Sms půjčky pro problémové klienty

SMS půjčky pro problémové klienty jsou specifickou skupinou rychlých půjček, jenž jsou poskytovány v menších částkách klientům, kteří by jinde půjčku z různých důvodů nedostali. U většiny SMS půjček potřebujete vlastnit mobilní telefon, na který vám po odeslání žádosti přijde SMS zpráva o tom, zda jste půjčku získali a také další důležité instrukce. Na výhody SMS půjčky pro problémové klienty, a u kterých společností o ně můžete zažádat, se zaměřuje následující text.

Kdo může být vyhodnocen jako problémový klient?

Ještě předtím si ale vyjmenujeme několik bodů, které vám ukážou, zda byste mohli patřit mezi problémové klienty:

  • máte záznam v některém z registru dlužníků
  • máte jednu nebo více půjček a potřebujete další
  • online pujčky ihned
  • nemáte trvalý doložitelný příjem

Společnosti poskytující SMS půjčky pro problémové klienty můžou mít i další určující parametry, navíc platí, že každý zájemce o půjčku je posuzován individuálně.

4 hlavní výhody SMS půjček pro problémové klienty

  1. Samozřejmě tou největší výhodou je, že poskytovatel půjčky nenahlíží do registru dlužníků, což by jinak znamenalo odmítnutí většiny žádostí o půjčku.
  2. Většina poskytovatelů těchto půjček ani neřeší, zda máte jednu nebo více půjček, ovšem zohledňují již to, zda jste se splátkami aktuálně po splatnosti nebo nikoliv.
  3. SMS půjčky se vyznačují velkou rychlostí, díky které může být půjčka poskytnuta v řádu několika desítek minut, maximálně však 1 dne.
  4. U SMS půjček pro problémové klienty není vyžadován žádný ručitel ani zajištění nemovitosti.
  5. půjčka bez příjmu a registru

Nevýhoda SMS Půjčky pro problémové klienty

Vedle výhod je zde také jedna zásadní nevýhoda, kterou je u SMS půjček pro problémové klienty potřeba zdůraznit. Jedná se o celkovou výši půjčky, kterou může problémový klient obdržet. Ta se většinou pohybuje v řádu několika tisícikorun, přičemž maximální částka obvykle nepřesáhne 12 000 Kč. Pokud si tedy potřebujete vypůjčit větší obnos než je horní hranice 12 000 Kč, u SMS půjčky pro problémové klienty nepochodíte.

online půjčka ihned

Kde můžete o SMS půjčku pro problémové klienty požádat

SIM půjčka do 10 000 Kč

O SIM půjčku může požádat každý, kdo splňuje věkové rozmezí od 18 do 65 let, je občanem České republiky a nemá u společnosti SIM půjčka s.r.o. (poskytovatele SIM půjčky) žádný dluh. Z toho také vyplývá, že nemůžete mít více než 1 SIM půjčku. K podání žádosti musíte mít platný občanský průkaz a mobilní telefon. SIM půjčka je nabízena již od 2 000 Kč a maximální částka nesmí přesáhnout 10 000 Kč, přičemž doba splatnosti je v několika možných intervalech – 7, 15, 21 nebo 30 dnů. Splatnost půjčky můžete prodloužit až 3x, vždy o 15 dnů za mírný poplatek. Peníze vám budou zaslány do 1 dne bankovním převodem na váš účet, nebo poštovní poukázkou, u které počítejte s dobou doručení mezi 3 až 4 dny.

S Via SMS půjčkou získáte až 12 000 Kč

U Via SMS půjčky jsou klienti rozděleni do 2 kategorií. Zákazníci s první půjčkou můžou získat 50 Kč až 4 500 Kč, pravidelní klienti dosáhnou až na 12 000 Kč. V obou případech je možná doba splatnosti v intervalu 1 až 30 dnů, přičemž si tuto dobu můžete prodloužit za poplatek o dalších 7, 14 nebo 30 dnů. Pro získání Via SMS půjčky musíte mít mobilní telefon, bankovní účet a od 4 999 Kč potřebujete i občanský průkaz a je nutné uzavřít smlouvu o úvěru. Nemusíte mít ručitele a ani není potřeba ručit nemovitostí, ovšem půjčku nezískáte, jestliže v době podání žádosti o půjčku dlužíte u jiné finanční společnosti. Finanční prostředky získáte na váš bankovní účet během několika desítek minut od schválení rychlé půjčky, maximálně však do 2 dnů, podle konkrétní banky, kde máte vedený účet.

Získat Via SMS půjčku

Půjčka Mutuo do 5 000 Kč

O SMS půjčku pro problémové klienty můžete zažádat i u společnosti Mutuo s.r.o., která nabízí stejnojmennou půjčku Mutuo. Při první žádosti lze získat pouze 1 000 Kč a při dalších žádostech se částka postupně navyšuje až na maximálních 5 000 Kč. Doba splatnosti je fixně nastavena na 22 dnů, kterou je možné po dohodě s poskytovatelem půjčky prodloužit, ale za každý den prodloužení je účtován poplatek. K žádosti potřebujete občanský průkaz, mobilní telefon a bankovní účet. Finanční prostředky vám budou zaslány bankovním převodem nebo vloženy přímo na váš účet ihned po schválení půjčky Mutuo.

Jestliže vám byla zamítnuta půjčka z důvodu, že jste problémovým klientem, zkuste se obrátit na některou z výše uvedených společností, které se na SMS půjčky pro problémové klienty specializují. Pokud uspějete, splnil náš článek svůj účel.

Získat SMS půjčku