Většina nebankovních půjček na našem trhu se zabývá zejména krátkodobými půjčkami tzv. do výplaty. Klient si tak může půjčit peníze sice rychle, ale jen do určité výše, která zpravidla nepřesahuje částku 20 000 Kč. Někdy se však může stát, že je peněz potřeba víc, ale rychlost vyřízení je stále důležitým faktorem.

Řešením se může stát rychlá půjčka u eCredit. Je to rychlá půjčka od české společnosti, která svým klientům nabízí za poměrně jednoduchých podmínek až 70 000 Kč bez ručitele.

Něco málo o eCredit

eCredit s.r.o. je česká společnost, která na našem trhu působí od roku 2008. Nesoustředí se pouze na nebankovní půjčky do 70 000 Kč, ale zabývají se i vyššími ciframi až do 1 000 000 Kč se zástavou nemovitosti nebo i popřípadě automobilu. Ať už se jedná o jakoukoliv půjčku, společnost vždy vyžaduje pravidelný příjem, mimo situace, kdy byste ručili automobilem. Všechny žádosti o půjčku jsou hodnoceny individuálně, podle klientovy schopnosti splácet.

Půjčka od eCredit je rychlá a je poskytována ve výši od 10 000 do 70 000 Kč se splatností od 3 do 60 měsíců. K získání půjčky bez registru je nutné prokázat minimální příjem alespoň v hodnotě 9000 Kč měsíčně. Výhodou půjčky ihned je její neúčelovost, není tedy potřeba prokazovat, na co budou peníze použity.

Jaké podmínky klade půjčka na klienty

Pro získání půjčky od 10 000 do 70 000 Kč musíte splnit několik podmínek. Je nutné, aby vám bylo alespoň 18 let. Musíte mít státní příslušnost v ČR, vlastní bankovní účet a je požadován příjem alespoň v hodnotě 9000 Kč.

Jak můžete půjčku eCredit získat

Získání půjčky je naprosto jednoduché. Před samotnou žádostí si připravte následující doklady: dva doklady totožnosti, dva poslední výpisy z účtu, potvrzení o příjmu, dvě poslední výplatní pásky nebo v případě podnikatelů daňové přiznání za poslední rok. Pak už stačí vyplnit internetovou žádost a odeslat ji. Schválení žádosti proběhne během několika málo minut. Pokud bude vše v pořádku, společnost vám nejdéle do 24 hodin vyplatí peníze na účet. Navíc jsou tu pro vás pracovníci infolinky a kdykoliv se na ně můžete se svými dotazy obrátit.

Informace o eCredit půjčce:

 • Půjčka od 10 000 do 70 000 Kč
 • Splatnost od 3 do 60 měsíců
 • půjčka bez ručitele
 • Společnost nekontroluje registry dlužníků
 • V případě pravidelného splácení alespoň poloviny úvěru vzniká možnost jeho navýšení

Výhody půjčky:

 • Poměrně vysoká částka u rychlé půjčky až 70 000 Kč
 • Není potřeba žádný ručitel
 • Je možné půjčku zdarma předčasně splatit
 • Pokud zaplatíte polovinu půjčky, můžete si úvěrový rámec navýšit

Nevýhody půjčky:

 • Nutnost minimálního měsíčního příjmu
 • Vlastní bankovní účet je podmínkou
 • Pokud je příjem nízký, je nutné žádat s partnerem

Příklady splátek:

Půjčka 10 000 Kč na 3 měsíce – splátka 4350 Kč

Půjčka 35 000 Kč na 18 měsíců – splátka 3045 Kč

Půjčka 50 000 Kč na 42 měsíců – splátka 2543 Kč

Půjčka 70 000 Kč na 60 měsíců – splátka 2960 Kč

Kdo tuto půjčku ocení?

Půjčka je určená pro každého, kdo potřebuje rychle větší sumu peněz a nechce se trmácet do banky nebo nemá úplně čistou úvěrovou minulost a je vedený v registru dlužníků. Zároveň je vhodná pro ty, kdo mají vlastní stabilní měsíční příjem. Pro nezaměstnané či maminky na mateřské dovolené tato půjčka určena není.

Zkušenosti s eCredit

Zkušenosti klientů nejlépe vypovídají o kvalitě společnosti. Proto jsou také tak důležité. Nezapomněli jsme na ně ani v této recenzi.

„Velmi doporučuji. Nyní splácím poslední splátku a po celou dobu, jak u vyřízení, tak i splácení, se společnost i její pracovníci chovali velmi slušně a profesionálně. Když máte možnost, můžete půjčku zaplatit předčasně a zaplatíte menší úrok. U mě tato společnost rozhodně vede a klidně bych si půjčil znovu.“ (Pavel)

„I já bych ráda přidala svůj názor. Od eCredit jsem si nedávno půjčila. Vše proběhlo bez problémů a rychle. Nyní splácím již čtyři měsíce a nemám žádný problém. Dokonce si mohu nechat úvěr i navýšit. U mě je vše naprosto v pořádku.“ (Petra)

Řešení i pro ty, kdo mají záznam v registrech

U eCredit oceníte hlavně její jednoduchost a rychlost. I přesto, že její nabídka půjčky je vyšší než u jiných poskytovatelů půjček, mohou se chlubit velkou rychlostí vyřízení. Vždy však záleží také na vaší schopnosti mít připravené potřebné dokumenty.

Nejvíce asi klienti uvítají to, že se neřeší registry dlužníků. Šanci na půjčku tak máte i v případě, že nějaký záznam máte.