládnout vše vrátit včas. To, že se k vám peníze dostanou snadno a rychle znamená, že mají také krátkou dobu splatnosti a jsou nastaveny tak, aby byly výhodné jen při řádném splácení. Pokud se stane, že nebudete moci dodržet termíny, samozřejmě máte možnost splátku odložit. Toto řešení komplikací můžete dokonce využít až 3x, získáte tím sice až 90 dní navíc, ale o to víc také zaplatíte. Při prodlužování se totiž finská půjčka stává dost nákladnou záležitostí. Čas může půjčenou částku až několikanásobně navýšit.

Vzhledem k nastaveným podmínkám finská půjčka není určena pro splátky jiných dluhů. Berte ji spíše jako řešení nepředvídatelných situací, které potřebují rychle zaplatit s tím, že půjčku obratem vrátíte zpět.

Finskou půjčku Ferratum získáte vyplněním tohoto formuláře: