Půjčky pro problémové klienty

Potřebujete-li z jakéhokoliv důvodu peníze, tak se vám v dnešní době naskýtá mnoho způsobů, jak je získat. Když vynecháme možnost obcházení příbuzných s poníženým výrazem v obličeji a s vysvětlováním příčin nedostatku financí, požádejte některou věřitelskou instituci o výhodný úvěr.

Je pravdou, že s čistou platební historií a kladným indexem bonity vám valná většina poskytovatelů otevře dveře dokořán. Ale ztíženou situaci budete mít tehdy, pokud jste měli v minulosti menší nebo větší problémy se splácením některé rychlé půjčky. Naštěstí i z tého situace existuje cesta ven, protože na finančním trhu se vyskytuje mnoho věřitelů nabízejících půjčky pro problémové klienty, které se vyznačují velmi benevolentními podmínkami, díky kterým můžete půjčku získat poměrně snadno.

Problémový klient není překážkou

Nejprve je třeba upozornit, že pád do okruhu problémových klientů je někdy velmi jednoduchý a vůbec to neznamená, že takový člověk bude špatným dlužníkem.

Vždyť stačí, když z jakéhokoliv důvodu nemůžete prokázat své příjmy. Potom se ale stanete pro bankovní a některé nebankovní půjčky žadatelem vzbuzujícím nedůvěru.

Velký a pro mnoho společností nezkousnutelný problém spočívá v negativním záznamu v registru dlužníků. Jenže i tam se můžete dostat lehce. Stačí dvakrát po sobě nedodržet byť jen o den termín splatnosti a věřitel může dát žádost o zanesení záznamu do registru. A na totéž má právo váš mobilní operátor, dodavatelé energií či leasingové společnosti.

Naštěstí existuje hodně nebankovních poskytovatelů, kteří hned nevidí za každým finančním škraloupem chronického neplatiče.

Jak vypadá úvěr pro problémového klienta

Zmiňovanou půjčku lze zařadit do skupiny těch nejdostupnějších finančních produktů vůbec. Pokud si myslíte, že přílišná benevolence nebankovních věřitelů je na škodu a jejich nabídky pak postrádají na důvěryhodnosti, jste na velkém omylu.

Půjčku s velmi mírnými podmínkami nabízí mnoho známých a renomovaných firem, které zpravidla poskytují menší částky do výplaty. Některé společnosti si vás ale prověří, ovšem k některým prohřeškům zůstávají shovívaví.

Máte-li o takový úvěr zájem, mnohdy si vystačíte s pouhým platným OP, mobilním telefonem a bankovním účtem.

Přednosti úvěru

Půjčka pro problémové klienty patří k nejoblíbenějším právě pro své zajímavé vlastnosti.

  • Dostupnost. Jelikož společnosti nenahlížejí do registrů dlužníků a většinou je nezajímají příjmy, stává se úvěr průchodný prakticky pro kohokoliv.
  • Jasné podmínky. Cena a vše podstatné vám bude vždy jasné před schválením úvěru.
  • Z domova. Ke kompletnímu sjednání půjčky vám stačí internet nebo mobil. Nikdo vás nebude nutit opouštět příbytek a chodit na pobočku.
  • Bez papírování. Firmy mají schvalovací proces založen na absenci zbytečné administrativy. U malých částek si podmínky přečtete na mailu, větší úvěry jsou podloženy velmi jednoduchou transparentní smlouvou.
  • Rychlost. Mnozí poskytovatelé vám pošlou peníze do několika minut.
  • Bez účelu. Ať už budete požadovat jakkoliv vysoký obnos, nikdo se nebude starat o způsob jeho využití.
  • Půjčka zdarma. Některé společnosti připravily pro nové klienty první úvěr zcela bez poplatků. Nechávají si tak testovat úroveň svých služeb. A vás bezúročné peníze k ničemu nezavazují.

Vybrané věřitelské firmy a jejich úvěry

Stane se, že z jakéhokoliv důvodu nechcete nebo nemůžete vyhledávat poskytovatele půjček a pročítat jejich nabídky. Proto máte možnost vyzkoušet některý z prověřených produktů uvedených níže.

Creditsor

Unikátní systém Creditsor britské firmy Leadsor patří mezi nejschvalovanější půjčky vůbec. Je úplně jedno, zda patříte mezi dlužníky, nezaměstnané, seniory, studenty či rodiče na mateřské. Vždy si můžete požádat o částku od 500 do 4500 Kč se splatností 1 až 30 dní.

Stačí jen vyplnit krátkou žádost na stránkách poskytovatele a klidně do ní vepište podmínky podle svých možností. Systém pak vyhledá mezi spolupracujícími firmami vhodného věřitele a okamžitě vám pošle peníze. Nepotřebujete nic jiného než plnoletost a bankovní účet.

Získat půjčku

Zaplo

Až neuvěřitelný obnos 8000 Kč můžete získat na 30 dní úplně zdarma od poskytovatele Zaplo Finance. Jinak firma půjčuje od 1000 do 15 000 Kč na 7 až 30 dní.

Postup je následující. Nejprve vyplníte krátkou registraci na webu firmy. Poté potvrdíte vybranou půjčku nahráním kopie vašeho OP do speciální aplikace společnosti Zaplo. Provedete-li verifikační platbu 1 Kč z vašeho účtu, máte za pár minut na svém e-mailu údaje o schválení a peníze u sebe.

K získání online půjčky Zaplo vám stačí plnoletost, české státní občanství a bankovní účet.

Získat první Zaplo půjčku zdarma

Zaimo

Chcete-li mít do 15 minut až 25 000 Kč na svém účtu, zažádejte si o půjčku Zaimo, která byla kladně hodnocena na nezávislých webech Finance.cz, Markheting.cz a První zprávy.cz.

snadná půjčka Zaimo poskytuje od 1000 do 25 000 Kč na 1 až 12 měsíců.

Sjednání je úplně jednoduché. Nejprve si vyberte částku a dobu splatnosti. Poté vyplňte a odešlete krátkou žádost. Firma vám připraví nabídku. Budete-li s ní souhlasit, převeďte 1 Kč z vašeho účtu kvůli jeho ověření a ihned obdržíte peníze.

Poskytovatel půjčky Zaimo požaduje plnoletost, české státní občanství, bankovní účet, mobil a e-mail.

Získat půjčku

Půjčky pro problémové klienty – shrnutí

Přestože máte záznam v registru dlužníků nebo pro vás z jakéhokoliv důvodu není možné doložení příjmů, můžete se obrátit na nebankovní firmy, které poskytují půjčky pro problémové klienty. Ty se vyznačují mírnými podmínkami pro schválení, jednoduchostí a rychlostí převodu peněz. Bez obav můžete starosti s nedostatkem peněz svěřit některé z výše uvedených společností a vyřešit tak svou finanční tíseň.