Pronto půjčka zkušenosti

Tentokrát jsme se zaměřili na zkušenosti s Pronto půjčkou tak, jak je mají jednotliví zájemci o tuto půjčku a klienti nebankovní společnosti Pronto Credit, která finanční prostředky nabízí a také uvádíme základní popis a podmínky, za jakých si můžete půjčit.

Zkušenosti s Pronto půjčkou

Veronika, 32 let, Brno

Půjčka Pronto mi pomohla s menší rekonstrukcí bytu, který jsem zdědila po babičce a byl v horším stavu, navíc jsem si ho potřebovala dovybavit spotřebiči. Vzhledem k tomu, že je půjčka bezúčelová, tak jsem jenom podala žádost a následně za 2 dny obdržela peníze, které jsem utratila za to, co jsem potřebovala. Vyhovuje mi, že jsem nikomu nemusela dokazovat, co jsem kupovala a také to, že můžu půjčku splácet 3 roky.

Dalibor, 23 let, Třeboň

Chtěl jsem požádat o půjčku u společnosti Pronto Credit, ale bohužel jsem neuspěl. Důvodem bylo, že nemám jako student žádné příjmy.

rychlá půjčka

Václav, 55 let, Liberec

Potřeboval jsem si půjčit 45 000 Kč na nákup staršího automobilu v Německu, což se ukázalo jako velký problém. Kdekoliv jsem chtěl půjčku, byl jsem odmítnut s tím, že mám zápis v registru dlužníků SOLUS a jako problémovému klientovi mi nikdo nepůjčí. Tento zápis vznikl asi před 4 lety, kdy jsem byl bez práce a nemohl jsem včas zaplatit fakturu za telefon. Naštěstí jsem narazil na Pronto půjčku, kde jsem doložil příjmy a rychle dostal peníze, jelikož zápis v SOLUSu jim nevadí a auto jsem si z Německa dovezl.

František, 52 let, Mikulov

U Pronto jsem si půjčil před 2 roky a po 6 měsících jsem přišel o zaměstnání, takže jsem nemohl splácet. Byl jsem z toho psychicky na dně a proto jsem situaci neřešil, což se mi nevyplatilo, jelikož jsem po upomínkách ze strany Pronto Credit zjistil, že musím zaplatit nemalé poplatky a sankce. Ale dobře mi tak, byla to moje hloupost, příště budu situaci řešit s poskytovatelem půjčky ihned!

rychla pujcka

Zdeněk, 26 let, Jihlava

Chtěl jsem si koupit starší motorku a vybral jsem si Pronto půjčku, kde jsem požádal o 36 000 Kč. Bohužel mi bylo sděleno, že jsem ve zkušební době a mám přijít, až mi skončí. Štěstí bylo, že do konce zkušební doby chyběl jenom 1 týden, tak jsem se domluvil s prodejcem, že mi chvíli počká a za týden podal žádost znovu. Tentokrát jsem již uspěl a během 2 dnů jsem motorku zaplatil a mohl s ní začít jezdit. Půjčku jsem vrátil za 18 měsíců a i když byl o něco vyšší úrok než v bance, nelituji, protože v ní by možná vyřízení trvalo o něco déle a o dobrý kup bych mohl přijít.

Gábina, 47 let, Třebíč

Kupovala jsem chalupu a měla jsem na ni naspořeno, dokonce jsem již měla ústní dohodu s prodejcem o kupní ceně. Bohužel se ukázalo, že nebyl příliš solidní a postavil mě před hotovou věc s tím, že pokud nezaplatím o 50 000 Kč navíc, prodá chaloupku jinému zájemci a že na to mám 2 dny. Nevěděla jsem, jak to vyřešit, až jsem našla Pronto půjčku, kterou jsem obdržela hned druhý den a díky tomu jsem o koupi nemovitosti nepřišla a vůbec mi nevadí, že teď musím vypůjčené peníze splácet 4 roky, stálo to za to, nemluvě o tom, že se splátkami ani společností, co mi půjčila, nejsou žádné problémy.

bez registru

Co Pronto půjčka vlastně nabízí?

Požádat můžete o 5 000 Kč – 50 000 Kč s dobou splatnosti 12 – 48 měsíců a splácet budete vždy 1x měsíčně.

Žadatel o půjčku musí splňovat tyto podmínky:

  • věk nejméně 18 let
  • trvalý pobyt na území ČR a české občanství
  • občanský průkaz a druhý doklad totožnosti
  • kontaktní doklad (fakturu za služby)
  • aktivní mobilní telefon
  • vlastní bankovní účet
  • schopnost doložit příjmy (od zaměstnavatele nebo daňovým přiznáním)
  • nesmí být v exekuci a insolvenčním řízení
  • může mít zápis v registru dlužníků
  • není potřeba ručitel nebo zástava nemovitosti

Pronto půjčka zkušenosti shrnutí

Na základě toho, jaké jsme výše uvedli Pronto půjčka zkušenosti je jasné, že se jedná o standardní nabídku, která vám může pomoci v případě nedostatku finančních prostředků. Aby se vám půjčka neprodražila, měli byste splácet v termínech a zbytečně se nesnažit měnit její podmínky, což je stejné u všech firem poskytujících půjčky. A pokud bude z vaší strany hrozit jakékoliv prodlení, měli byste ihned kontaktovat zaměstnance Pronto Credit, abyste vše vyřešili s co nejmenšími finančními ztrátami.

Chci získat půjčku