Osobní půjčka

Osobní půjčka je řešením pro všechny, kteří potřebují získat rychle hotovost. Jedná se o elegantní řešení většiny složitých finančních situací. Velká část společností, které osobní půjčku poskytují, nabízí její získání online. Stačí, pokud vyplníte formulář se žádostí o osobní půjčku na webových stránkách společnosti.

V následujícím textu si představíme nejenom několik firem poskytujících rychlé půjčky, ale hlavně vám poradíme, na co si dát při výběru pozor, čím se řídit a jaké máte možnosti.

Největší výhody osobních půjček

  • rychlé vyřízení žádosti po internetu
  • přesně definované splátky a úrokové sazby
  • rozumné úrokové sazby
  • online nebankovní půjčka
  • žádné poplatky za žádost a vyřízení půjčky
  • variabilní výše půjčky
  • půjčku si můžete vzít na cokoliv nebo na konkrétní účel

Výše uvedené výhody samozřejmě nenabízejí všechny společnosti. Jelikož na trhu s půjčkami hoří velký konkurenční boj, tak se každému zájemci vyplatí zjistit si konkrétní podmínky u nabízené osobní půjčky. Abychom vám výběr usnadnili, nabízíme několik konkrétních tipů.

Osobní půjčka Cetelem

Společnost Cetelem působí na českém trhu již více než patnáct let. Jedná se o stabilní firmu, u které se nemusíte obávat podat žádost o osobní půjčku.

U Cetelem můžete získat částku od 20 000 Kč až po 1 000 000 Kč. Úroková sazba se pohybuje od 6,9 % ročně a půjčku můžete sjednat online za pomoci formuláře. Další možností je využití telefonu nebo osobní návštěvy pobočky.

CAC půjčka – šance pro každého

Další společností, která nabízí rychlou půjčku, je CAC Credit. Jedná se o stabilní společnost, jenž pečlivě dodržuje všechny zákonné předpisy a řídí se etickými normami.

online půjčka na účet

Zde můžete požádat o půjčku od 50 000 Kč do 1 000 000 Kč a úroková sazba se pohybuje již od 10 % ročně. U CAC půjčky stačí, pokud vyplníte kontaktní formulář a zástupce firmy CAC Credit vás bude následně kontaktovat.

Osobní půjčka u Raiffeisenbank

Raiffeisenbank je jediným bankovním ústavem, který jsme vybrali do článku o osobních půjčkách. Mezi hlavní výhody patří nabídka na získání osobní půjčky bez poplatků za žádost i vedení. To u bank nebývá běžné. Dalším bonusem je základní pojištění schopnosti splácet zdarma, pokud máte u Raiffeisenbank účet a využíváte ho ke splácení osobní půjčky. Zapomenout bychom neměli ani na možnost dodatečného navýšení půjčky, které však platí pouze v případě, že budete půjčku řádně splácet.

rychlé půjčky bez registru

Také u Raiffeisenbank můžete o osobní půjčku požádat prostřednictvím internetu. Lze využít online formulář, telefon nebo kamennou pobočku. Jestliže budete mít běžný účet eKonto, je možné k podání žádosti využít internetové bankovnictví.

Raiffeisenbank nabízí rychlou osobní půjčku od 20 000 Kč do 500 000 Kč.

Rychlá půjčka Kredito 24

Pokud potřebujete peníze opravdu rychle, můete využít rychlou osobní úůjčku Kredito24. Půjčit si můžete až 15000 Kč a peníze můžete mít už za 15 minut.

Získat půjčku >>

Co mají osobní půjčky společného?

Pokud budete žádat o osobní půjčku, musíte být plnoletí, svéprávní a současně potřebujete platný občanský průkaz a další doklad totožnosti (např. pas nebo řidičský průkaz). Měli byste mít běžný bankovní účet a některé společnosti také vyžadují doložení výše příjmů. Podle výše půjčky může být vyžadováno ručení. Jestliže žádáte o účelovou půjčku, budete muset doložit fakturu nebo smlouvu k nákupu.

Při čtení tohoto článku a výběru konkrétní společnosti nezapomínejte, že trh s půjčkami se neustále vyvíjí, proto i u osobních půjček může dojít ke změnám jak u úrokových sazeb, tak dalších podmínek.

Před rozhodnutím, kde si o půjčku požádáte, si důkladně prostudujte aktuální smluvní podmínky. Všechny hlavní informace o osobní půjčce byste měli najít na internetových stránkách poskytovatele. Pokud tam něco chybí, raději jděte jinam.

rychlá půjčka bez registru ihned

Serióznost a vstřícnost ke klientům je důležitým ukazatelem toho, jak se k vám bude společnost chovat – nejen při vyřizování žádosti, ale také následně. Uvědomte si, že se vaše finanční situace může v průběhu času změnit, a proto je důležité vědět, že je jednání dané společnosti nastavené tak vstřícně, že v případě nějaké nenadálé situace, bude možné půjčku např. navýšit nebo naopak předčasně splatit bez velkých poplatků nebo sankcí.

Věříme, že výše uvedené informace vám dobře poslouží k získání osobní půjčky přes internet nebo i jinak. Stačí si vybrat poskytovatele a nezapomenout na naše rady. Přejeme vám „šťastnou ruku“ při výběru!