Půjčka pro ženy na mateřské

Na tom, že založení rodiny vždy znamená zvýšení finančních výdajů rodinného rozpočtu, není nic překvapivého. Bohužel, jak životní praxe ukazuje, do problémů s penězi se dostávají jak ucelené rodiny, tak ženy na mateřské dovolené – samoživitelky. Výše různých dávek a státních příspěvků, které by měly pomoci vylepšit životní standard matek s dětmi, nejsou dostatečné a mnoho žen se tak musí obrátit na různé finanční společnosti zaměřující se na poskytování půjček pro ženy na mateřské. Pokud mezi ně patříte, tak právě pro vás je určen tento článek, ve kterém se dozvíte hlavní podmínky získání půjčky, včetně několika konkrétních firem, kde vám bude půjčka pro ženy na mateřské poskytnuta.

4 hlavní rady, na co se zaměřit při výběru půjčky pro ženy na mateřské

  • Prvním krokem by mělo být prověření, zda vámi vybraná společnost vůbec poskytuje půjčky ženám na mateřské. Někteří poskytovatelé půjček se zaměřují vyloženě na zaměstnance, případně podnikatele a ženám na mateřské půjčku neposkytnou.
  • Dále si dobře rozmyslete, v jaké výši půjčku potřebujete a jak rychle jste schopné půjčku vrátit. Tyto předpoklady můžou být ovlivněny také tím, zda máte ručitele nebo můžete poskytnout zajištění nemovitosti. Pokud je vaše odpověď ano, můžete si myslet na výrazně větší obnos finančních prostředků.
  • Přestože mnoho nabídek na půjčky pro ženy na mateřské vypadají lákavě, měly byste být velmi obezřetné. Při výběru půjčky si dobře prověřte, jaké jsou související náklady s půjčkou, tedy nejenom úroky, ale i různé poplatky za zřízení, vedení nebo změnu půjčky.
  • Zejména mladé maminky by neměly přehlédnout ani podmínku věku, od kterého můžou o půjčku požádat, neboť určitá skupina firem požaduje věk nejméně 20 až 21 let, u ostatních stačí 18 let.
  • online pujčky ihned

U kterých společností můžete o půjčku pro ženy na mateřské požádat?

Pohodová půjčka pro ženy na mateřské s Ferratum

Nebankovní společnost Ferratum připravila pro maminky půjčku přímo na míru s heslem „pohodová mateřská“. Půjčit si můžete 1 000 Kč až 12 000 Kč se splatností na 30 dnů, přičemž pokud se vám nepodaří půjčku splatit, můžete požádat o její prodloužení až o dalších 6 týdnů! Pozor si ovšem musíte dát na to, že pokud si u Ferratum půjčujete poprvé, můžete získat maximálně 2 000 Kč a peníze vám přijdou poštovní složenkou do 3 dnů. Při opakovaných půjčkách pak platí vyšší limit půjčky pro ženy na mateřské (až 12 000 Kč) a půjčka je převedena na váš bankovní účet do druhého dne. Pro půjčku Ferratum musíte mít věk nejméně 20 let, ale nepotřebujete ani ručitele či zajištění půjčky nemovitostí, ani potvrzení o příjmech.

Získat Ferratum půjčku

Zaplo půjčka je poprvé zcela zdarma

Ženy na mateřské, které se dostaly nečekaně do prvního finančního problému, určitě ocení možnost získat první půjčku od 1 000 Kč do 5 000 Kč zcela zdarma, bez poplatků a úroků, se splatností 7 až 30 dní. Přesně tuto ojedinělou nabídku nabízí Zaplo půjčka, ovšem tím její výhody nekončí. Další příznivou informací je to, že pokud první půjčku správně a včas vrátíte, můžete si podruhé půjčit až 7 000 Kč, při třetí žádosti se limit zvyšuje na 10 000 Kč a následně až na maximálních 12 500 Kč. Ovšem od druhé půjčky již platí standardní podmínky, výhodu Zaplo půjčky zdarma můžete čerpat pouze u první žádosti o půjčku pro ženy na mateřské. Abyste o Zaplo půjčku mohly požádat, musíte být občanky České republiky, měly byste mít nejméně 18 let a splňovat požadavek bezdlužnosti. Peníze vám dorazí na účet maximálně do 1 pracovního dne.

Získat první půjčku od Zaplo zdarma

U Providentu je půjčka pro ženy na mateřské až 80 000 Kč

Třetí společností nabízející půjčky nejenom pro ženy na mateřské je Provident se stejnojmennou půjčkou, u které se finanční rozmezí pohybuje od 4 000 Kč do 80 000 Kč a doba splatnosti je určena na 45, 60 nebo 100 týdnů. U půjčky Provident nepotřebujete ručitele ani zajištění nemovitostí a bonita klienta je posuzována vždy individuálně, proto i ženy na mateřské mají šanci půjčku získat. Půjčka Provident je bezúčelová a při jejím získání vám ji může obchodní zástupce společnosti dovést v hotovosti až do domu. Také se splátkami se nemusíte příliš trápit, neboť i v tomto případě si pro ně může zástupce firmy přijet osobně.

Získat půjčku od Provident

Přestože mají ženy na mateřské dovolené, které se dostaly do finanční tísně, na první pohled ztíženou situaci při získání půjčky, věříme, že jsme v textu – včetně vybraných poskytovatelů půjček – dostatečně ukázali, že půjčka pro ženy na mateřské je určena přímo pro maminky s příjmy pouze z mateřské.