Tesco půjčka bez doložení příjmu

Zajímavou alternativou, jak získat nemalou půjčku bez doložení příjmu, je Tesco půjčka. Jak již její název vypovídá, je zprostředkovávána za pomoci známého obchodního řetězce, přičemž jejím poskytovatelem je nebankovní společnost Home Credit a.s.. Pojďme se společně podívat, co vlastně Tesco půjčka nabízí, pro koho je vhodná, za jakých podmínek ji můžete získat a co znamená Tesco půjčka bez doložení příjmu.

Základní informace o Tesco půjčce

 • Rozmezí Tesco půjčky, o které můžete požádat, je nastaveno mezi 20 000 Kč a 150 000 Kč. Jedná se tak o hotovostní půjčku bez doložení příjmu, která patří k těm vyšším nabídkám, se kterými se můžeme na českém trhu potkat.
 • Dobu splatnosti si můžete zvolit podle vlastního výběru mezi 12 a 84 měsíci, přičemž vždy se musí jednat o číslo dělitelné 12, tedy nemůžete si zvolit splatnost například 18 měsíců, ale lze 24 měsíců.
 • Přestože se možná domníváte, že když se jedná o Tesco půjčku, tak musíte získané peníze použít na nákup zboží, není tomu tak. Tesco půjčka je bezúčelová, a proto můžete finanční prostředky použít na cokoliv.
 • Pokud chcete o Tesco půjčku požádat, musíte mít trvalý příjem. Ten může být ze zaměstnaneckého (pracovního) poměru nebo z podnikatelské činnosti, a za trvalý příjem se považuje i pravidelný starobní nebo invalidní důchod a příspěvky na mateřské.
 • Dalším nezbytným kritériem pro získání Tesco online půjčky je bankovní účet, který musí být vedený na vaše jméno. Finanční prostředky ve formě půjčky totiž budou převedeny právě na číslo vašeho bankovního účtu.
 • Samozřejmostí požadavků na zájemce o Tesco půjčku je plnoletost, tedy dosažený věk 18 let.

Hlavní výhody Tesco půjčky

 • Největším pozitivem Tesco půjčky ihned je, mimo již zmíněné částky, kterou můžete obdržet, možnost požádat o půjčku bez doložení příjmu. Přesto byste měli počítat s tím, že do žádosti budete muset uvést váš pravidelný příjem, podle kterého poskytovatel půjčky vyhodnotí vaši bonitu a určí, jak vysokou částku můžete získat. Navíc je potřeba upozornit, že v některých případech může být doložení příjmu dodatečně vyžádáno.
 • Druhým prvkem, který nejde mezi výhodami Tesco půjčky přehlédnout, je její vyřízení zdarma. Tedy za zřízení půjčky nezaplatíte žádný poplatek a půjčka se nezdražuje, jak tomu v některých případech u jiných společností bývá.
 • Také třetí výhoda se týká poplatků, konkrétně poplatku za předčasné splacení Tesco rychlé půjčky. Ani tentokrát nejsou účtovány žádné poplatky, a tak pokud budete chtít dluh zaplatit dříve, než v původně dohodnuté době splatnosti, nemusíte se bát žádného navýšení celkových nákladů souvisejících s půjčkou.
 • Jako čtvrtou výhodu musíme jmenovat možnost pojištění výdajů, které vás zajistí v případě, že onemocníte či ztratíte zaměstnání. Pojistka může krýt i invaliditu nebo smrt. Pojištění výdajů není nabízeno u všech půjček na trhu, proto je významným faktorem podporujícím volbu ve prospěch Tesco půjčky.
 • Nakonec nesmíme zapomenout ani na bonusový program, který zajímavým způsobem zvýhodňuje klienty, jenž splácejí půjčku včas podle dohodnutých podmínek. Pokud byste se mezi ně zařadili, bude vám vrácena polovina zaplacených úroků.

Co byste si měli připravit k žádosti o Tesco půjčku

 • dva doklady ověřující vaši totožnost (občanský průkaz + například cestovní pas, rodný list či řidičský průkaz)
 • zaměstnanci musí znát identifikační údaje zaměstnavatele (název, adresa, IČ)
 • podnikatelé uvádějí svoje IČ a sídlo firmy
 • doložení vašeho pravidelného příjmu

O Tesco půjčku můžou zažádat i občané jiných zemí a v takových případech nedokládají občanský průkaz, ale jiné 2 doklady ověřující jejich totožnost, přičemž jeden z nich by měla být buď tzv. ID karta nebo cestovní pas.

Jak jsme si ukázali, Tesco půjčka určitě patří mezi nabídky, o kterých můžete při nutnosti půjčení peněz směle uvažovat. Pokud se pro ni rozhodnete, přejeme vám, abyste se zařadili mezi spolehlivé klienty a získali tak motivační program ve formě vrácení poloviny úroků, což vám půjčku výrazně zlevní.

Jak je z uvedené recenze Tesco půjčky vidět, Tesco půjčka bez doložení příjmu, není zcela přesný termín. Ve fázi žádosti o Tesco půjčku sice nemusíte dokládat příjem, přesto však je trvalý příjem pro poskytnutí Tesco půjčky podmínkou. Pokud tedy nemáte nebo nemůžete příjem doložit, může vám posloužit rychlá půjčka bez potvrzení příjmu. Tu nabízí například Zaplo, u které dokonce dostanete první půjčku zdarma.

Získat první půjčku od Zaplo zdarma