Kouzelná půjčka podvod?

Je mnoho lidí, kteří potřebují rychle získat peníze, a proto k žádosti o půjčku využívají internet. Jedním z půjčkových produktů, které jsou na trhu k dispozici je i Kouzelná půjčka. O kouzelné půjčce kolují na internetu různé informace, ale také pověry. Někteří lidé si dokonce myslí, že je kouzelná půjčka podvod, a proto od původního úmyslu půjčit si peníze často ustoupí.

Jsou tyto obavy skutečně na místě? Je Kouzelná půjčka online podvod nebo se jedná jen o pomluvu či nepochopení tohoto produktu? Pojďme si udělat podrobnější analýzu.

Úplně na úvod by bylo dobré si říct, co že to Kouzelná půjčka vlastně je. Jedná se o poměrně nový finanční produkt, který se na českém trhu objevil v roce 2012, a jenž lidem nabízí rychlé půjčky do výplaty bez toho, aby museli zbytečně vyřizovat několik administrativních dokumentů, či se dostali do spárů lichvářů, kteří sice půjčí peníze naprosto bez problémů a rychle, ale následně si diktují tvrdé podmínky.

rychlá půjčka nebankovní online ihned

Peníze od Kouzelné půjčky jsou k dispozici velmi rychle

O Kouzelnou půjčku si lze požádat online přes internet, a pokud bude vaše žádost schválena, tak vám budou peníze poslány do šedesáti minut, díky čemuž byste je mohli mít již druhý pracovní den volně k dispozici. Přitom ani nemusíte dokládat výši příjmů a splňovat celou řadu podmínek, které jsou jinde potřeba.

Konkrétně:

  • nemusíte podepisovat rozhodčí doložky či směnky
  • nemusíte dokládat výši příjmů
  • nemusíte mít ručitele

Jediné, co musíte splňovat, je mít zaměstnání, a také na vás nesmí být vystavena exekuce.

pujčka on line

Vyberte si, jak půjčku využijete

Jednou z největších výhod Kouzelné půjčky je to, že si můžete zvolit způsob čerpání peněz podle toho, jak vám to bude vyhovovat. Půjčená částka vám totiž může být buď poslána na váš bankovní účet, nebo si můžete zvolit, aby produkt Kouzelná půjčka zaplatil vaše faktury, které doložíte u žádosti. Přitom je jedno, jestli se jedná o elektřinu, plyn, vodu či cokoliv jiného.

Splaťte jeden úvěr a mějte možnost půjčit si více peněz

Další vlastnosti Kouzelné půjčky jsou velice podobné jako v případě jiných nebankovních úvěrů. V případě, že nebudete schopni splatit peníze včas, tak si můžete nechat za menší poplatek 400 Kč (což je oproti jiným společnostem velice málo) nechat prodloužit splatnost; případně máte dokonce možnost nechat si vypočítat nový splátkový kalendář.

pujcka pro nezamestnane

Noví klienti si mohou půjčit od 2 do 10 tisíc korun a v případě klientů, kteří již alespoň jednu Kouzelnou půjčku splatili, je tento limit až 50 tisíc korun.

Proč si někteří lidé myslí, že je Kouzelná půjčka podvod

Při našem shromažďování informací pro recenzi půjček jsme se, především v internetových diskuzích, občas setkali s názorem, že je ta či ona půjčka podvod. Je však důležité si uvědomit, že tyto názory v drtivé většině případů vznikají nepochopením základních principů krátkodobých půjček.

Jedním z hlavních argumentů lidí, kteří šíří o půjčkách často mylné informace je vysoké RPSN, které může u krátkodobých půjček dosahovat i několika tisíc. To se na první pohled zdá jako obrovské číslo, je však potřeba vzít v úvahu, že RPSN vyjadřuje roční úrokovou sazbu, zatímco krátkodobou půjčku si bereme jen na několik dní – na vykrytí krátkodobého finančního nedostatku. Absolutní částka, kterou za tuto krátkou dobu přeplatíme na poplatcích je tedy poměrně nízká. To si ostatně můžete ověřit sami pomocí online kalkulačky, například na stránkách Kouzelné půjčky.

půjčka na auto

Proč není Kouzelná půjčka podvod

A nyní si již pojďme uvést důvody, které vyvrací tvrzení, že by byla Kouzelná půjčka podvod.

Především – poskytovatel tohoto úvěru se prezentuje vlastním webem určeným přímo pro produkt Kouzelná půjčka, web působí velmi přehledně a je na něm uveden kontakt i obchodní podmínky.

Navíc si na tom samém webu můžete vypočítat výši splátek a také uvidíte výši RPSN.

Kouzelná půjčka již má také svou historii, která sice zatím není příliš dlouhá, ale i za tuto krátkou dobu si stačila na českém trhu vytvořit pověst solidního poskytovatele půjček po boku takových stálic jako je Ferratum, Provident nebo Home Credit. Na internetu se již také objevují vesměs kladné recenze uživatelů, kteří byli s tímto finančním produktem spokojeni.

půjčka online ihned bez registru

Jistě byste našli i další důvody, proč není Kouzelná půjčka podvod, my jsme vybrali jen ty hlavní. Určitě se tedy nemusíte obávat sjednat si Kouzelnou půjčku v případě, že potřebujete rychlou půjčku na vyřešení nenadálého nedostatku vlastních financí.

Získat půjčku >>